Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Propojení domácího kina s TV

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Pro někoho triviálnost,pro někoho nightmare.Prosím nekamenujte mne .Už třetí den se snažím najít jak propojit domácí kino Sony Dav-DZ230 s LG 42LH500,aby jel zvuk TV přes DK.Zatím sem je propojil hdmi kabelem,ale nejede zvuk.Bohužel na DK je jediný volný slot a to SCART.Takže to vypadá na redukci.Může mi prosím někdo poradit jakou,aby jel co nej zvuk.Asi je jisté,že to nebude 5.1,je to tak?
    Nebo se úplně mýlím?

Zde jsou fotky zadních panelů : DK - http://konsool.eu/index.php?topic=14001.0
    TV - http://audiovision.de/Test-Archiv/Te...D-TV-fuer-1200

Děkuji všem,kteří pomůžou
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Kino i TV má scart-tak v čem je problém?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

Ked sa ma nieco prepojit, tak je potrebne si uvedomit ake su vstupy a vystupy na zariadeniach! Vtedy nie je problem...Takze z TV audio OUT, na DK do audio IN (ak ho nema, tak smola)

EDIT: Pozrel som manual, tak na tom DK je spredu AUDIO IN/A.CAL MIC v podobe jack 3,5 (ak sa nemylim)...Na TV mas Opticky vystup. Musel by si kupit konvertor z digitalu na analog stereo http://www.playshop.sk/index.php?page=info&item=2841 ...k tomu opticky kabel (toslink-toslink), audio cinch kabel a redukciu "2x cinch - jack 3,5 samec".
    Naposledy upraveno uživatelem erik555: 19-08-2011 v 14:11

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Zajimavé,ale proč je tedy napsáno v manuálu dvd "You can enjoy TV sound from all the speakers in this system" a přitom je napsáno,že stačí jen zapojit hdmi kabel.Změním podle manuálu function u dvd na TV a nic..

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Anglinou sice extra nevládnu, ale v návodu str. 70 je sekce "Custom Setup" a v ní by Tě asi měla zajímat podsekce "Audio HDMI".

....jenom doplním, na tu stranu 70 odkazuje poznámka právě v sekci "Enjoying TV Sound from All Speakers" na straně 24.
    Naposledy upraveno uživatelem frantisekpetru: 20-08-2011 v 12:07

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

V TV jedine ak je aj "HDMI 1.4 avr", ten umoznuje aj spatny zvuk.
    Naposledy upraveno uživatelem erik555: 20-08-2011 v 12:34

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Po HDMI zvuk do z TV nedostaneš.To by kino muselo mít HDMI verze 1.4 s ARC,a to nemá.
    Budeš se muset spokojit pouze s stereo,kino nemá žádný digitální audio vstup.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

A co propojit SCARTEM a využít Dolby ProLogic II. Mně to na kině Panasonic funguje. Ze sterea to vykouzlí prostorový zvuk.

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Zkusil sem to scartem a nic.Možná jestli bych měl něco zmáčknout na tv,ale našel sem jen v nastavení vypnutí repro TV,nic jiného

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od ernyyyy Zobrazit příspěvek
    Zkusil sem to scartem a nic.Možná jestli bych měl něco zmáčknout na tv,ale našel sem jen v nastavení vypnutí repro TV,nic jiného
    Televizory mívají analogový výstup zvuku jen najednom z dvojice SCARTů, vyzkoušej oba SCARTy. Tvůj televizor neznám, nevím, jestli je potřeba nastavit nějakou položku v menu, ale snad ani ne. Otázka je, jestli má alespoň jeden SCART na televizoru výstup analogového audia.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Přesně tak, v drtivé většině případů (v mém případě ve všech případech, kdy jsem došel do styku s nějakou TV a měl možnost ji více prozkoumat) bývá SCART AV1 plně obsazený.

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

A taky je potřeba mít scart kabel s potřebnými vývody.
    Pokud máš jen jednosměrný,tak je potřeba otočit.

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Tak už to funguje.Stačilo dát na AV2 port,zapnout na kine tv,dát pro logic.děkuji za pomoc pánové

Nováček
    Registrace
    Mar 2013

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s propojením TV a domácího kina, tak aby mi po připojení USB do TV šel zvuk přes domácí kino? TV a DK mám propojený scartem, zvuk z TV (příjem programů) po scartu do DK jde, když připojím do TV USB tak, už ne. Nejde mi jenom o USB, protože to bych mohl dát rovnou do DK a problém bylo by to vyřešený. Jde mi o externí disk, který mám do TV připojený pomocí dvou USB, aby se mohl vůbec roztočit. TV je Panasonic TX-L47E5 a DK je Panasonic SA-PT22. Je nějáká varianta jak dostat zvuk do DK?

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Propojení domácího kina a tv Samsung
    Od pedrodinis v sekci Bastlení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-05-2012, 06:24
  2. Při propojení nového domácího kina s TV nefunguje televzní obraz a zvuk