Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pomoc pri vybere mult. centra

Heartwork (2358)|4.12.2011 12:21
Svatá pravda..., výstup na TV mám samozřejmě nastavený na 1080p a nehodlám na tom nic měnit - důležitý je, že to přehrává korektně, tzn. bez trhání, škubání...

Neznám nikoho, kdo by přenastavoval výstup mezi 1080p a 720p, podle toho, jakej zrovna přehrává film.
O existenci / neexistenci 720p/24 jako takovýho, se nepřu.

Jediný, co fakt nemaká, je přepínání 50/60Hz - to mě sice štve, ale zase to není v mým případě tak frekventovaná záležitost, že by mě to vyvedlo z míry. 8-)
Heartwork (2358)|4.12.2011 12:23
[quote=Pytkin;382265]Heartwork: no ved telka ti na vsetkych obrazkoch ukazuje 1080p.. Takze vobec nerozumiem, co si chcel demostrovat tymi obrazkami..[/quote]

že ani s přehráváním 720p nemám žádnej problém, tzn. že Xtreamer s TV se domluví a jedou to na 24p/24Hz.

1080p ukazuje, protože 1080p má Xtreamer nastavený na výstupu.
Pytkin (7947)|4.12.2011 12:41
Heartwork: ja neprepinam vystup. Mam ho nastaveny na 720p50, lebo mam hdready telku aj projektor.. Projektor nezvlada 1080p, len 1080i..

Nehovorime tu o probleme s prehravanim, ale zobrazovanim..
Pisem to kvoli tomu, ze pre mna by xtreamer bol trosku na hovno..

Ked ides von, mas nastaevene 1080p50
Vacsina filmov je v 24p ... Dvdcka v 25/50ip.. Cize vsetko ti prehra korektne... 30/60p veci je malo.. Len nejake hdtv nahravky koncertov z americkych tv stanic..

V mojom pripade by sm musel ist von 720p50, kďe by mi dobre hrali dvdcka.. Alebo 720p60, kde by mi dobre hrali filmy.. Nevedel by som fungovat naraz...

Na popcorne mi to pekne samo prepina 50 a 60 fps..
Heartwork (2358)|4.12.2011 12:54
Pytkin
rozumím..., máš pravdu.
jaydoo (542)|4.12.2011 18:55
[quote=peatro;381975]Ja myslim, co jsem cetl o WDTV Live, ze vsechny 3 ano
akurat nerozumim, do HDMI analogove audio[/quote]

Nevie to automaticky prepnut. Treba pred pustanim filmu manualne prepnuť, na WDTVL.
wladas (22)|4.12.2011 21:27
vie mi niekto vysvetlit aby som bol v obraze ze preco sa takto prepina vystup?
som si myslel ze prepojenie zdroja obrazu (v nasom pripade mmc) s TV je to iste ako pc a monitor akurat ze pri pc je DVI co je ale to iste len iny tvar konektorov a bez zvuku

a pri tom pc netreba nic prepinat
Vodnikovic (10)|5.12.2011 13:06
Chystám se na koupi WD TV Live, ale nejméně v jednom starším threadu jsem narazil na zmínku o problémech s přehráváním M2TS - jelikož přehrávání Full HD videa v TS formátu z kamery je v podstatě jediný důvod proč zmíněnou krabici kupuju, tak bych rád věděl zda je tenhle problém v nějakém novějším FW vyřešen nebo jestli mám rovnou začít koukat po jiné piksle?

