Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skylink - některé podvody

sv0092 (3)|18.8.2011 11:11
Některé informace nejsou uvedeny korektně.
Hlavně u akce karta výměna. - Hlavní odkaz - http://www.skylink.cz/web/structure/71.html
Akce se pořád prodlužovala až do 7.8.2011 - ale u základního odkazu chybělo že do 7.8.2011 musí být karta zaregistrována. Toto se objevilo jen v novinkách z 29.7.2011.
Můj případ 31.7.2011 objednána karta výměna až po objednání v emailu napsáno že expedují do 5 pracovních dnů + dodací doba smluvního partnera a karta dodána až 8.8.2011 v této době dcera co nabyla na dovolené jí vložila do přijímače (max do 20 dnů zaregistrovat) do teď jsem netušil pořád , že registrace pro získání bonusu už je prošlá a registraci jsem provedl jak jsem se vrátil z dovolené.
Bohužel bonus mi nepřiznali a mají milióny výmluv.
Pitomec (10211)|18.8.2011 11:23
[quote=sv0092;362631]Některé informace nejsou uvedeny korektně.
Hlavně u akce karta výměna. - Hlavní odkaz - http://www.skylink.cz/web/structure/71.html
[COLOR=red]Akce se pořád prodlužovala až do 7.8.2011 - ale u základního odkazu chybělo že do 7.8.2011 musí být karta zaregistrována.[/COLOR] Toto se objevilo jen v novinkách z 29.7.2011.
Můj případ 31.7.2011 objednána karta výměna až po objednání v emailu napsáno že expedují do 5 pracovních dnů + dodací doba smluvního partnera a karta dodána až 8.8.2011 v této době dcera co nabyla na dovolené jí vložila do přijímače (max do 20 dnů zaregistrovat) do teď jsem netušil pořád , že registrace pro získání bonusu už je prošlá a registraci jsem provedl jak jsem se vrátil z dovolené.
Bohužel bonus mi nepřiznali a mají milióny výmluv.[/quote]Tak toto snad každýmu dojde, ne? A nechápu proč si Výměnu objednáváš kdesi u Skylinku, když ji můžeš koupit na první prodejně nebo si nechat poslat od libovolnýho prodejce...
JOSCER (94)|18.8.2011 12:04
Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí.
Dagy2 (3153)|18.8.2011 16:37
sv0092 tak hromadu sťažností na stranu SkyLinku by som chápal. Ale zrovna túto absolútne nie. Bolo o tom toľko písané kde kade po fórach a tiež u SkyLinku, v časopise a pod. že je to fakt len a len tvoja chyba.
geronimoh (2327)|18.8.2011 20:41
Taky jsem měnil na poslední chvíly a proto jsem zajel do kamenné prodejny, kde ji měli skladem, což jsem si ověřil telefonicky a zaregistroval jsem ji včas (bonus mám).
interfernet422 (1575)|18.8.2011 22:35
Typické chování. Je to podobné jako při výměně řidičáků. Dva roky se mluví, že určité řidičáky se ke konci roku musí vyměnit. A stejně se najde hromada těch, kteří se na to vyprdnou a pak si stěžují. Chlape máš holt smůlu. Akce trvala dost dlouho abys to stihl i s tou objednávkou.
Valibook (239)|20.8.2011 15:48
Vzhledem k tomu, že většina Čechů nechává vše na poslední chvíli, prodloužil Skylink možnost registrace v rámci akce výměna s bonusem až do 7.8. 2011, aby nedocházelo k takovýmto nedorozuměním. Takže jsem si karty Skylink ICE výměna ještě stihl objednat v pondělí 1. srpna v internetovém obchodě a v úterý už jsem je měl doma.

