Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD,WMP9,Win2k

pavelpt (2713)|10.4.2005 00:27
1. Dám-li v MPC Open DVD jede to na graf DVDNavigator(qdvd.dll)-MPEG2Videodecoder(in built)-VMR9, zvuk vynechávám.
2. Dám-li v WMP (ale mám 10 a nemám W2k) open file (DVD tam není) *.ifo, jede to, ale nedovolí mně to remote, takže se s tím nedá nic dělat, jen koukat, netuším co používá.Lze to pustit i tak, že v třetím sloupci,PLAY, čtvrtý povel odshora je seznam všech zařízení napíchaných do PC (DVD....CDAudio) a když je medium v šachtě tak je to nevyšeděné a klik.

3.Bejvávalo, že jsem na *.ifo dal render file a zavolalo si to jakýsi navigátor a jelo to, pamatuji si to proto, že jsem měl na PC jediný player, MicroDVD a jelo mně v něm absolutně všechno.Teď to nějak nefunguje.Asi to jde taky pomalu do kytek.

Takže jsem se vykecal, asi to nikomu nepomůže.
ODSakEda (2278)|10.4.2005 00:38
Vokounek
Jak už kolegové psali, bez DVD playeru, např. PowerDVD Playeru, co umí dekodovat (přehrát) DVDvideo kompatibilní formu videa, nepůjde přehrát!
Kodek MPEG-2 ve VOB souborech s videem není úplně zadara a tak ani není standartně ve Windows a je doinstalován až s nějakým přehrávačem za peníze, nebo jako bonus k HardWare!

A někdy prostě nejde spustit ani PowerDVD player pouhým poklepáním myší na soubor IFO ve složce VIDEO_TS ani přesunutím myší na něj...

Pak použij tento postup:
1.Otevři si (spust) nejprve PowerDVD Player
2.Vpravo vedle hlasitosti je tlačítko Select Source (jakoby symbol DVD mechaniky nebo co to je a když nad něj myší najedeš, tak ten jeho název se ti zobrazí v bublinkové nápovědě :-) )
3.Zafajfkuj písmenko, dle názvu tvojí DVD mechaniky (např: I:\ ) nebo zvol Open DVD File on Hard Disk Drive, mášli video na HDD počítače!
4.Mělo by se DVDvideo spustit a ve druhém případě, z HDD, se otevře samozřejmě dialogové okno, tak se doklikej až na první IFO soubor ve složce VIDEO_TS a poklikej na něj! Mělo by se ti to taky rozjet!
Vokounek (52)|10.4.2005 05:05
RE StayMan by €RikŁ€, pavelpt > Ja Vas fakt panove nechapu, jak nekteri muzete radit co a jak a nakonec z Vas vypadne, ze pouzivate WMP10 a tudiz OS XP..Nezlobte se na me, ale pripada mi to tady jak u magoru.. Uz nekolikrat tu opakuji, ze i v WMP9 pro XP je to vyrazne odlisne nez u WMP9 pro Win2k, o WMP10 uz vubec nemluvim... to ze funguje OK, atd...
Proto se tady napr porad jak deb*l dokola ptam, "a ty tam opravdu ve Win2k a WMP2 mas tu a tu volbu ?? atd..., atd..."!!!,
RE ODSakEda> Boze, ctes vubec, o cem je tady tech 40 prispevku ???, a ty me tu popisujes jak v PowerDVD pustit DVD a jak doinstalovat kodek... :, Ano chybu hledam u sebe , ale ty se nauc cist, a nemusi sem pak davat toto doporuceni (...Windows XP is not installed on your computer..), ktere jsem cetl snad uz 100x. :OO Sem se snad spatne vyspal...protoze doufam, ze se mi tohle jen zda....