Edit - jde o video z kamery Canon HFS21, WD TV problémy evidentně má, viz http://jackstar.blog.com/2011/10/18/how-to-play-avchd-m2ts-on-wd-tv-live-successfully/ a jakýmkoliv konverzím se právě chci vyhnout. XTR PRO je poměrně šeredná škatule s pověstí hlučného větráku, takže je nějaká jiná možnost když pominu předražený Popcorn?
jaydoo (542)|5.12.2011 13:57
oplatí sa kúpiť Popcorn Hour A210, alebo je lepšie si priplatiť za A-300 ?
karmela (10)|5.12.2011 14:08
Ještě bych měla jeden dotaz - existuje MMC, které by umělo nahrávat z UPC přijímače (nebo TV), popř. z kamerky používané k PS3 Move? Když už zlepšuji technické vybavení, napadlo mě také v rámci toho rozšířit signál UPC i na druhou TV v patře, kde jedeme zatím jen na pokojovou anténu.

Myslíte, že by to šlo nějak zkombinovat? Rozumím, že asi nepůjde sledovat jeden UPC program v obýváku a jiný UPC program v ložnici, to bych asi už chtěla moc :-).
A ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak pokud by byl jediný požadavek přehrávání filmů stažených z netu, tak mi na to stačí současný PC a nějaká USB flashka, kterou vždycky strčím do TV či jiného připojeného zařízení.
Sealex (290)|5.12.2011 15:11
karmela: co si takhle pořídit další setopbox včetně karty od UPC? Nabízí se i setopbox s nahráváním. Poté bude přijímání na obou televizích úplně nezávislé.

Jinak k PS3 se nechá koupit zajímavý modul PlayTV, který v pohodě nahrává DVB-T vysílání včetně HD.
ai (2993)|5.12.2011 16:28
[quote=Vodnikovic;382547]Chystám se na koupi WD TV Live, ale nejméně v jednom starším threadu jsem narazil na zmínku o problémech s přehráváním M2TS - jelikož přehrávání Full HD videa v TS formátu z kamery je v podstatě jediný důvod proč zmíněnou krabici kupuju, tak bych rád věděl zda je tenhle problém v nějakém novějším FW vyřešen nebo jestli mám rovnou začít koukat po jiné piksle?

Edit - jde o video z kamery Canon HFS21, WD TV problémy evidentně má, viz http://jackstar.blog.com/2011/10/18/how-to-play-avchd-m2ts-on-wd-tv-live-successfully/ a jakýmkoliv konverzím se právě chci vyhnout. XTR PRO je poměrně šeredná škatule s pověstí hlučného větráku, takže je nějaká jiná možnost když pominu předražený Popcorn?[/quote]

m2ts je kontejner na video a audio a uvnitr video v H.264 muze byt enkodovano dost rozdilnym zpusobem, obecne clanky na prehrani m2ts nebo jakasi specifikace vyrobce na obalce, ze to cte m2ts nejsou zadnou zarukou, treba nekdo pod tim m2ts muze myslet Blu-Ray stream podle specifikaci apod.

pri otazkach tveho typu je vpodstate velice vhodne zverejnit vzorky tveho videa nebo to namirit na linku, kde to nekdo vystavuje, a vzdy to nekdo zkusi prehrat,pokud mozno az tak 20 s videa , nicmene ja si troufam tvrdit, ze to WDTV Live prehraje, zrejme to bude AVCHD od Canonu

Mel bys jeste vedet, ze pokud budes mit ty klipy na disku za sebou, tak WDTV Live a i jine prehravace ti to sice prehraji jeden po druhym samozrejme, ale bude pauza mezi klipy, bohuzel, muze byt 2-4 sekund , u cteni pres LAN to muze byt delsi 3-7 s, zalezi na videu,
tedy stejne nakonec skoncis u toho, ze z toho budes renderovat jedny dlouhe videa, zkratka to nevytrzis sledovat s temi pauzami, muzes hledat a zkouset soft, ktery to spoji bez rekomprese (mozna Corel VS X4) nebo to proste spojit kdekoliv a kvalitnim enkoderem dostat zase videjko z toho ...