Napište pak, jestli Vám Skylink kvůli dovolené udělá výjimku a přizná body dodatečně. Bohužel se mi zdá, že kupní smlouva vstupuje v platnost až po zaplacení a převzetí zboží kupujícím, tudíž je zde podezření, že jste kartu v době platnosti akce ještě nevlastnil.
Valibook (239)|20.8.2011 15:53
[quote=geronimoh;362721]Taky jsem měnil na poslední chvíly a proto jsem zajel do kamenné prodejny, kde ji měli skladem, což jsem si ověřil telefonicky a zaregistroval jsem ji včas (bonus mám).[/quote]

Chtěl jsem ušetřit, o víkendu jsem si zjistil ceny a dostupnost v místních elektro prodejnách a posléze objednal v pondělí na internetu skladem. Pokud by objednávku nepotvrdili nebo nezaslali, musel bych zakoupit za doporučenou MOC v místním elektrořetězci.
erik555 (776)|20.8.2011 16:01
[quote=Valibook;363042]Vzhledem k tomu, že většina Čechů nechává vše na poslední chvíli, prodloužil Skylink možnost registrace v rámci akce výměna s bonusem až do 7.8. 2011, aby nedocházelo k takovýmto nedorozuměním. Takže jsem si karty Skylink ICE výměna ještě stihl objednat v pondělí 1. srpna v internetovém obchodě a v úterý už jsem je měl doma.

Napište pak, jestli Vám Skylink kvůli dovolené udělá výjimku a přizná body dodatečně. Bohužel se mi zdá, že kupní smlouva vstupuje v platnost až po zaplacení a převzetí zboží kupujícím, tudíž je zde podezření, že jste kartu v době platnosti akce ještě nevlastnil.[/quote]
Trosku nerozumiem, o com to tu pises. Ty si objednal ci co? Pises ako v druhej osobe.
Do toho 7.8. bolo treba kartu zaregistrovat (najlepsie cez web), aby nabehol bonus na ucet...toto je zrozumitelne, ci nie???
Valibook (239)|20.8.2011 16:47
pro erik55:

Skylink prodloužil a já jsem díky tomu objednal a zaregistroval karty Skylink ICE výměna s bonusem bez potíží a obav z původně avizovaného konce akce.
Pytkin (7947)|20.8.2011 18:20
konci akcia bonusu ? ci vymena ?
Valibook (239)|20.8.2011 19:16
Skylink ICE výměna pokračuje a je nadále v nabídce tohoto provozovatele.
7.8. 2011 pouze skončila výměna s bonusem a přípisem do kreditu.
"Karty registrované po tomto datu již bonus pro objednání placených balíčků nezískají."
Dodávám, že se jednalo o bonus v ceně karty Kč 600,- připsaný na zákaznický účet.
Pitomec (10211)|20.8.2011 20:34
Ta akce zase dřív nebo později přijde, Skylink se chce starých karet zbavit a o bezplatnou Výměnu bez bonusu je zájem nulový, což Skylink moc dobře ví.
Pytkin (7947)|21.8.2011 02:12
na keru rit mi je nejaky bonus , za kery si nemozem kupit pivo .. mozem si kupit dake programy , ktore ma vobec nezaujimaju .. takze ci je bonus , alebo neni bonus, mi pride uplne na stejno ..
Valibook (239)|21.8.2011 03:34
[quote=Pitomec;363085]Ta akce zase dřív nebo později přijde, Skylink se chce starých karet zbavit a o bezplatnou Výměnu bez bonusu je zájem nulový, což Skylink moc dobře ví.[/quote]

