Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Menu DVD nefunguje na přehrávači

MartasKP (710)|17.12.2011 21:43
to MENU v ROOTu je mnohem praktictejsi ... zbytecne divakovi komplikujes zivot ... koneckoncu PREHRAT CELE se da nastavit tak,ze to prehraje cele automaticky po skonceni menu a nebo manualne jedno tlacitko PREHRAT CELE/VSE ci podobne.

[quote=Haben;385474]udělám v DVD Lab klasickou kompilaci DVD. To co se pak uloží na HDD zkopíruji na flashku. Tento postup je špatně???[/quote]
ja uz si nejsem jistej,jakej je tam vystup,ale obavam se,ze pokud primo nepalis na disk,uklada ti DVD jako data a ty musi pak v nejakym SW vytvorit image ... kazdopadne zkus DVD vyexportovat jako data a pak udelat obraz disku a vypalit ... pokud by to neklaplo, udelej to co chce 666dia,protoze pak uz ti poradi jen profici (coz ja nejsem :( )
Ulozit na disk se obavam nestaci (taky jsem si to myslel puvodne,ale lidi jako StD,66dia a ai me vyvedly z omylu :D )
Haben (23)|17.12.2011 21:58
666dia už jsem video poslal, tak uvidíme. zkusím ještě video zkompilovat a přímo vypálit a pustit z DVD RW
MartasKP (710)|17.12.2011 22:04
Koukam,ze nenechavas nic nahode a udelal si oboji :-E ... a zkus jeste to DVD vyexportovat a pak udelat ten obraz disku v nejakym softu na to urcenym (myslim,ze i nero to umi) ... ja si matne vzpominam,ze jsem to tak delal,ale myslim,ze Lab umi i primo palit (osobne to moc nedelam)
666dia (476)|17.12.2011 22:07
Haben
kam jsi to poslal...?
Haben (23)|17.12.2011 22:10
Haben (23)|17.12.2011 22:30
[quote=MartasKP;385486]Koukam,ze nenechavas nic nahode a udelal si oboji :-E ... a zkus jeste to DVD vyexportovat a pak udelat ten obraz disku v nejakym softu na to urcenym (myslim,ze i nero to umi) ... ja si matne vzpominam,ze jsem to tak delal,ale myslim,ze Lab umi i primo palit (osobne to moc nedelam)[/quote]

No nenechávám, protože už jsem z toho fakt nešťastný. Jsem přesvědčený, že úplné kopyto nejsem a že je to nějaká blbost. A ona to fakt asi blbost je, byla.
Vypálil jsem to přímo z DVD LAB na DVD-RW a div se, ono to funguje :-) :-) :-) :-) :-). Pak jsem to ještě zkopíroval klasikcou metodou CTRL+C a CTRL+V na USB, no a to už taková slává není. To zase nejde.

Takže velké díky patří všem, kdo pomáhali: MARTAS KP, 666dia, ai a další. Jmenovaným dávám UP.

Ještě budu rád za info od 666dia co zjistil ze zaslaného DVD a pokud ještě někdo dokáže navrhnout postup, jak dostat funkční DVD na USB, budu absolutně happy za tento předVánoční dárek.
MartasKP (710)|17.12.2011 22:42
[quote=Haben;385493]
Vypálil jsem to přímo z DVD LAB na DVD-RW a div se, ono to funguje :-) :-) :-) :-) :-). Pak jsem to ještě zkopíroval klasikcou metodou CTRL+C a CTRL+V na USB, no a to už taková slává není. To zase nejde.
[/quote]

To co jsi udelal,nebylo uplne koser. Pouceny laik jako ja to vyexportuje nekam na disk a tam probehne celou navigaci,zkontroluje cely DVD a pokud je to OK, pak udela ten image a vypali na placku.
Ty jsi jen kopiroval data,coz prehravac neprecte.

Hlavne,ze jsme dospeli k zaveru. Za bodik diky :BB:
StD (8612)|19.12.2011 11:45
[quote=Haben;385493]No nenechávám, protože už jsem z toho fakt nešťastný. Jsem přesvědčený, že úplné kopyto nejsem a že je to nějaká blbost. A ona to fakt asi blbost je, byla.
Vypálil jsem to přímo z DVD LAB na DVD-RW a div se, ono to funguje :-) :-) :-) :-) :-). Pak jsem to ještě zkopíroval klasikcou metodou CTRL+C a CTRL+V na USB, no a to už taková slává není. To zase nejde.

Takže velké díky patří všem, kdo pomáhali: MARTAS KP, 666dia, ai a další. Jmenovaným dávám UP.

Ještě budu rád za info od 666dia co zjistil ze zaslaného DVD a pokud ještě někdo dokáže navrhnout postup, jak dostat funkční DVD na USB, budu absolutně happy za tento předVánoční dárek.[/quote]

...zkus tohle.
http://www.giveawayoftheday.com/tipard-dvd-creator/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+giveawayoftheday%2Ffeed+%28Giveaway+of+the+Day%29
Máš ještě 21 hodin na to, aby to bylo zadarmo...