novy WDTV LIve streamer muze mit problemy s playbackem, nemaji to vyladene jako u tech strarsich, nez koupis ten novy WDTV Live streamer,urcite si to u nekoho over ...
Vodnikovic (10)|5.12.2011 17:04
[quote=ai;382588]
pri otazkach tveho typu je vpodstate velice vhodne zverejnit vzorky tveho videa nebo to namirit na linku, kde to nekdo vystavuje, a vzdy to nekdo zkusi prehrat,pokud mozno az tak 20 s videa , nicmene ja si troufam tvrdit, ze to WDTV Live prehraje, zrejme to bude AVCHD od Canonu

Mel bys jeste vedet, ze pokud budes mit ty klipy na disku za sebou, tak WDTV Live a i jine prehravace ti to sice prehraji jeden po druhym samozrejme, ale bude pauza mezi klipy, bohuzel, muze byt 2-4 sekund , u cteni pres LAN to muze byt delsi 3-7 s, zalezi na videu,
tedy stejne nakonec skoncis u toho, ze z toho budes renderovat jedny dlouhe videa, zkratka to nevytrzis sledovat s temi pauzami, muzes hledat a zkouset soft, ktery to spoji bez rekomprese (mozna Corel VS X4) nebo to proste spojit kdekoliv a kvalitnim enkoderem dostat zase videjko z toho ...[/quote]

Vzorek videa je vystaven třeba tady - http://www.videokamery.cz/video/df1-hfs21-B.MTS

Jinak neplánuju pouštět jednotlivé klipy, ale hotový sestříhaný materiál v délce cca 60-90minut, to už mám v Corel X4 vychytané bez problémů, jen to přehrát
ai (2993)|5.12.2011 18:06
Tyto klipy prehraje WDTV Live plus 1.05.04B a nejposlednejsi fw 1.06.16B vpohode i pres LAN. WDTV Live maji stejny fw jen s nejakym jinym pismenem na konci.
Model , ktery se ted zacal prodat nemam, to musi zkusit nekdo jiny.

Ovsem ten Corel X4 tomu da svo obalku po tom renderu zrejme, ktera nemusi sednout tomu a tomu prehravaci, neni to na cistych 100%.
kuko61 (257)|5.12.2011 22:07
[quote=Vodnikovic;382547]...takže je nějaká jiná možnost když pominu předražený Popcorn?[/quote]

Skusil som prehrat klip u seba a na XTR SW a eGreat R200-Pro ide bez problemov.
Pytkin (7947)|5.12.2011 22:52
[quote=jaydoo;382557]oplatí sa kúpiť Popcorn Hour A210, alebo je lepšie si priplatiť za A-300 ?[/quote]

A300 neprinasa tusim nic moc nove .. skus sa pytat v teme o A300 ..
Vodnikovic (10)|6.12.2011 09:27
[quote=ai;382605]Tyto klipy prehraje WDTV Live plus 1.05.04B a nejposlednejsi fw 1.06.16B vpohode i pres LAN. [/quote]

[quote=kuko61;382694]Skusil som prehrat klip u seba a na XTR SW a eGreat R200-Pro ide bez problemov.[/quote]

Děkuji oběma za test :-) Tak si hodím kostkou a něco koupím, v nejhorším z toho bude podložka pod květináč
karmela (10)|6.12.2011 12:52
[quote=Sealex;382574]karmela: co si takhle pořídit další setopbox včetně karty od UPC? Nabízí se i setopbox s nahráváním. Poté bude přijímání na obou televizích úplně nezávislé.
[/quote]

To bych ale musela natahovat kabel ze satelitu do druhého patra.. to jsme už mohli udělat dávno (kdysi to tak manžel měl, v jiném domě).
jaydoo (542)|6.12.2011 13:01
[quote=karmela;382826]To bych ale musela natahovat kabel ze satelitu do druhého patra.. to jsme už mohli udělat dávno (kdysi to tak manžel měl, v jiném domě).[/quote]