Psali naposledy. :-):-):-)
interfernet422 (1575)|21.8.2011 11:49
Hašek už několikrát skončil a furt se třepe v bráně. Já bych jim nevěřil. To je jen způsob jak nalákat co nejvíce lidí. Neboj před vánoci bude další akce [COLOR=SeaGreen]už skutečně naposledy[/COLOR] a před létem příští rok další [COLOR=Red]poslední šance[/COLOR]. :-E
golfLC (1941)|25.8.2011 19:43
Dnes mi dosiel sprievodny list od skylinku, z dovodu konca 2.mesacneho proma na novu ICE HD kartu. Sucastou listu bol cennik skylinku platny od 1.5.2011. Hned som sa pozastavil nad ich cenami, pri ktorych ma pri terajsej horucave oblial pot este viac :-) Tak trosku matematiky....
HD ice kartu som zohnal z velkoskladu za 50€.
20 dni plus promo dva mesiace full ponuka je dokopy 80 dni.
365 dni roka : 80 dni je 4,6
4,6 x 50 je 230 € - toto je cena za full ponuku s HD, keby som si kupil "4,6" karty a menil ich cca kazde 3 mesiace.
A teraz cena z cennika balika komplet na jeden rok, úžasných 495 €!!!!
Takze mi vychadza, ze aj keby som kupil 9 kariet, pozeram cele 2roky a to mi este ostane 35€ (495-230-230).
Pre boha, je toto mozne, ze pri jednorazovej rocnej platbe za balik komplet zaplatim vyse 2x viac, ako keby som čenčoval len zakupenych 9 kariet, pomocou ktorych budem mat full ponuku cele dva roky?!?!?!?! A este mi ostane 35€ na pivčo?
No proste je to mozne, hold na slovensku je to tak :-)-
SlavoF (834)|25.8.2011 20:00
Ja som bol tiež dobrý z matematiky ;)
Mne to vychádza takto:
50€ za kartu, v tom 20 dni plus promo dva mesiace full ponuka
potom do zbytku 2 rokov neplatená ponuka
ciže 495€ * 2 = 990 - 50 = 940
to znamená, že za 2 roky som ušetril 940€ na pivo :BB:
a v krčme majú tiež SkyLink a iné ako neplatená ponuka tam ani netreba
howgh :-E
geronimoh (2327)|25.8.2011 20:01
Někdo by se měl ve Skylinku vzpamatovat 9-)9-)9-)
golfLC (1941)|25.8.2011 20:04
[quote=SlavoF;363735]Ja som bol tiež dobrý z matematiky ;)
Mne to vychádza takto:
50€ za kartu, v tom 20 dni plus promo dva mesiace full ponuka
potom do zbytku 2 rokov neplatená ponuka
ciže 495€ * 2 = 990 - 50 = 940
to znamená, že za 2 roky som ušetril 940€ na pivo :BB:
a v krčme majú tiež SkyLink a iné ako neplatená ponuka tam ani netreba
howgh :-E[/quote]

No to mas pravdu, pri este znizenych investiciach mas aj 990 a o pripadny refres karty sa ani nemusis zaujimat :BB: :-)-
Pitomec (10211)|25.8.2011 20:18
[quote=golfLC;363730]Dnes mi dosiel sprievodny list od skylinku, z dovodu konca 2.mesacneho proma na novu ICE HD kartu. Sucastou listu bol cennik skylinku platny od 1.5.2011. Hned som sa pozastavil nad ich cenami, pri ktorych ma pri terajsej horucave oblial pot este viac :-) Tak trosku matematiky....
HD ice kartu som zohnal z velkoskladu za 50€.
20 dni plus promo dva mesiace full ponuka je dokopy 80 dni.
365 dni roka : 80 dni je 4,6
4,6 x 50 je 230 € - toto je cena za full ponuku s HD, keby som si kupil "4,6" karty a menil ich cca kazde 3 mesiace.
A teraz cena z cennika balika komplet na jeden rok, úžasných 495 €!!!!
Takze mi vychadza, ze aj keby som kupil 9 kariet, pozeram cele 2roky a to mi este ostane 35€ (495-230-230).
Pre boha, je toto mozne, ze pri jednorazovej rocnej platbe za balik komplet zaplatim vyse 2x viac, ako keby som čenčoval len zakupenych 9 kariet, pomocou ktorych budem mat full ponuku cele dva roky?!?!?!?! A este mi ostane 35€ na pivčo?
No proste je to mozne, hold na slovensku je to tak :-)-[/quote]Já už taky kdysi psal, že se vyplatí i karta Výměna, kterou dám do přijímače, 20 dní jede všechno, nikde ji neregistruju a za těch 20 dní zase pořídím tu stejnou novou. Karta Výměna velkoobchodně za 500Kč, což při přepočtu vychází na 9.125Kč/rok, zatímco oficiální plná nabídka Skylinku vychází na 12.100Kč/rok (a to je ještě podmínka platby na rok dopředu).
erik555 (776)|25.8.2011 21:22
Ano je tam ponuka KOMPLET, ale clovek si kladie otazku: Mam to mnozstvo programov pozerat a "surfovat" sucasne na troch, ci styroch TV? :D A ked to aj niekto plati a maloco z toho pozera, tak to musia byt taki, co im nie je hlboko do platobnej karty. Logiku v tom nehladajte: ani v cene toho balika KOMPLET, ani nad platitelom tohto balika.
Dagy2 (3153)|25.8.2011 22:16
možno len súhlasiť, že kompletnú ponuku SkyLinku asi nemožno využiť.
Ale touto cenovou politikou a kalkuláciou ktorú tu predviedli Pitomec a golf je jasné že ju SkyLink pochoval úplne a len pako by do nej išiel.
interfernet422 (1575)|16.9.2011 08:19
[quote=interfernet422;363152]Hašek už několikrát skončil a furt se třepe v bráně. Já bych jim nevěřil. To je jen způsob jak nalákat co nejvíce lidí. Neboj před vánoci bude další akce [COLOR=SeaGreen]už skutečně naposledy[/COLOR] a před létem příští rok další [COLOR=Red]poslední šance[/COLOR]. :-E[/quote]


