Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 39 z 39

Téma: Náhrada za Panasonic TX-P42G30E v LCD

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od peta_s Zobrazit příspěvek
    Tak včera jsem byl bohužel nucen kvůli blikání vrátit moji plazmu TX-P50G30. Bolely mě z ní oči. To jsem zvědavý, co si vyberu místo ní, protože z obrazu a funkcí G30 jsem byl nadšený. Vážní kandidáti na koupi jsou u mě nyní SONY EX720 a SHARP LE830... Ovšem jen ve velikosti 46"
    No ja sem kvuli blikani taky nakonec tuhle jinak obrazove pohodovou plazmu vymenil Mel sem moznost mit doma nekolik dni Samsung 46D7000 a Sharpa 46LE830. Ackoliv sem byl spise "papirove" rozhodnut pro Samsunga, po neustalem nastavovani sem nakonec pro moje (je to jen muj nazor) oci, dostal lepsi obraz z toho Sharpa. Ve srovnani s plazmou sice ustupky v kvalite zobrazeni jsou ale rozdil je rozhodne mensi nez sem cekal. Takze se zmeny rozhodne neboj, zase neco te i prijemne prekvapi
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2011

Zajímavé je, že před koupí G30 jsem věděl, že některým lidem to blikání vadí. Důkladně jsem proto zkoumal starší model plazmy od Panasonic, PX70, který vlastní moji rodiče. Žádné rušivé blikání jsem nepozoroval, takže jsem myslel, že patřím mezi ty, kterým blikání nevadí.
    Zřejmě je tedy pravda, co jsem zde už někde četl, že letošní a loňské plazmy od Panasonic blikají více...

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Zajímavé je, že před koupí G30 jsem věděl, že některým lidem to blikání vadí. Důkladně jsem proto zkoumal starší model plazmy od Panasonic, PX70, který vlastní moji rodiče. Žádné rušivé blikání jsem nepozoroval, takže jsem myslel, že patřím mezi ty, kterým blikání nevadí.
    Zřejmě je tedy pravda, co jsem zde už někde četl, že letošní a loňské plazmy od Panasonic blikají více...
    Zpočátku mně to blikání tolik nevadilo, až časem to bylo hodně rušivé. Srovnávat s něčím můžeš cokoliv, ale teprve až to budeš mít delší dobu doma poznáš zda ti to vyhovuje. Taky se ale přikláním k názoru, že starší plazmy blikaly méně.

Nováček
    Registrace
    Oct 2011

Takže teď máš Sharp LE830 a jsi spokojený? Jak je na tom s obrazem v SD? Co černá? A homogenita podsvícení? Clouding?
    Naposledy upraveno uživatelem peta_s: 24-10-2011 v 11:36

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Takže teď máš Sharp LE830 a jsi spokojený? Jak je na tom s obrazem v SD? Co černá? A homogenita podsvícení? Clouding?
    Úplně v pohodě. Je asi lepší se toho víc bát, pak to mile překvapí ve skutečnosti.
    SD obraz je zhruba stejný jako na Panasonicu, černá je černá, clouding, ač je trošinku patrný, mně rozhodně neruší (ale toho sem si všímal i na Samsung 7 řadě), prostě celková spokojenost. Pochopitelně si musíš pohrát s nastavením, tovární nastavení je děs, z módu film jsem si vše nastavil k mojí spokojenosti. Perfektní je gradace barev, pro mně opravdu dobrý obraz. A hlavně na rozdíl od plazmy - nebliká

Nováček
    Registrace
    Oct 2011

Umí ta LE830 přehrát MKV s DTS zvukem?

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Jestli ti tohle pomůže. Je to z návodu obsluhy LE830:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Schránka01.jpg 
Zobrazení: 220 
Velikost: 107.8 KB 
ID: 14122  

Nováček
    Registrace
    Oct 2011

Děkuji. Podle toho to neumí. Nicméně jsem někde četl, jak nějaký majitel toho LE830 psal, že ano, tak jsem doufal, že to tady někdo bude třeba vědět...

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Děkuji. Podle toho to neumí. Nicméně jsem někde četl, jak nějaký majitel toho LE830 psal, že ano, tak jsem doufal, že to tady někdo bude třeba vědět...
    Přece jen doporučuju nějaké multimediální centrum, přehrávání na televizi bych řešil jen jako nouzovku.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. 42" LG 42LV5500 vs Panasonic TX-P42G30E
    Od Neller v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-04-2012, 22:07
  2. Plazma: Panasonic P42G30E 106cm
    Od prcekee v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-02-2012, 12:19
  3. Plazma: Panasonic TX-P42G30E problém se sítí