Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Editace kanálů v PC pro TV Samsung řady C a D

koky3 (44)|11.5.2013 14:32
Stáhni si verzi Samsung Channel List PC Editor 1.10 Pak to půjde..
U strýčka google hned první odkaz
Retiree (659)|11.5.2013 16:11
No, snad na to vozkovax po více jak půl roce přišel sám :-)-
bastlir (3245)|6.8.2013 23:45
Rád bych se s vámi podělil o nové zkušenosti s editací kanálů.

Nadešla situace, kdy jsem si opět potřeboval zeditovat kanály ve svém Samovi, a tak jsem si nejdříve uložil stávající kanály na flashku, kterou jsem posléze zasunul do PC. Pak jsem standardně spustil Samsung-PC-Editor, ve kterém jsem hodlal uložené kanály zeditovat. A ejhle .... objevila se chybová hláška a soubor nešel načíst. Proto jsem si řekl, že mám zřejmě již starou verzi Samsung-PC-Editoru, proto jsem si stáhnul novější verzi 1.10. Jenže výsledek byl stejný. Proto jsem si na netu stáhl SamsChannelEditor-v0.11, kterým jsem sice soubor otevřel, jenže tento editor neposkytuje všechna data a neposkytuje takový uživatelský komfort. Tak jsem v TV vymazal všechny kanály, znovu je naskenoval na DVB-T/S a uložil je opět na flasku. Samsung-PC-Editor pak bez problémů tento soubor otevřel, a to dokonce i stará verze editoru. Jenže v editoru jsem zjistil, že v TV není uložen celý seznam transponderů a musí se tedy ručně zadat. Když jsem to však udělal, soubor uložil na flashku, nešel opět tento soubor v Samsung-PC-Editoru načíst. Nebudu vás unavovat soupisem pokusů a omylů, ale pak jsem přišel na to, že když se doinstalovává některý transpondér, musí se v TV otevřít standardní úprava kanálů, tam provést nějakou změnu - např. přiřadit některý z kanálů do oblíbených a teprve potom vygenerovat soubor na flashku. Poté Samsung-PC-Editor tento soubor bez problémů otevře.
bastlir (3245)|22.9.2013 11:30
Přikládám nový editor kanálů, který by měl snad fungovat nejen pro TV Samsung. Po krátké orientaci ovládání programu je dost intuitivní, takže není potřebný žádný překlad a ani popis.
jito (999)|22.9.2013 12:35
Máte někdo zkušenost při přenášení seznamu kanálů do různých modelů TV?
Mám doma dva různé modely,a seznamy nejdou přenášet.Zkoušel jsem přepisovat "hlavičku" seznamu na druhý model,ale to nepomohlo.
bastlir (3245)|22.9.2013 20:13
[QUOTE=jito;467177]Máte někdo zkušenost při přenášení seznamu kanálů do různých modelů TV?
Mám doma dva různé modely,a seznamy nejdou přenášet.Zkoušel jsem přepisovat "hlavičku" seznamu na druhý model,ale to nepomohlo.[/QUOTE]

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/35820-Univerzalni-editor-kanalu