Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Propojení TV s repro

Neregistrovaný (0)|26.7.2011 20:00
Tazatel: TomasL

Znění dotazu: Dobrý den,

poohlížím se po nějakém novém kousku techniky, která by mi obstarala propojení TV, repro a multimediálního přehrávače pro prostorový zvuk

Případně ještě projektoru + notebooku pro 5.1 zvuk z notebooku, pokud to lze.

Zapojovaná sestava:
klasická LCD TV
REPRO: Genius SW-HF 5.1 5100
Multimediální přehrávač: Umax IAMM NTD38HD

Projektor: Dell 3400 MP

Má otázka je jakou mašinku kolem 6-7 tisíc, nebo do 10k koupit která by vše obstarala.

A zda to vůbec lze ze stereo výstupu z notebooku dosáhnout (přes nějaký zesilovaš/receiver který by uměl vytvořit prostorový zvuk).

Předem děkuji.

Technika, které se dotaz týká: klasická LCD TV
REPRO: Genius SW-HF 5.1 5100
Multimediální přehrávač: Umax IAMM NTD38HD

Projektor: Dell 3400 MP
vivid.sk (11472)|26.7.2011 21:27
pokial mas na notebooku SPDIF vystup, pripadne HDMI out (+ATI graficku kartu), tak je to mozne.

Ta masinka, ktoru planujes kupit sa vola AVR, je ich na trhu mnoho, staci si vybrat. K nej su potrebne este aj repro (geniusy mozes poslat kade lahsie...).

Projektor je mozne pripojit, ale budes ho musiet zapajat/prepajat z TV (teda bud TV alebo projektor) manualne. AVR mavaju obvykle len jeden vystup na 1 zobrazovac.
Neregistrovaný (0)|27.7.2011 23:51
Děkuji za reakce. Vidím, že repro Genius to celkem komplikuje. V tom případě bych s nimi do sestavy nepočítal a pořídil nějaké jiné.

Díval jsem se po AV receiverech, z nabídky se mi celkem zamlouvá:

ONKYO TX-SR 309 - hodil by se mi do sestavy - půjde zapojit? , doporučíte k němu nějaké kompatibilní repro 6-10000?

Děkuji
vivid.sk (11472)|28.7.2011 00:21
ak to chces len na filmy, asi by som radsej uvazoval v tejto cenovke o nejakom sete repro + AVR (napriklad nejake vyladene onkyo, napriklad: http://www.onkyo.sk/onkyo-ht-s6305-black)

Kedze zostava uz obsahuje samostatny AVR (vyssiu radu), mohlo by to mat vyladenejsi zvuk ako nejakych 6ks repro za 6k.