Presto dekuji za dalsi rady, ale prosim, mozna by bylo vhodne odpovedet na moji prvni otazku: TY prehravas ve Win2k pomoci WMP9 DVD media??
Staci mi odpoved ANO nebo NE ?? pak se teprve muzeme bavit dale, jinak to nema smysl!!!
StD (8612)|10.4.2005 07:31
Vokounek & Pavelpt: Nemůže to být výměnou kousku hardwaru? Jak tady tak diskutuju, tak mi DVD přestaly jet úplně pod W2K i W98SE na stejném stroji. Přitom jsem jen vyměnil grafiku (stejný typ, stejné ovladače, liší se jen velikostí paměti...). Nemá to ta mrcha zapsané v CMOSce? Pamatuji se, že při instalaci HW DVD to chtělo Serial No. původního instal-CD...
Vokounek (52)|10.4.2005 08:09
RE StD> Ja uz ti fakt nerozumim !! Zkousel jsem to na 3 (slovy trech) pc s Win2k s ruznym DVD zelezem !!!!
Opakuji svuj dotaz: TY prehravas (nebo jsi nekdy prehraval) ve Win2k pomoci WMP9 DVD media??
Staci mi odpoved ANO nebo NE ??
stayman (12393)|10.4.2005 11:45
Bogajeho to snad nie je ani pravda toto !!! Ak sa pise, ze WMP9 je mozne nainstalovat do W2k a ak sa pise, ze ked sa dosinstaluje PowerDVD, tak asi to musi fungovat picitam to co ste tu vsetci nenormalní, kazdy z vas najmenej jeden krat tu tvrdil, ze ma W2k a teraz ani jeden to nie je schopny skusit a namiesto toho tu nechate chudaka Vokounka v tom ???? :-k :-k :-k
Vokounek (52)|10.4.2005 12:00
RE StayMan by €RikŁ€> Staci kdyz odpovis, snad nic jineho uz ani nechci!!!
TY prehravas (nebo jsi nekdy prehraval) ve Win2k pomoci WMP9 DVD media??
stayman (12393)|10.4.2005 12:14
W2k som vo svojich PC v zivote nemal !!! Ale WMP9 ano, ale na XP a fungovalo prehravanie DVD po instalacii PowerDVD, ale.. vcera som brazdil po MS strankach a tam hlasaju, ze WMP9 funguje na prehravanie DVD aj vo W2k a aj W98,tak neviem preco by to nemalo ist, nemam to ako skusit a to ma rozculuje!!!
Vokounek (52)|10.4.2005 12:18
RE StayMan by €RikŁ€> Dekuji za odpoved.. pochopil jsem to jako odpoved: NE

PS: mozna by jsi mel na pokec zvolit jine forum....
ODSakEda (2278)|10.4.2005 12:29
Vokounek -NE (používám PowerDVD Player a MicroDVD Player a dodávám jen naokraj i když jsi se neptal, že mi do nainstalování PowerDVD jiný player DVDvideo formát nepřehrál. A včera nad ránem jsem byl fakt dost mimo, sorry!)
Vokounek (52)|10.4.2005 12:30
RE ODSakEda> Dekuji za odpoved..
stayman (12393)|10.4.2005 14:08
[quote=Vokounek]RE StayMan by €RikŁ€> Dekuji za odpoved.. pochopil jsem to jako odpoved: NE

PS: mozna by jsi mel na pokec zvolit jine forum....[/quote]

Skor ty, pretoze si jediny, komu to nefunguje !!! Ja som sa pytal uz dvoch chalanov, co pouzivali W2k a WMP9 a DVD sli uplne v pohode !!! Tak vaz slova!!! :-D
Vokounek (52)|10.4.2005 14:27
RE StayMan by €RikŁ€> Tak neni co resit... Doufam, ze jsi se take zeptal, co pro to presne udelali, aby jim to chodilo... nebo me dej na ne kontak, ja se jich na to zeptam !!
Nezlob se na me, ale to je totiz zase jen nejake tvrzeni (jeden kamos rikal, ze kamos rikal, ze.., a pak z toho vyleze ze provozuje WMP10), nic vic...
Dekuji za pomoc
pavelpt (2713)|10.4.2005 14:57
to Vokounek

Chceš snad, aby si někdo nainstaloval 5 let starý system, na to nějakých pár servispacků, jenom proto, aby zde odpověděl ANO, a na druhou otázku co proto udělal NIC ? Všem co se tady k tomu vyjýdřili je myslím principielně jasné, že DVD nepřehrává nějaký player,ale system a co proto udělat, je je tady mockrát.