A už je to tu zase 9-)
http://www.parabola.cz/zpravicky/15081/skylink-vymena-starych-karet-opet-s-bonusem/
drto (341)|17.9.2011 08:35
ale to uz je skutocne ta "posledna" akcia vymena presne tak ako bola ta pred tym :D
erik555 (776)|22.9.2011 09:55
Tu ide aj o to, ze kto chce pozerat aj pridane stanice v balikoch, tak tie si nepozrie na CW kartach. Tak viaceri si karty vymenili uz davno...A ked ste pocas svojho zivota este nezaznamenali strategie firiem, tak za to ostatni nemozu. Ja sa nad takymito spravami uz davno nepozastavujem :D
golfLC (1941)|22.9.2011 10:38
Pre tých, čo majú podobný problém, u mna sa to u niektorých známych objavilo na prijimaci he@d CX2900, preto to davam aj sem.... riesi sa to aj na inych forach
....dnes som mal taký istý problém u známeho , JOJ , JOJ plus ,TA3 ...prestane reagovať DO a po chvíli zamrzne , tiež som dal továrko a nanovo naladil , ale to isté , vraj mu to robí už asi týždeň , ....je tam FW 20110210_CX_SD2900_USB_V0200 , a CSlink cw karta.
Uvedený problém je od 16.9.2011
[COLOR=Red]
odpoved zo Skylinku:

Dobrý den


předvčerem večer měli na Towercomu havárii a jejím důsledkem byla nutnost přejít na nový server generující EPG.

A ten začal data znovu posílat. Některé přijímače to vyhodnotily tak, že se jedná o nové EPG a natahovaly data „dvakrát“. Tím se zahltily a vyvolal se restart nebo zamrzly.

Jaromír Glisník
[/COLOR]


Zatial náprava žiadna, len to dávam ako info, nech sa niekto netrapi tak, ako ja vcera, už som vymenil koax, lnb, fw, tovarko, nascanovanie TP nanovo a nic. Nemal som pristup k netu, tak som skor riesil vsetky ine moznosti, skylink som z toho vynechal, nakolko to robilo aj na freee TA3 :-(
Hornet F-18 (1328)|22.9.2011 11:02
No tak preto mi vcera tak dlho nacitavalo stanice pri prepnuti - aj viac ako 10s. A vyhadzovalo hlasky, aj ked ich mam v moduloch vypnute. Pripisoval som to vsak tomu, ze som prehadzoval koaxy hore dolu, napriamo lnb atd...
Dnes sa mi to zda normalnejsie.
Dagy2 (3153)|22.9.2011 11:09
Zaujímavé, minulý týždeň vypadla snáď celá ZOO od jednoho výrobcu a na "Anténe" tvrdili, že EPG sa nevysiela. V mojom starom šite celý týždeň aj včera úplne bez problémov.
Len raz som zaznamenal na Markíze namiesto myslím "š" že bolo v texte grécke FÍ a na TA3 bol program v EPG posunutý, ale keďže timer bral čas z EPG uloženého v cashi tak to fungovalo normál.

