Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TX-P50G30E vs TX-P50ST30 vs PS50C7000

atwa (13)|7.9.2011 14:12
Dobry den,

rozhoduji se pro koupi televize a po precteni ruznych recenzi tady tohohle fora atd atd mam posledni 3 kandidaty mezi kteryma se rozhoduji.Tv hlavne vyuzivam na koukani sport a filmy

Uz jsem byl rozhodnuty pro TX-P50G30E ale ty 3D televize stoji stejne penize tak si rikam jestli nejit do nich.Tady jsem se docetl ze maji i lepsi obraz nez G30 E

ST30 obraz je pry lespi nez u G30.neni tam THX zvuk nevim jestli to je tak velky rozdil

PS50C7000 ten ma asi nejlepsi vybavu na recenzich heureky na neho vsichni peji chvaly taky jeho puvodni cena byla nejvyzsi je to ale uz rok a pul stary model ale nejvetsi strach mam jak jsem se docetl ze bzuci to by me hodne vadilo.

Tak fakt nevim jakou tv vybrat.Nejake rady kterou by jste vybrali kdyz prevazne se na ni budete koukat na sport filmy mkv,dvd,blue ray... televize 3D jsem puvodne vubech nechtel a ani to nejak zvlast tedka nebudu vyuzivat ale kdyz je momentalne ceny spadly na 25 000 tak proto nad nema tedka premyslim.
diky za rady
matusco (376)|7.9.2011 15:11
1. tu "lepsiu" vybavu tv vyuzijes? kazda z tych tv totiz dokaze: nahravat na disk, prehravat z disku, pristup na net, skype,... Kazda, kazducka tato "nad" vybava (nad beznou funkciou tv = zobrazovac) ma svoje ale:
nahravanie = iba na naformatovany a registrovany disk, neprehrajes v pc, ...
prehravanie = co znacka, to iny rozsah podporovanych formatov, kazdu chvilu natrafis na nejaky nepodporovany kodek, format,...
pristup na net = rozne "Viery", "Smarty" a pod. su uzivatelmi velmi malo vyuzivane aj ked... mozno budes patrit medzi vynimky, tak si to najprv over (napr. mozno manzelka vyuzije pristup do archivu NOVY...)
skype = treba dokupit kameru za nekrestansku cenu...

2. ja nie som vobec priaznivcom pozerania v 3d (otestoval som si to viackrat na vlastnej kozi), ale ferovo uznavam, ze vsetky 3d telky su o poznanie lepsie v zobrazovani 2d signalu.

Na zaklade horeuvedeneho ti preto odporucam z tebou navrhovanych 3 kandidatov p50st30.

P.S.1: s tym bzucanim poddimenzovaneho trafa to bude loteria snad u vsetkych znaciek... :-( do kelu s takym setrenim nakladov...
P.S.2: Pre ucel, ktory si uviedol volbu 50" PDP chvalim - nedaj sa preto "zviklat" recami ze za rovnaku cenu mozes mat vybavenejsi ale uhloprieckou mensi model...
atwa (13)|7.9.2011 15:26
S tema funkcema uz jsem si precetl ze nahravani teto tv je mozne jen kdyz se na dany program divam coz je celkem skoda a taky vim ze co nahraji prehraji jen na te tv dokonce jsem cetl ze to neprehraji na stejne tv treba u souseda :) a co se tyce prehravani formatu potesi kdyz to prehrava ale tohle vse stejny vyresim nejakym multifukncim zarizenim ktere bude nahravat a prehravat vsechny formaty tohle od TV moc nevyzaduji.A skype a tyhle drobnosti na to mam PC kvuli tomu si tv nekupuji

Jen to bzuceni z toho mam nejvetsi strach
matusco (376)|7.9.2011 16:00
[quote=atwa;365361]
Jen to bzuceni z toho mam nejvetsi strach[/quote]
To je pravda, ale rovnaky problem bzucania sa spomina aj vo vlaknach Panasonic-u aj Samsung-u. V CR mate 14 dni na vratenie tovaru...
tomas.has (2)|30.9.2011 18:32
Dobrý den.
Také se rozhoduji mezi těmito televizory. Myslel jsem, že zde bude příspěvků daleko více.
Můžu se zeptat, pro kterou tv jste se rozhodl a jak jste spokojen?