Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Serazeni kanalu Panasonic tx-42u20e

misla (2)|3.10.2011 13:14
Mam vyse zminovanou TV
1/ po serazeni kanalu dvb-t se mi po kazdem vypnuti (poh.stavu) a opetovnem zapnuti - rozhazi a seradi se jak se jim zlibi - je to chyba TV nebo to neumim nastavit tak, aby to zustalo v pameti televize
2/ po vypnuti do pohotovostniho stavu se cca po 1/2 - 1 hodine ozve nekolikrat po sobe z televize cvaknuti - je to normalni (jako kdyby tam cvakalo rele)

Diky za kazdou radu
geronimoh (2327)|3.10.2011 16:25
Zkus vypnout aktualizaci systému v pohotovostním stavu. Na mé je to : Menu - Nastavení - Nastavení systému - Aktualizace systému - Hledat v pohotovostním stavu - Vypnuto . Jinak už jedno vlákno pro tento televizor existuje : https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=25594&highlight=42u20e
Scorpion7 (200)|3.10.2011 22:15
1/ po serazeni kanalu dvb-t se mi po kazdem vypnuti (poh.stavu) a opetovnem zapnuti - rozhazi a seradi se jak se jim zlibi - je to chyba TV nebo to neumim nastavit tak, aby to zustalo v pameti televize

Neviem,takto na dialku posudiť,čo robíš zle/a či vobec robíš niečo špatne/,pretože si nenapísal,ako to robíš,ale skusím Ti poradiť.Dajme tomu že máš naladené/či už auto,alebo ručne/,všetky DVB-T programi/CT1,2,NOVA PRIMA atd/.Máš ich v určitom poradí,ktoré chceš zmeniť.Vstupiš do položky Zoznam kanálov.Otvorí sa Ti tabulka naladených kanálov/programov/.Na DO máš 4far.tlač./červené-zmena kateg.DVB-T-C,modré-tried.podla abecedy,žlté-skryť kanál/a Ti použiješ zelené.Prejdeš šipkou na DO/hore-dole/na kanál/program/,ktorý chceš premiestniť stlačíš zelené tlč./musí sa Ti ten riadok vysvietiť/,a šipkou premiestniš kanál/program/,kam potrebuješ a znovu stlač zelené tlč.teraz ho tam uložíš.A takto si zmeníš poradie zoznamu kanálov/programov/.Potom stlač RETURN až pokial uplne neopustíš Menu,daj StabdBy a potom zapni Tv.
misla (2)|4.10.2011 11:19
[quote=geronimoh;369912]Zkus vypnout aktualizaci systému v pohotovostním stavu. Na mé je to : Menu - Nastavení - Nastavení systému - Aktualizace systému - Hledat v pohotovostním stavu - Vypnuto . Jinak už jedno vlákno pro tento televizor existuje : https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=25594&highlight=42u20e[/quote]
Dekuji za radu - uz to nedela
Jinak sorry za nove vlakno - nevsiml jsem se
geronimoh (2327)|4.10.2011 11:56
[quote=misla;370053]Dekuji za radu - uz to nedela
Jinak sorry za nove vlakno - nevsiml jsem se[/quote]

Rád jsem pomohl