Místo toho, abys naznačoval, že jsme magoři a ty podle toho jak s tím zápasíš genius, už jsi to mohl mít dávno zreinstalované do čistého a napsat o tom článek jaké úsilí jsi musel věnovat zcela zbytečné problematice, která minimálně zde na foru nikoho netrápí, protože existuje
mnoho alternativních a trofnu si tvrdit i mnohokrát lepších řešení.

Jednou jsem blbě rýpal do Pitomce a ten mi poradil - vyhoď to i s počítačem a máš pokoj, dosud jsem od nikoho lepší radu nedostal, protože jsem poslechl a skutečně pokoj mám.

Co tak to zkusit taky ? :-)
Vokounek (52)|10.4.2005 15:14
RE pavelpt> Mas pravdu, to je take reseni...., ano jsou i jine alternativni reseni, ale o tom to snad neni...
Myslel jsem ale, ze takova to fora jsou od toho, aby se na konkretni broblem proste konkretne odpovedelo..
Kdyz neco nemam overene a vyzkousene, nebo nemam s tim prakticke zkusenosti, tak do toho fora vubec nelezu nebo neodpovidam !!
To snad je logicke.. Nekteri tu radili co a jak (ja si toho take vazim), ale kdyz jsem dal dotaz a slo ti to nekdy nebo jsi to tak nekdy provozoval, tak proste ticho po pesine... To jsou rady proste na hov***. Za tech 15let, co se tocim kolem vypocteni techniky proste nejake domenky neexistuji... Kdyz me nekdo napise jdeto, a krok po kroku mi napise jak to udelal (treba jak debil**ovi), tak to tak proste zkusim udelat (i kdyz take samozrejme zalezi na zeleze), ale takove vykriky, to musi jit, kamos mi rikal, apd. to je proste k nicemu...
RE pavelpt> ani ty jsi ani jednou neodpovedel, a slo ti to nekdy ??
Jestlize ne, tak jak tu muzes tvrdit, ze to musi jit ???
ODSakEda (2278)|10.4.2005 15:27
pavelpt _vhod ten krám je taky rada víc než dobrá, tedy někdy :-D :-E :-E

Ale jináč, on nemyslel aby jsis nainstaloav kvůli radě jinej systém, ale spíše mu šlo o to, aby ti co nemaj tu zkušenost, nebo ten systém a nemohou ten jeho problém testnout, aby mohli odpovědět, aby raději mlčeli (lidově: drželi hubu :-) ) a nepřispívali za každou cenu, nic víc. Protože ho akorát těch zbytečných a příliš moc "rad" a plkání dopálilo, tak byl více vulgární, nic víc 8-)
Vokounek (52)|10.4.2005 15:32
RE ODSakEda> ted jsi kapl na jadro...
Proste nechci radu za kazdou cenu, nebo jestli si nekdo chce pokecat, tak at jde na jine forum, ....
Poradim, kdyz vim a mam to vyzkousene, kdyz nevim tak se poucim, ale radit, ze jsem to nekde slysel, atd... Sorry, ale proste uz po tech 60 zpravach, ktere jsou porad dokola o nicem proste jsem totalne vycerpanej...
Devaster (477)|10.4.2005 15:43
teraz fakt strielam od boku v xteq setupe je funkcia na povolenie dvd funkcionality vo vmp ci to netreba aktivovat ....
stayman (12393)|10.4.2005 15:54
[quote=Vokounek]RE ODSakEda> ted jsi kapl na jadro...
Proste nechci radu za kazdou cenu, nebo jestli si nekdo chce pokecat, tak at jde na jine forum, ....
Poradim, kdyz vim a mam to vyzkousene, kdyz nevim tak se poucim, ale radit, ze jsem to nekde slysel, atd... Sorry, ale proste uz po tech 60 zpravach, ktere jsou porad dokola o nicem proste jsem totalne vycerpanej...[/quote]

