Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Tip na 27'' TV/LCD monitor pro DVB-S2

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Ahoj, chtěl bych si pořídit druhý monitor (27'', 1920x1080) pro práci s počítačem (DVI), který by zároveň sloužil jako televize pro DVB-S2 přijímač s HDMI výstupem. Předpokládám, že k tomu bude stačit libovolný 27'' monitor, který podporuje oba dva vstupy - DVI a HDMI (nebo ne?). Máte nějaký tip na konkrétní model, ideálně aby měl i alespoň trochu "slušné" reproduktory pro sledování televize? Dík, Dan.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Hlavne musi podporovat vsetky TV stanardy a fps 50Hz (obzvlast prekladany rezim 50i), co nieje pri obycajnych monitoroch celkom bezne. Tie ti zobrazia tak 60Hz a vybavene.

Kup si ale monitor s TV tunerom, ktory by mal byt na tento signal dostatocne vybaveny. Napriklad nieco taketo obdobne:
    http://www.alza.cz/samsung-p2770hd-c...ny-d147714.htm

Citace Původně odesláno od vejpitka Zobrazit příspěvek
    ...ideálně aby měl i alespoň trochu "slušné" reproduktory pro sledování televize? Dík, Dan.
    Na to samozrejme zabudni Nic taketo sa nevyraba.
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 28-09-2011 v 16:48

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Hlavne musi podporovat vsetky TV stanardy a fps 50Hz (obzvlast prekladany rezim 50i), co nieje pri obycajnych monitoroch celkom bezne. Tie ti zobrazia tak 60Hz a vybavene.

Kup si ale monitor s TV tunerom, ktory by mal byt na tento signal dostatocne vybaveny. Napriklad nieco taketo obdobne:
    http://www.alza.cz/samsung-p2770hd-c...ny-d147714.htm

Na to samozrejme zabudni Nic taketo sa nevyraba.
    No nevím k čemu mi bude monitor s DVB-C/T tunerem, když chci přijímat signál přes satelit (DVB-S2). Na monitor s DVB-S2 tunerem jsem nenarazil. Myslel jsem, že satelitní přijímač to převede do HDMI výstupu tak, aby to zobrazil libovolný monitor s HDMI vstupem, to je špatně?

Docela mě zaujal BenQ EW2730, je to VA panel, ale je to novinka, takže nikde moc žádné recenze.
    Viz http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=97238

Reproduktory jsem myslel třeba na zprávy, dokumenty nebo sport, spíš než na požitek z filmů .

Podobná témata

1. LCD: TV jako monitor nebo raději monitor s TV ?
    Od kaj v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 18-06-2018, 11:41
  2. Set-top-box + LCD monitor
    Od niemo v sekci DVB-T
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-11-2009, 13:51
  3. Tip na LCD TV + monitor do 30.000 kč
    Od franzkafka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-01-2008, 08:18
  4. LCD monitor 24 do 15 tis?