Hmmm, mám ten stroj meniť ?
golfLC (1941)|22.9.2011 21:47
[quote=Dagy2;367882]....
Hmmm, mám ten stroj meniť ?[/quote]

Nemenit Dagy v žiadnom prípade, maximalne doplnit zbierku novším typom :) Prišiel som včera domov, zapol isio, vsetko išlo, zapol STR-1ku, všetko šlapalo, ani by ma nenapadlo, že to má na rováši Skylink EPG a s tým súvisiaci reboot prijímačov.... No proste technisat je technisat :-)-
Hornet F-18 (1328)|22.9.2011 23:11
no neviem co dnes robili, ale poobede to dost vypadavalo, najskor problem s hd kanalmi, potom vypadlo vsetko, potom vsetko nabehlo
alebo to je len u nas, nejake tie isio/skylink anomalie :-D
dusani (52)|25.10.2011 22:33
Zdravim vas, chcel by som sa vas spytat ci budem musiet kupovat novu kartu. Teraz mam Skylink ICE IRDETO ale chcem kupit Technisat Isio S1 a sledovat HD. Musim kupit HD kartu?
Ďakujem
bastlir (3245)|25.10.2011 22:52
[quote=dusani;374087]Zdravim vas, chcel by som sa vas spytat ci budem musiet kupovat novu kartu. Teraz mam Skylink ICE IRDETO ale chcem kupit Technisat Isio S1 a sledovat HD. Musim kupit HD kartu?
Ďakujem[/quote]

"Přijímač je vybaven dekodérem Conax a dvěma sloty pro CI/CI+ moduly, do kterých můžeme vložit dekódovací modul pro příjem českých a slovenských programů ze satelitu.

Výborně pracují dva moduly Technisat TechniCrypt (art. num. 0003/4535), dále dva moduly SMIT Cryptoworks 3.9.12 nebo dva moduly Mascom 1.23* Tyto kombinace lze doporučit.

Bohužel v poslední době od určité série modulů Mascom máme zaznamenány problémy při použití dvou modulů Mascom v ISIO přijímačích. Samostaný modul pracuje spolehlivě.

Řešením bude použití dvou modulů SMIT Irdeto, které zatím se současným firmwarem neumožňují nahrávání. Na odstranění tohoto problému již výrobce pracuje.
V těchto modulech lze bez problémů používat karty Cryptoworks CS Link, Skylink a freeSAT by UPC Direct. Rovněž karty ICE Skylink pracují v těchto modulech bez problémů."
Hornet F-18 (1328)|25.10.2011 23:16
[quote=dusani;374087]Zdravim vas, chcel by som sa vas spytat ci budem musiet kupovat novu kartu. Teraz mam Skylink ICE IRDETO ale chcem kupit Technisat Isio S1 a sledovat HD. Musim kupit HD kartu?
Ďakujem[/quote]

bastlir ti tu skopiroval text z Omka...
ked mas Isio, precitaj si o nom, je tu cele vlakno :-)
ja mam v nom dva moduly mascom 1.23 a ide to ok
Karta Ice/Irdeto je HD, nemusis kupovat nic nove, ale pokial chces plnohodnotne vyuzivat Isio, tak budes potrebovat kartu Next. Alebo skombinovat cs link.
Dagy2 (3153)|26.10.2011 10:18
dusani, neexistuje HD a SD karta. Je len jedna. Tá čo sa predáva pod označením "HD" znamená len to, že je na nej už predplatený promo balík na určitý čas (napr. 2 mesiace) po uplynutí je rovnaká ako "obyčajná" karta -> zaplatíš balík pozeráš HD (alebo iný balík), nezaplatíš - nepozeráš.

K ISIO skôr potrebuješ druhú kartu (t.j. spolu 2 karty v jendom prijímači pre súčasné nahrávanie a pozeranie) tak ako ti píše Hornet.
dusani (52)|26.10.2011 19:45
Hornet, Dagy, vdaka za odpoved. Cele vlakno o Isio som cital vdaka za super rady. Este ho nemam ale idem ho kupit. Mam ho zobrat z Omka alebo niekde inde? Nejaka netova stranka? Ta karta Next ak som to dobre cital stoji okolo 3 ecka na mesiac. Ak je to tak asi by sa oplatilo kupit novu kartu a v podstate to vyjde lacnejsie. Či?
pirdapirda (82)|26.10.2011 20:57
[quote=dusani;374202]Hornet, Dagy, vdaka za odpoved. Cele vlakno o Isio som cital vdaka za super rady. Este ho nemam ale idem ho kupit. Mam ho zobrat z Omka alebo niekde inde? Nejaka netova stranka? Ta karta Next ak som to dobre cital stoji okolo 3 ecka na mesiac. Ak je to tak asi by sa oplatilo kupit novu kartu a v podstate to vyjde lacnejsie. Či?[/quote]

