Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Probuzení počítače z hibernace ve Windows 7

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Používám DVBViewer Pro k nahrávání videa pomocí počítače. K probouzení počítače z hibernace požívám DVB Task Scheduler. Ve Windows 7 nedojde k probuzení počítače (pro spouštění Windows bez hesla mám nastaveno -> Účty: Omezit použití prázdného hesla místního účtu pouze pro přihlášení ke konzole - Zakázáno). Poradí někdo prosím?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Asi to jde, neboť při první instalaci někdy na jaře mně to šlo bez hesla. Po několika aktualizacích se mně to již nikdy nepodařilo. Do DVBV Task Scheduleru se sice úloha přenese, ale pc se neprobudí. Prostě jsem byl nucen se smířit s potřebou přihlašovacího hesla a to jak ve w7home32,tak i ve w7pro64 - kdesi jsem dokonce četl, že pro správnou funkci Plánovače úloh je to nutnost. Možná má někdo lepší znalosti nebo jinou zkušenost?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Treba tam zadat heslo a nasledne skontrolovat, ci sa uloha vytvori v systemovom scheduleri (Scheduled Tasks).
    DVB task scheduler vzdy vytvara tieto ulohy, ktore zabezpecuju zobudenie PC.

Existuju utilitky, ktore vedia po starte automaticky nalogovat konkretneho uzivatela s heslom, takze v nastaveni hesla nevidim problem.

Podobná témata

1. MCE a Hibernace po ukonceni timeru
    Od m42orion v sekci SW přehrávače
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-05-2008, 09:42
  2. DTV2000H - Probuzení a příjem TV
    Od ReWegar v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 23-09-2007, 18:38
  3. Jak naplánovat probuzení z hibernace a automatický restart
    Od exTNT v sekci Problémy s PC (HW/SW)