Hmm, nezavidim ti, ale fakt riesis nieco uplne ine, skor musis prist na to u seba, preco to nejde, ja nemam dovod neverit kamosom, ked navyse sam Bill o tom pise, ze to ide. :-)
Vokounek (52)|10.4.2005 15:56
RE StayMan by €RikŁ€> Mas pravdu, hledam chybu u sebe...
Presny odkaz, kde o tom Bill pise..
dik...
StD (8612)|10.4.2005 16:33
Vokounek: Odpověď na tvou otázku je ANO, šlo to, ale už nemám možnost to zopakovat, protože jsem WMP9 vyhodil ze stroje, včetně DX9. Používám teď raději pod W2K DX8.1.0901 a jiné playery, jak uvedeno výše.
Vokounek (52)|10.4.2005 16:40
RE StD> Dobre, dekuji, budu hledat dale problem...
snad to nejak zlomim a nezlomi technika me....
Pitomec (10211)|10.4.2005 16:46
[quote=pavelpt]Jednou jsem blbě rýpal do Pitomce a ten mi poradil - vyhoď to i s počítačem a máš pokoj, dosud jsem od nikoho lepší radu nedostal, protože jsem poslechl a skutečně pokoj mám.[/quote]
To si ani nevzpomínám, kdy jsem měl tak dobrou náladu a dával rady... :-E
stayman (12393)|10.4.2005 20:07
Vokounek
Naa jednej strane Bill pise v systemovych poziadavkach ze to ide:
http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/sk/9series/player/readme.asp#install2kxp

a na druhej strane ze VCD a DVD vyzaduje WXP Home alebo Pro
http://download.microsoft.com/download/f/c/b/fcb97bb2-6cf8-4e76-9f33-256555214f8e/player9series.exe

tak neviem, ale chalani mi tvrdili, ze to slo!
Vokounek (52)|10.4.2005 20:38
RE StayMan by €RikŁ€> Dik, zkuknu to a dam vedet..
Snad to zlomim, to by v tom byl cert....
pavelpt (2713)|10.4.2005 20:49
Stayman, to jsou Billovy kecy.

Cituji:The following Windows Media Player features are available only on computers running the Windows XP Home Edition or Windows XP Professional operating systems.
......................
.....................
DVD Playback.
........................ konec.

Je teda potřeba vysvětlit, jak je možné, že na mém historickém notebooku s W 98 SE mám WMP9 a jede v tom DVD z reálné i virtuální mechaniky NAVZDORY tomu, že píše něco jiného.

Dál se tam dočteš, že potřebuješ DVD dekoder - nazývaný taky MPEGdekoder - to mohl napsat jenom blb, nainstaluji do systemu spoustu MPEGdekoderů, bude to přehrávat VOBy,ale ne DVD jako celek, k tomu potřebuje navigátor.Stejné je to s VCD , soubory bez navigátoru přehraji, ale to je tak všechno.
Vokounek (52)|10.4.2005 21:14
Mam z toho rozpoluplny pocit....
Na jedne strane je psano pozadawky Win98,Win2k,WinXP
na druhe je
na
http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/cs/mp10/faq.aspx#4_9

4.9 Proč nelze přehrávat disky DVD?
Důvodů nemožnosti přehrávat disky DVD v programu Windows Media Player může být několik. Zde jsou uvedeny ty nejčastější.

* V počítači není instalován kompatibilní dekodér DVD.
* V počítači není instalována jednotka DVD (většina jednotek DVD je na přední straně označena logem DVD).
* V počítači není instalován systém Windows XP.
* V počítači není instalován program Windows Media Player 9 Series nebo novější.


Další informace o dekodérech DVD naleznete na stránce podpory disků DVD.

http://support.microsoft.com/newsgroups/
Na FAQ Mikvrsoftu je na toto tema take dlouha diskuse, ale vse se toci kolem kodeku, ale vzdy jen pro WinXP !!!