Tento sat. přijímač je z řady Premium line, takže na internetových obchodech ho koupit nelze, jedině v kamenných obchodech u autorizovaných dealerů. Kromě OMKA snad ještě Eltasat, jinak nevím, ale Google určitě pomůže.
Kouzlo karty Next je v tom, že umožňuje příjem stejných programů jako jsou na hlavní kartě. Takže v případě používání jenom hlavní nabídky zadarmo, opravdu nemá smysl. Při používání placených balíčků už smysl má, lze v pohodě nahravát jeden placený program a současně na jiném TP se dívat na jiný placený. Tož asi tak v kostce

Pirda
dusani (52)|26.10.2011 21:27
[quote=pirdapirda;374214]Tento sat. přijímač je z řady Premium line, takže na internetových obchodech ho koupit nelze, jedině v kamenných obchodech u autorizovaných dealerů. Kromě OMKA snad ještě Eltasat, jinak nevím, ale Google určitě pomůže.
Kouzlo karty Next je v tom, že umožňuje příjem stejných programů jako jsou na hlavní kartě. Takže v případě používání jenom hlavní nabídky zadarmo, opravdu nemá smysl. Při používání placených balíčků už smysl má, lze v pohodě nahravát jeden placený program a současně na jiném TP se dívat na jiný placený. Tož asi tak v kostce

Pirda[/quote]

A to o tej cene 80 Kc mesacne je pravda?
Hornet F-18 (1328)|26.10.2011 22:49
dusani,
Next stoji 36,30€ a je to na rok dopredu, tu si precitaj:
http://www.skylink.sk/web/structure/70.html
objednas si ju u Skylinku a pride do 10dni.

Isio som kupoval cez Omko, mailom aj s modulmi, vybavene uplne expresne a vsetko ok :-)
je to presne ako pise pirdapirda.
bastlir (3245)|27.10.2011 08:10
Mám asi týden starou Irdeto u Skylinku (Výměna) a ten bonus 600 mně připsali. Takže jak tu někdo psal, že to skončilo - asi ještě ne a navíc jsem dostal promo akci, na kterou jsem podle pravidel neměl nárok.
interfernet422 (1575)|27.10.2011 08:53
Proč by ti bonus nepřipsali? Na jejich webu se píše:
[COLOR=#FF0000]Akce je časově omezena.
Pro její využití je potřeba registrovat novou kartu Výměna v období od [COLOR=#000000]1. 10. 2011 [COLOR=#ff0000]do[/COLOR] 30. 11. 2011[/COLOR].
[/COLOR]Takže máš čas s registrací ještě celý listopad. A bonus na nové kartě funguje vždycky, 20 dnů po prvním použití karty jede kompletní nabídka a po registraci snad ještě 2 měsíce jede Multi (HD). Však proto tady někteří spočítali, že se vyplatí kupovat karty výměna místo placení nabídky Komplet.[COLOR=#ff0000]
[/COLOR]
interfernet422 (1575)|27.10.2011 08:55
[quote=dusani;374219]A to o tej cene 80 Kc mesacne je pravda?[/quote]

Ano v ČR to je 80 Kč měsíčně, platí se na rok dopředu, takže dle zvyklostí se platí 11 měsíců a 12. je zdarma, proto 880 Kč. Karta pak funguje rok jako dvojče ICE/Irdeto karty se kterou je spárovaná. Po tom roce si buď obnovíš její fungování opět 880 Kč, nebo přestane fungovat všechno včetně nabídky Gratis, která jinak na normální kartě funguje i když neplatíš.
JOSCER (94)|27.10.2011 11:40
[quote=dusani;374202]... Ta karta Next ak som to dobre cital stoji okolo 3 ecka na mesiac. Ak je to tak asi by sa oplatilo kupit novu kartu a v podstate to vyjde lacnejsie. Či?[/quote]

[quote=dusani;374219]A to o tej cene 80 Kc mesacne je pravda?[/quote]

