Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Panasonic a jeho zvuk

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

ahoj
    mám takový problém, zvuk z tv je v pořádku tak něco nahraju na hardisk panasonicu a když si to pustím z hardisku tak ten zvuk je hroznej a jako rezonuje, nevím kdy se to stalo , jsem dlouho takhle nic nenahrávala, nevíte čím to je? máte nějaké zkušenosti nebo nápady?
    kabely jsem měnila
    díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Nepoužívám televizor k nahrávání a zvuk na televizoru mám vypnutý, takže jen takový první nápad, že pro přehrávání nahraných pořadů je nastaven jiný "Režim zvuku" ( Menu - Zvuk - Režim zvuku - například Hudba, Řeč atd.). K nastavení zvuku je tam toho víc, je potřeba vyzkoušet, co ti vyhovuje. Ideální je pouštět zvuk z televizoru přes AV reciever + kvalitní reproduktory, nebo alespoň levnější varianta - například přes minivěž.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

zajímavostí je ale že starší soubory které jsou na hardisku na dvd mají zvuk v pořádku

EDIT:
    tak díky za radu, zatím to vypadá že to bylo tím že v tv bylo nastaveno PROSTOROVÝ ZVUK,
    tak jsem dala VYPNUTO

prosím nevíte co to znamená ten prostorový zvuk , abych to nějak pochopila jak to funguje
    děkuju
    Naposledy upraveno uživatelem 1025: 27-11-2011 v 09:45

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od 1025 Zobrazit příspěvek

prosím nevíte co to znamená ten prostorový zvuk , abych to nějak pochopila jak to funguje
    děkuju
    Něco o prostorovém zvuku : http://cs.wikipedia.org/wiki/Prostorový_zvuk

U televizoru se dvěma reproduktory se jedná pouze o simulaci prostorového zvuku. Skutečného prostorového zvuku lze dosáhnout minimálně se dvěma předními reproduktory a dvěma reproduktory zadními (efektovými). Navíc kromě aparatury musí být prostorový zvuk obsažen v přehrávaném videosouboru, nebo audiosouboru.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

díky,
    nevim proč to tv panasonic má, at je zapnutý nebo vypnutý prostový zvuk u tv tak jde zvuk z obou repráků a tv jich víc nemá
    jinak jsem věděla že pokud má někdo domácí kino tak pro to aby měl prostorový zvuk ale proč to má tv to je stejně pro mě záhada

Registrace
    Nov 2009

Nevím co přesně se děje se zvukem při simulaci prostorového zvuku, ale už na mém prvním přenosném radiomagnetofonu z Tuzexu byla funkce "rozšířené stereo", která někdy dokázala zlepšit poslech hudby. Jenže ploché televizory mají celkově velmi slabý zvuk a z toho už se nedá nic vykouzlit.

Podobná témata

1. LG DVT589H a jeho tuner
    Od sbf v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-07-2012, 10:54
  2. Xtreamer PRO a jeho výpadky
    Od M2M v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-07-2012, 08:50
  3. format wtv a jeho uprava
    Od stix v sekci Editace videa