Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Střih a práce s videem: problém s exportem 1920x1080 v Pinacle15

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: honza

Znění dotazu: V Pinacle 15 si vytvořím video a uložím na HDD jako soubor MKV.Poté ho vypálím přes NERO na DVD.Když to DVD přehrávám na bluray PHILIPS BDP5100,tak je obraz i zvuk roztrhaný.Když to ale uložím na Flash USB 2.0 tak je to v pořádku,jen je kvalita o trochu horší než původní AVCHD.Podotýkám,že můj počítač není zrovna nejlépe vybavený,ale myslel jsem,že kvalita bude zachována,jen to bude trvat delší dobu.Můžete mi poradit kde je asi chyba,jestli v přehrávači nebo v počítači,který nestíhá,kde co zlepšit,nebo nějaký jiný postup.

Technika, které se dotaz týká: Střih a úprava videa

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

Vyrabis regulerni DVD video v tom Neru nebo nejake AVCHD DVD ? DVD video struktura je SD, mensiho rozliseni nez HD.
    V obou pripadech delas chybu, ze renderujes asi 2x a k tomu nic moc enkodery. Pinnacle a Nero nejsou zadna vyhra.

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Tazatel: honza

Znění dotazu: V Pinacle 15 si vytvořím video a uložím na HDD jako soubor MKV.Poté ho vypálím přes NERO na DVD.Když to DVD přehrávám na bluray PHILIPS BDP5100,tak je obraz i zvuk roztrhaný.Když to ale uložím na Flash USB 2.0 tak je to v pořádku,jen je kvalita o trochu horší než původní AVCHD.Podotýkám,že můj počítač není zrovna nejlépe vybavený,ale myslel jsem,že kvalita bude zachována,jen to bude trvat delší dobu.Můžete mi poradit kde je asi chyba,jestli v přehrávači nebo v počítači,který nestíhá,kde co zlepšit,nebo nějaký jiný postup.

Technika, které se dotaz týká: Střih a úprava videa
    Myslím, že tvoje úvaha o PC je správná. Nicméně ... proč nevypaluješ přímo z Pinnaclu?

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Dobrý den. Chci se zeptat na vytvoření videa. Mám kameru Panasonic fullhd a Pinnacle AVID. Když si to natáhnu do Pinnaclu tak už to nemá 50s/s ,ale jenom 25s/s. Není to prostě tak čistý , jak bych si představoval. Mám i Blu-ray vypalovačku.Děkuji za radu.

Podobná témata

1. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 31-03-2014, 00:23
  2. Střih a práce s videem: video 1920x1080/50p
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-08-2012, 18:17
  3. Střih a práce s videem: Střih videa 1920x1080
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-12-2011, 19:18