No počkej, kabel ze satelitu, nebo z UPC kabelovky ? Co máš ? UPC přijímač... ?
karmela (10)|6.12.2011 14:28
[quote=jaydoo;382828]No počkej, kabel ze satelitu, nebo z UPC kabelovky ? Co máš ? UPC přijímač... ?[/quote]

Máme satelitní TV UPC, takže jsem měla na mysli druhý kabel od antény. Tady "na konci světa, kde lišky dávají dobrou noc" kabelovka není..
EDIT: K tomu samozřejmě UPC přijímač, zatím jen ten obyčejný.
jaydoo (542)|6.12.2011 14:51
Ta anténa sa volá satelitná parabola :)
Bude sa musieť ťahať ďalší kábel od paraboly plus vymena LNB.
Banny (7)|7.12.2011 13:25
Mam taku otazocku chlapci :) idem si teraz kupit Xtreamer SW a k tomu externy 1TB HDD. Nahodou ked budem chciet pozriet FULL HD film bude to stihat nacitavat z harddiscu data, ked to bude napojene cez USB? Alebo to treba prepojit nejako inac?
Vdaka za radu
golfLC (1941)|7.12.2011 13:50
Napíšem Ti to jednoduchým porovnaním.... s odpovedou
cca 8-10GB film v HD kvalite skopirujes na externy HDD za cas do 10 minut. Ten film má 1:30 - 1:50...
Co myslíš, stíha USB tie isté dáta preniest za 1:30 - 1:50, ked za cca 10minút ich uložiť na HDD v pohode zvladne? :-)-

Druhá vec je, ako si procesor MMC poradí s vyskokým dátovým tokom.....
Banny (7)|7.12.2011 14:30
[quote=golfLC;383017]Napíšem Ti to jednoduchým porovnaním.... s odpovedou
cca 8-10GB film v HD kvalite skopirujes na externy HDD za cas do 10 minut. Ten film má 1:30 - 1:50...
Co myslíš, stíha USB tie isté dáta preniest za 1:30 - 1:50, ked za cca 10minút ich uložiť na HDD v pohode zvladne? :-)-

Druhá vec je, ako si procesor MMC poradí s vyskokým dátovým tokom.....[/quote]

Tiez si to myslim, ale kamarat sa so mnou cely cas hada, ze ked externy hdd napojim pomocou usb kabla na dane MC tak to nebude stihat aj keby bol procesor vykonny :) tak preto som bol v rozpakoch.
Mojda334 (9)|7.12.2011 17:23
Mimochodem, řeč je o USB 2 nebo USB 3 ?
Mojda334 (9)|7.12.2011 17:37
[quote=Marfa;377820]Zdravím,

nechci zbytečne zakládat nové téma, ale potřebuji vybrat multimediální centrum.

Co jsem se díval tak cenově kolem 2tis.
Jake funkce upřednostuji? Přehrávání bez problému MKV (s titulky), DIVX, AVI, DVD, pevný disk nepotřebuji - připojení přes externí HDD, připojení k PC, přehlednost menu a funkčnost dalkového ovladače, menu zařízení v CZ..

Něco jsem vybral, které z těchto zařízení vybrat a zkušenosti:
WD TV Live HD, Eaget M6, Eaget M7, Asus O!Play Mini, Asus O!Play HDP-R3.

Děkuji za odpoved.[/quote]

Já bych se, prosimich, přidal s prosbou na zkušenější obyvatele zdejší planety o radu. Mám tytéž skromné požadavky jako Marfa, rád bych koupil MC do cca. 3000 Kč a mělo by to už mít ( a to je podstatné) odladěný firmware. Protože sám s tím opravdu nemám nejmenší zkušenosti a protože mi TV Sony nebere externí NTFS disk, musím to řešit takhle. Zkuste prosím poradit, co si mám sakra koupit ??? Díky, Mojda.
wladas (22)|7.12.2011 18:24
[quote=Banny;383034]Tiez si to myslim, ale kamarat sa so mnou cely cas hada, ze ked externy hdd napojim pomocou usb kabla na dane MC tak to nebude stihat aj keby bol procesor vykonny :) tak preto som bol v rozpakoch.[/quote]
ukaz mu toto http://cs.wikipedia.org/wiki/USB#USB_2.0
Banny (7)|7.12.2011 18:50
[quote=Mojda334;383073]Mimochodem, řeč je o USB 2 nebo USB 3 ?[/quote]
USB2.0