Je to nejake cudne !!!!
Vokounek (52)|10.4.2005 21:32
A dalsi info.

Q: How do I get rid of the "Cannot Create Overlays" message I get during DVD playback?
A: Go into the Display settings and turn down either your Screen Resolution or Color Quality - the video card driver isn't supporting your current settings fully.

Q: I'm trying to play back MPEG2 or Video CD (VCD or SVCD) or DVD content on my box and it doesn't work.
A: Your box probably doesn't have an MPEG2 decoder. There's DVD Decoder packs available currently for use with Media Player for XP. Elecard offers an MPEG2 decoder that works with WMP7. If you decide to use the Elecard Trial decoder, note that it will put bouncing squares on your video until you decide to pay for it.

Note that DVD playback with Windows Media Player is only supported on Windows XP or newer.

If you have more than one MPEG2 decoder on the system, any arbitrary decoder may be being used for playback. To determine what DVD decoders are installed on your machine, run "dvdupgrd.exe /detect" (from the Windows Start:Run menu prompt) and that will list out the installed decoders.

Q: Why doesn't WMP ship an MPEG2 decoder?
A: Licensing issues. DVD licensing is discussed here, and MPEG2 licensing here. MPEG2 decoders cost $2.50 for every copy shipped. I don't recall the cost for DVD decoders - I think the cost goes up to $5 or so. Not a huge chunk of change by itself, but with the millions of copies of WMP that ship... it's a pretty huge cost.

Q: How do I access multiple MPEG audio channels in my karaoke (karoake) or "multiple language" Video CD?
A: You can set these options in Windows Media Player 9 Series' Play:Audio and Language Tracks menu options. WMP7 and WMP8 simply play back Audio Channel One and will not allow you to switch which channel is used. You will need to use "mplayer2.exe" (WMP6 - this is already on your box) for now if you wish to use specific audio channels. While playing back the file within WMP6, go to the File:Properties menu option and from there you will be able to access the MPEG Audio decoder property page which will let you select which audio channel to use.
Devaster (477)|10.4.2005 21:32
skus kuknut co som napisal vyssie mari sa mi nieco ze mi to kedysi pomohlo ...
stayman (12393)|10.4.2005 21:42
Mne je skor cudne, ze sa tu nenajde clovek ktory ti bude ochotny to skusit, ved prednedavnom ked som pisal, ze XP je najlepsie na svete, poslali ma vacsina do pi.., ze W2k je lepsie, z coho usudzujem, ze pouzivaju W2k a problem s instalaciou WMP9 hadam u nich nie :-E
Vokounek (52)|10.4.2005 21:47
Jeste jeden poznatek.. Soucasti Win2k je jeste takovy nemastny neslany prehravac dvdplay.exe. Ten DVD prehrava... Tak kde muze byt zakopanej pes u WMP9 ???
stayman (12393)|10.4.2005 21:50
Vokounek
Mozno je to blbost, ale netreba mat asociovane subory DVD ?
Vokounek (52)|10.4.2005 21:55
RE StayMan by €RikŁ€> Mozna jsem to uz take nekde psal.. Take uz zkouseno...
stayman (12393)|10.4.2005 21:57
Tak uz len to vyssie plati :-D
Vokounek (52)|11.4.2005 12:34
RE all> Myslim si, ze problem neni v kodeku...
Spise mi to pripada, ze WMP9 z nejakeho duvodu neumi nebo nedokaze otevrit prislusny IFO nebo VOB soubor, ale to to je jen moje domenka (i kdyz jak jsem jiz nekolikrat psal, domenky neplati)!
V kazdem pripade pomoci prehravace dvdplay.exe (soucast Win2k) nebo prehravace Windows Media Player 6.4.09.1125 mplayer2.exe (soucast Win2k) nebo samozrejme jinych alternativnich prehravacu DVD (PowerDVD, WinDVD, ZoomPlayer, Media Player Classic, atd..) prehrat jde.
Kdyz se pokusim otevri IFO nebo VOB soubor v Windows Media Player 9 Series for Win2k, tak mi proste vyskoci dialog s hlaskou, ktera me osobne nic nerika "Zadaný soubor nelze nalézt. Ověřte správnost zadané cesty. Je-li cesta správná, soubor v určeném umístění neexistuje nebo je počítač, ve kterém je uložen, v režimu offline.", a je jedno, jestli na soubor kliknu primo v nejakem manazeru (tzn musi byt pro WMP9 asociovan) nebo ho nalistuji primo ve nabidce WMP Soubor->Otevrit..., Samozrejme jine multimedialni soubory (avi, mp3, atd, atd...) jde prehrat v pohode..
Kdyby tu Pitomec nebo StD nepsali, ze JIM TO JDE, tak uz se snad opravdu necham zlomit technikou a velkym Billem, protoze uz opravdu nevim, co jineho mam zkusit...
Dekuji za dalsi Vase poznatky...
Pitomec (10211)|11.4.2005 15:03
Jaký poznatky bys chtěl pořád slyšet proboha? To ti vážně ještě nedošlo, že když čteš hlášky typu: "Zadaný soubor nelze nalézt. Ověřte správnost zadané cesty. Je-li cesta správná, soubor v určeném umístění neexistuje nebo je počítač, ve kterém je uložen, v režimu offline.", tak je v tom systému něco v řiti a vůbec to nesouvisí s možností, že by WMP9 pod W2K nepřehrával DVD disky (který přehrává)... :-I Přeformátuj HDD, hoď tam čistou instalačku a nic jinýho neřeš - za tu dobu, co tady diskutuješ, už to mohlo být 100x hotový.
vladoc (456)|11.4.2005 16:06
Vokounek
26.3.2005 ti Pitomec vysvetlil prečo WMP9 neprehrá DVD.
DVD neprehrá s tých istých dôvodov ani WMP9 vo WinXP.