Tak samozřejmě pokud budeš sledovat jen základní nabídku a nic si nepředplácet, tak je karta Next blbost, to je lepší koupit novou kartu. Na ní je 2 měsíce promo a pak půjde jen základ. Pokud si budeš platit nějaký balíček a budeš chtít, aby jsi mohl koukat a nahrávat zároveň, tak potom karta Next.
drto (341)|27.10.2011 11:56
[quote=interfernet422;374271]
...bonus na nové kartě funguje vždycky, 20 dnů po prvním použití karty jede kompletní nabídka a po registraci snad ještě 2 měsíce jede Multi (HD)....[/quote]
20 dnove promo do registracie ide - cize ide komlpet ponuka. ALE po registracii ti pojde uz len to co bolo na STAREJ CRW KARTE. cize ak si tam mal len zaklad tak ti po 20-tich dnoch pojde uz len zaklad alebo ak si mal nieco zaplatene tak ti pojde to co si mal zaplatene + zaklad:)
interfernet422 (1575)|27.10.2011 12:20
pls zrušit...
bastlir (3245)|27.10.2011 21:31
[quote=interfernet422;374271]Proč by ti bonus nepřipsali? Na jejich webu se píše:
[COLOR=#FF0000]Akce je časově omezena.
Pro její využití je potřeba registrovat novou kartu Výměna v období od [COLOR=#000000]1. 10. 2011 [COLOR=#ff0000]do[/COLOR] 30. 11. 2011[/COLOR].
[/COLOR]Takže máš čas s registrací ještě celý listopad. A bonus na nové kartě funguje vždycky, 20 dnů po prvním použití karty jede kompletní nabídka a po registraci snad ještě 2 měsíce jede Multi (HD). Však proto tady někteří spočítali, že se vyplatí kupovat karty výměna místo placení nabídky Komplet.[COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/quote]

Dyť ano, reagoval jsem na předešlé příspěvky.
vsp (704)|27.10.2011 23:08
[quote=pirdapirda;374214]Tento sat. přijímač je z řady Premium line, takže na internetových obchodech ho koupit nelze, jedině v kamenných obchodech u autorizovaných dealerů. Kromě OMKA snad ještě Eltasat, jinak nevím, ale Google určitě pomůže.
Kouzlo karty Next je v tom, že umožňuje příjem stejných programů jako jsou na hlavní kartě. Takže v případě používání jenom hlavní nabídky zadarmo, opravdu nemá smysl. Při používání placených balíčků už smysl má, lze v pohodě nahravát jeden placený program a současně na jiném TP se dívat na jiný placený. Tož asi tak v kostce

Pirda[/quote]

Tohle umějí chytřejší přijímače i s jedinou kartou (interní sdílení). Pro čisté irdeto (Caid 06xx), pokud mají "úpravu ve FW", by to také mělo šlapat.
vsp (704)|27.10.2011 23:10
[quote=drto;374290]20 dnove promo do registracie ide - cize ide komlpet ponuka. ALE po registracii ti pojde uz len to co bolo na STAREJ CRW KARTE. cize ak si tam mal len zaklad tak ti po 20-tich dnoch pojde uz len zaklad alebo ak si mal nieco zaplatene tak ti pojde to co si mal zaplatene + zaklad:)[/quote]

20 dnu = global free (speciální funkce nové karty, UPC ji myslím nepoužívá), myslím ale, že to jede bez (porno) programů na A19°E, Eurosport na 19E jede?
drto (341)|28.10.2011 07:24
[quote=vsp;374415]20 dnu = global free (speciální funkce nové karty, UPC ji myslím nepoužívá), myslím ale, že to jede bez (porno) programů na A19°E, Eurosport na 19E jede?[/quote]
ci ide na 19E eurosport neviem pretoze pokial mam HD eurosport tak SD neriesim :)
Dagy2 (3153)|28.10.2011 10:51
[quote=vsp;374414]Tohle umějí chytřejší přijímače i s jedinou kartou (interní sdílení). Pro čisté irdeto (Caid 06xx), pokud mají "úpravu ve FW", by to také mělo šlapat.[/quote]

Nehovorme o chytrých a nechytrých, pretože:
A/ zatím. Netreba byť prekvapený, že to možno za rok znova (tak ako pred pár týždňami pri testoch surflocku) nepôjde

B/ nejsou chytřejší, ale majú neoficiálny alebo šedý firmware pre prefleš čítačky na Irdeto.

C/ Originál čítačka Irdeto toto neumožňuje - preto nie sú asi zatiaľ twintunery s certifikátom IRD. Originál čítačka neumožňuje ani kopiu nahrávky preniesť na iný prístroj a tam ju prehrať.