[quote=wladas]ukaz mu toto http://cs.wikipedia.org/wiki/USB#USB_2.0[/quote]
Vdaka ;) uz aj problem vyvrateny !!
jarino1978 (8045)|7.12.2011 21:43
[quote=Mojda334;383077]Já bych se, prosimich, přidal s prosbou na zkušenější obyvatele zdejší planety o radu. Mám tytéž skromné požadavky jako Marfa, rád bych koupil MC do cca. 3000 Kč a mělo by to už mít ( a to je podstatné) odladěný firmware. [/quote]

odladený FW na 100 % u týchto krabičiek neexistuje, ale ideál za mňa : XTR PRO
Mojda334 (9)|7.12.2011 22:56
Teď koukám na Xtreamer Prodigy, má to slušný výkon i paměť a tak bych řekl, že by to snad mohlo být to pravé, ořechové. Je to sice kapku dražší, no ale zase ne tak dramaticky. Ještě to trošku prošťourám !!! Díky za názor.
lubike176 (38)|8.12.2011 20:59
Ktoré MMC vie aj BD iso menu? chcel som Xtreamer Prodigy ale to vie asi len BD iso?
KamilZ (10277)|8.12.2011 21:18
[quote=Mojda334;383154]Teď koukám na Xtreamer Prodigy, má to slušný výkon i paměť a tak bych řekl, že by to snad mohlo být to pravé, ořechové. Je to sice kapku dražší, no ale zase ne tak dramaticky. Ještě to trošku prošťourám[/quote]
Ale taky má své mouchy (ostatně jako vše), proleť si tohle (alespoň pár stránek odzadu): https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/27330-xtreamer-prodigy
KamilZ (10277)|9.12.2011 21:42
[quote=lubike176;383317]Ktoré MMC vie aj BD iso menu? chcel som Xtreamer Prodigy ale to vie asi len BD iso?[/quote]
Zřejmě Popcorn C200:
https://forums.overclockers.com.au/threads/boxee-box-or-popcorn-hour-c200.926932/#post-12733360
kuko61 (257)|9.12.2011 22:16
A urcite prehravace od Dune - Max, Duo, Smart.
peter911 (1)|11.12.2011 22:05
je xtreamer prodigy uplne tichy? samozrejme bez hdd (pouzivam NAS synology)
chcel by som MMC ktory je jednoduchy, tichy pripojeny na NAS, len zapnut a pozerat filmy zo siete ziadne ostatne srandicky okolo toho ma netrapia (internet, youtube a co ja viem co este vsetko sa tu riesi) mozno nie som spravny geek ale naozaj chcem len pozerat filmy bez toho aby ma rusil nejaky hlucny ventilator... dakujem
jaydoo (542)|12.12.2011 09:22
WDTVL je nehlučný.
ai (2993)|12.12.2011 17:33
co nema HDD a vetrak je nehlucne, bych rek, nic jineho tam nema co vytvarek nejaky zvuk ...
wladas (22)|12.12.2011 17:44
5400rpm HDD je minimalne pocut na vzdialenost 2m (pozorovacia vzdialenost od TV) a uz vobec nie pri pustenom filme

