Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PS3 alebo XBOX 360 + kinect

rizo (31)|30.11.2011 22:37
Zdravim, cena je cca rovnaka, poprosim nazor vlastnikov. Preco ste sa rozhodli pre PS3 / XBOX 360? Ktore z tychto dvoch je lepsia volba?
Pytkin (7947)|30.11.2011 22:41
ja som kupil pod stromcek malemu XBOX s kinectom .. myslim ze su na to dostupnejsie hry .. po tom co som dost dlho sliedil po internete , tak vseobecne jedny radia jedno a druhy druhe .. neda sa povedat , co je lepsie ..

aha .. napada ma , ze ak chces hrat online , tak je asi lepsie PS3 , lebo sa za to neplati .. pri XBOXe sa kupuje account na rok tusim ... mna online hranie vobec nezaujima .. chcem to pre syna , aby nesedel pri PS2 co mame doma , ale radsej sa hybal pri kinecte ..
Ivo Mašek (10205)|1.12.2011 19:14
Jsem konzervativní a dávám přednost hrám na PC. Ale kdybych si měl vybrat z výše jmenovaných, asi by to vyhrál Sony. ..... ale jistý si tím stejně nejsem - těžké rozhodování
Pytkin (7947)|1.12.2011 23:59
no zasadna vec je , ze ani s jednou clovek nespravi chybu :)
sirdo (1320)|5.12.2011 23:32
[quote=Pytkin;381494]ja som kupil pod stromcek malemu XBOX s kinectom .. myslim ze su na to dostupnejsie hry .. po tom co som dost dlho sliedil po internete , tak vseobecne jedny radia jedno a druhy druhe .. neda sa povedat , co je lepsie ..

aha .. napada ma , ze ak chces hrat online , tak je asi lepsie PS3 , lebo sa za to neplati .. pri XBOXe sa kupuje account na rok tusim ... mna online hranie vobec nezaujima .. chcem to pre syna , aby nesedel pri PS2 co mame doma , ale radsej sa hybal pri kinecte ..[/quote]

hybat sa moze aj pri PS3 a jeho PS Move...