Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PANASONIC TX-P46G30E vs TX-P46ST30E

kolacek10 (73)|12.1.2012 22:21
no ono na modely ani moc nezide.. ide to skor tak globalne teda otazka tak smerovala.
popravde este som sa neprizeral ako su tie okuliare robene a ci je tam niekde vidiet strbinku ze by sa dala menit bateria pripadne nejaky manual k tym okulairom.

len mi to pride divne za tolke prachy aby si si aj baterku musel ist menit do servisu ..
hakmar (401)|12.1.2012 22:46
Na mod. TY-EW3D3 ide určite vymeniť baterka v prípade potreby, nakoľko je v nosníkovej časti šrobovanie, ale tiež sú nabíjateľné cez USB.
kolacek10 (73)|13.1.2012 09:05
>> dobre vediet ze je tam sanca to vymenit. lebo je taktiez otazka kolko to vydrzi taka baterka..

>> a este ma napadlo ze par ludi tu tusim tiez spominalo ze ma xtreamer a tak ma zaujima ci nahodou niekto neskusal tam pichnut tu usb wifi z neho. co som cital tak ta wifi je na viacero modelov a aj inych znaciek MMC zariadeni.

>> TV mam uz objednany len ho musia naskladnit takze do dvoch tyzdnov by mal byt uz aj u mna doma :) PANASONIC TX-P46ST30E :)

>> btw ako ste spokojny s nakupom v tom eshope edigital.. niekto tu pisal ze si stadial objednal tie okuliare.. teraz su tam vlastne za polovicnu cenu.. co ja o nom viem tak je to madarsky eshop a zevraj sa riadi madarskymi zakonmi cize len 1 rocna zaruka a pod..(chcel som tam kupovat fotak cca 800eur)