MMC s pasivnym chladenim s HDD sa da najst a nie jeden
jaydoo (542)|19.12.2011 13:41
Ja ešte rozmýšlam, či kúpiť Popcorn Hour A-210, alebo Dune Smart.
Nas server mam, tak možno nepotrebujem mat HDD vnutri. Mam teraz WDTVL, ale obzerám sa po niečom, čo bude krok dalej. Takže niečo so Sigmou.
A keby ten Dune SMart, tak neviem, či ten s BlueRay mechanikou / mohol by som vyradiť zo zostavy doma Pioneer DVD/ alebo ten s DVB-T tunerom a mohol by som nahrávať. /ale neviem čo :)/
anihilator (3)|21.12.2011 14:39
Zdravim vospolok,

som novacik co sa tyka MMC, popravde som ani netusil, ze nieco take existuje - donedavna som totiz nemal vobec ani televizor :D
Zariadujem ale byt a potreboval by som k planovanej plazme (LG 50PV350 ak to niekoho zaujima alebo ma lepsi navrh) i to nejake MMC kedze ma uz nebavi vsetko riesit cez/na PC.
Vyzerate, ze sa tu vyznate, takze poprosim o pomoc pri vybere.

Nemusi to byt najnovsi hi-tech model, mam ine preferencie (zoradene prioritne):

1) Stabilny a dostatocne rychly firmware/HW - teda ziadne "kostickovanie" pri 1080p, zamrzanie, dlhe odozvy menu atd.
2) CZ/SK TV archiv (ano, to je naozaj 2. najdolezitejsie kriterium, kvoli zene)
3) lahka udrzba FW a archivu, t.j. najlepsie ak by sa to aktualizovalo samo, nemam chut ani cas sa sprtat kazdu chvilu menenim a ladenim FW aby nieco islo (hlavne ten archiv sa meni casto co som cital...)
4) tichy ventilator, podla moznosti pasivny chladic
5) HDMI 1.4, ale to je asi uz samozrejmost
6) USB 3.0, GBit LAN a WiFI potesi, ale nie je nutne

Cenovy limit +-3500 Kc (max. ale 5000 a to by uz muselo stat za to).

Zvysne parametre su mi relativne fuk, vsetky data su na PC alebo casom na nejakom NAS/externom HDD.
Nejake tipy?

Osobne som cital v poslednej dobe dost recenzii, do uzsieho vyberu sa mi dostal eGreat EG-R200PRO2 Plus, ale predsalen nemam este taky prehlad aby som ho bez vahania kupil.
Budem vdacny za kazdu radu.
wladas (22)|21.12.2011 21:00
ked kupis Popcorn Hour A-210 tak urcite neurobis zle :)

co sa tyka TV tak kukni po panasonicu P50G30E
low end plazmy sa moc neoplatia kupovat, v kvalite obrazu to poznat je
Pytkin (7947)|21.12.2011 21:42
tie vsetky veci co chces sa nezlucuju s tou cenou .. ak chces fakt archivyt , tak urcite xtreamer .. ten je v tom najdalej .. ale zase nema gigovu siet , usb 3.0 .. atd .. mozno ten najnovsi prodigy , ale tam neviem ci uz ide Xlive ..

zabudni na to , ze to vsetko bude chodit samo .. vzdy to musis nejako ladit .. hlavne tie archivy .. ale ten Xlive je celkom v pohode . .
anihilator (3)|22.12.2011 10:07
Vdaka za rady. Popcorn vyzera naozaj skvelo a splna vsetko co som pisal... teda skoro :) Nepochopil som ako donho dostanem tie SK/CZ archivy, z recenzii mi vyplynulo ze su tam len zahranicne. Treba nieco doinstalovat alebo vymenit firmware? (ten Xlive?)
Sorry ak sa pytam blbosti, ale naozaj v tomto nechodim a google mi nic rozumne nevyhadzuje..

Inak Pytkin, myslim ze ten popcorn sa uplne zlucuje s predstavami a cenou, tu gigovu siet, usb 3.0 atd beriem v podstate ako "bonus", nie nutnu podmienku.

