Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Epson EH​-TW6000

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Zdravim,měl bych zájem o tento projektor jednak ma 3d a myslim velice pozitivni hodnoceni na zahranicních forech,puvodne jsem zamyšlel 3200,ale radši připlatim za 3d o 8000kč více,muže někdo napsat jeho postřehy nebo kde by se tento projektor dal videt na vlastní oči.A co si myslíte o projektorech Benq,díky za všechny rady a názory.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Možná zde: http://www.alza.cz/Publish.asp?idpm=2132 (hledej na stránce Epson)
    Jinak asi nezbývá nic jiného, než telefonovat: http://www.mapaobchodu.cz/znacky/epson/, http://www.mapaobchodu.cz/mesto/praha/znacka/epson/

Ale stejně v běžných podmínkách toho moc neuvidíš/neporovnáš.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Ahojte.

Kupujem svoj prvy projektor,a prosím vás skúsených, je vhodný Epson EH-TW 6000, ked vzdialenost od platna k projektoru by bola cca:3.m a je mozne vytvorit s takej vzdialenosti aj 3.m uhlopriecu obrazu ?Pozorovacia vzdialenost je priblizne 6.m.

Dakujem.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od veducki Zobrazit příspěvek
    Epson EH-TW 6000, ked vzdialenost od platna k projektoru by bola cca:3.m a je mozne vytvorit s takej vzdialenosti aj 3.m uhlopriecu obrazu ?
    Tak si stáhni manuál, máš tam uvedené vše potřebné ve formě tabulek ....

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Tak už jsem si to zjistil,na vzdalenost co koukám udělám uhlopříčku 1,8m což je uspokojující,ale spíš mi jde jestli někdo nemuže napsat jak to chodí oproti konkurenci díky

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od martinrojkovic Zobrazit příspěvek
    Tak už jsem si to zjistil,na vzdalenost co koukám udělám uhlopříčku 1,8m což je uspokojující,ale spíš mi jde jestli někdo nemuže napsat jak to chodí oproti konkurenci díky
    Takze ty budes mat projektor presne v takej vzdialenosti,z akej ho budes sledovat .?aka je tvoja vzdialenost od premietacej plochy ?

Mne to podla tabulek vyslo,ze z doporucenej min. 3.m vzdalenosti a formatu 16:9 od platna urobim 100" -cca : 2,5 m. uhlopriecku,ale ja sedim od premietacej plochy az 5,5-6 m,takze to by malo stacit.

Ja by som rad,ak niekto kto vlastni tento projektor verzie W -s wi.fi modulem napisal svoje poznatky,ako to funguje,ci sa oplati pripacat 250-300 eur naviac pre bezdratovy prenos.

Dík.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

Podobná témata

1. jak prehrat 3d film na projektoru tw6000 z pc
    Od jahpisin v sekci Projektory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-08-2012, 17:55
  2. Panasoni​c Viera TX​-L42U3E