Citujem z PPK 18/2004
"Pokud chcete v počítači přehrávat filmová DVD, musíte mít nainstalován příslušný kodek (jde o speciální soubory, které počítači „řeknou“, jak DVD přehrávat). Nestačí mít tedy pouze program pro přehrávání DVD, ale musíte mít i DVD kodek. Řada programů pro přehrávání DVD (především ty komerční) již potřebný DVD kodek obsahují. Freewarové DVD přehrávače však tento kodek většinou neobsahují. Přinášíme vám DVD kodek, který je zdarma. Po instalaci tohoto kodeku budete moci filmová DVD přehrávat také například ve Windows Media Playeru."
Vokounek (52)|12.4.2005 16:11
Format C:
install Win2k SP4 czech
install Windows Media Player 9 Series for Win2k (defaul install nastaveni)
install PowerDVD trial
prehrani DVD pomoci PowerDVD OK, bez problemu
vypnuti PowerDVD a spusteni WMP9
otevreni souboru volbou Soubor -> Otevrit.. a vyber IFO nebo VOB souboru.. vysledek v obou pripadech shodny
"Zadaný soubor nelze nalézt. Ověřte správnost zadané cesty. Je-li cesta správná, soubor v určeném umístění neexistuje nebo je počítač, ve kterém je uložen, v režimu offline."
Vse provadeno jako Administrator !!!

Mozna Pitomec napise, 'mas spatne zelezo', vsechno vyhod oknem.. Toto jsem zkousel na 4 PC, i kdyz ne vzdy tak radikalne s formatem...

Panove, timto dane forum uzaviram..

PS: Mozna bych si preci jeste zahral takovou hru, kterou tu uz omilam porad dokola jak bl**ec... Dam konkretni dotaz, po odpovedi dam dalsi, atd...