Ad Panasonic P50G30E vs LG 50PV350, cital som k tomu aj celu diskusiu co tu bola na fore takze bral som ho v uvahu, ale odradil ma dizajn, pocet ludi stazujuci sa na blikanie a +6000 na cene oproti LG... do uvahy este pripada Samsung PS51D570 ktory som teraz objavil.
wladas (22)|22.12.2011 15:38
na PCH niesu SK/CZ archivy

blika kazda plazma bez vinimky, ide o to ci ti to vadi alebo ne
ak ti nevadilo blikanie starej CRT tv tak nemas co riesit, ta blikala horsie
tv neni kupa na par dni takze sa urcite oplati investovat...lacne plazmy za moc nestoja, lcd-cka samozrejme tiez ne
ak na tom hodlas kukat 1080p mkv a nie len obyvajny dig.tv signal tak urcite neni jedno ci kupis to LG alebo panaka
anihilator (3)|22.12.2011 16:31
hm, to je skoda s tymi archivami, ale pojdem asi aj tak do PCH, dost ma oslovil (+ nevyzera ze tie archivy vie vobec nejaky box bez dlhodobych problemov). HDMI out z PC tie archivy isti... Xtreamer vyzera fajn, ale ako gadget s ktorym sa treba vyhrat, na co nemam ako som pisal cas ani chut momentalne.. mozno nabuduce :)
A len pre uplnost, co si myslite o tom eGreate R200PRO2 Plus?

CRT mi nejak nevadilo a co som bol omrknut plazmy v Datarte tak som si na ziadnej nic nevsimol.
Dam ale ciastocne na tvoju radu, pojdem do toho drahsieho Samsungu, nielen kvoli obrazu ale zda sa mi celkovo "vyhodnejsi" do buducnosti (4xhdmi vs 2x u LG, 3D, 3 DVB receivre, DLNA atd.). A ten Panasonic mi jednoducho nesedi..
karmela (10)|29.12.2011 12:22
Existuje MMC, které má SCART vstup pro nahrávání z sat přijímače Philips (od UPC)? Bohužel má výstupy jen Scart a klasické cinche, kterým příliš nevěřím co se kvality týká.

Děkuji
KamilZ (10277)|29.12.2011 12:43
Mezi Scart a Cinch žádný řádově velký rozdíl není, pořád je to jen analog. Ba naopak, v případě komponentního výstupu (také Cinch) to může být lepší než Scartu. Nicméně se na to raději vykašli a pořiď nový sat. přijímač s nahráváním, kvalita bude někde úplně jinde. Pokud si nedáš říct, tak se podívej po např. po EMTEC Movie Cube D850H.
karmela (10)|29.12.2011 13:54
Ono stejně dříve nebo později dojde na nový HD přijímač.. Takže asi pořídím spíš ten, ideálně, aby uměl poslat signál do LAN, abych to nějakým obyčejným MMC mohla streamovat do druhé HD TV o patro výš...

Taky se objevil požadavek na víceméně plnohodnotný internet v MMC. Po pár týdnech zkoumání zjišťuju pořád nové věci, požadavky a komplikace.
wladas (22)|30.12.2011 01:01
karmela a co tak kupit kvalitnejsi sat.primac ktory UPLNE nahradi mmc
napr Dreambox alebo staci aj jeho klon

mat zvlast mmc a sat.primac je troska blbost si myslim
Pytkin (7947)|30.12.2011 02:27
neni .. podla mna je blbost chciet od satelitu aby nahradil MMC .. mam doma dreambox a k nemu aj popcorn .. funguje to jak vino ..
KamilZ (10277)|30.12.2011 07:49
[quote=wladas;387566]karmela a co tak kupit kvalitnejsi sat.primac ktory UPLNE nahradi mmc napr Dreambox alebo staci aj jeho klon mat zvlast mmc a sat.primac je troska blbost si myslim[/quote]
Blbost to rozhodně není, protože takový DVB-S zatím neexistuje.