Dotaz1: Prehrava nekdo (nebo je schopen zkusit prehrat) DVD medium na OS Win2k pomoci Windows Media Player 9 series
Pozn.: jestlize jiz nekdo drive odpovedel ANO, omlouvam se, ale nechci se opet prehrabavat v historii...dekuji...
Pozn. omlouvam se, bohuzel jiz budu reagovat pouze na dane odpovedi..
vladoc (456)|12.4.2005 16:50
http://www.cliprex.com/index.php?option=com_docman&task=view_category&Itemid=28&subcat=0&catid=10&orderby=dmdatecounter&ascdesc=DESC
Tam najdeš ten kodek o ktorom sa píše v PPK 18/2004
Fraunhofer DVD Codecs
Je aj pre Win2000 a je FREE
stayman (12393)|12.4.2005 17:51
Mas vobec admin prava ???? :-?
StD (8612)|12.4.2005 18:37
...nebo aspoň PwrUser. Také mi to tak připadá, já to měl doma tenkrát jenom pod Adminem...
leo (345)|13.4.2005 13:10
Ještě je tu tato možnost. WMP 9 instaluješ ze souboru, který je u tebe na disku a tento instalátor je nabouraný. Tzn., že se nainstaluje korektně, ale něco (přehrávání DVD) v něm nefunguje. Stáhni si tedy znovu instalačku WMP 9 pro daný operační systém (tedy pro win2k) a zkus to znovu na čistý systém. Mám win2k a SP4 ale nemám v úmyslu si zasírat systém tímto přehrávačem (používám PowerDVD + MPC + bsplayer), abych to vyzkoušel. Proč se vlastně tak upínáš na jediný produkt od Microsoftu, když máš tolik lepších alternativ?
Vokounek (52)|16.4.2005 12:58
Format C:
install Win2k SP4 czech
install Windows Media Player 9 Series for Win2k (defaul install nastaveni)
install PowerDVD trial
prehrani DVD pomoci PowerDVD OK, bez problemu
vypnuti PowerDVD a spusteni WMP9
otevreni souboru volbou Soubor -> Otevrit.. a vyber IFO nebo VOB souboru.. vysledek v obou pripadech shodny
"Zadaný soubor nelze nalézt. Ověřte správnost zadané cesty. Je-li cesta správná, soubor v určeném umístění neexistuje nebo je počítač, ve kterém je uložen, v režimu offline."
Vse provadeno jako Administrator !!!

Mozna Pitomec napise, 'mas spatne zelezo', vsechno vyhod oknem.. Toto jsem zkousel na 4 PC, i kdyz ne vzdy tak radikalne s formatem...

Panove, timto dane forum uzaviram..

PS: Mozna bych si preci jeste zahral takovou hru, kterou tu uz omilam porad dokola jak bl**ec... Dam konkretni dotaz, po odpovedi dam dalsi, atd...

Dotaz1: Prehrava nekdo (nebo je schopen zkusit prehrat) DVD medium na OS Win2k pomoci Windows Media Player 9 series
Pozn.: jestlize jiz nekdo drive odpovedel ANO, omlouvam se, ale nechci se opet prehrabavat v historii...dekuji...
Pozn. omlouvam se, bohuzel jiz budu reagovat pouze na dane odpovedi..
clee (6592)|16.4.2005 16:02
nejde to, tedka sem to zkousel, wmp9 pro w2k ma jinou instalaci nez pro wXP a ve w2k verzi neni volba play DVD
mirekv (7169)|16.4.2005 16:09
:-D
stayman (12393)|16.4.2005 17:19
Tak vsetci klamuuuuu !!!!
StD (8612)|17.4.2005 06:32
...to by mne tedy zajímalo, jak to tam ti hoši z Aut*c*ntu dostali. Tu mašinu už nemám, teď je u mého šéfa v kanceláři, ale je v ní W2K (na mou extra objednávku), DVD-mechanika Sony a když to dodali, tak v tom DVDplacka normálně hrála (bez PwrDVD, to tam ani není nainstalené). Až se k tomu stroji znovu dostanu, tak se podívám.
Vokounek (52)|23.4.2005 05:44
Stale nic ??
StD (8612)|23.4.2005 06:37
...to nebude tak jednoduché a nejde to ihned. Musím si vymyslet nějakou "záminku".