Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Amiko 7800 - soubor s příponou TRP

Pitomec (10211)|4.8.2011 08:58
Třeba myslel reklamaci...
khradsky (12)|4.8.2011 13:12
[quote=vsvoboda;360322]můj amiko vydává při přepínání programů rovněž nepříjemné zvuky a k tomu vždy na cca 1s.zamrzne obraz-někdy se úplně rozsype.posledním "hitem"je to,že po zapnutí 30min.zobrazí pouze informační lištu,ale žádný obraz ani zvuk! v tu dobu není ani dostupná funkce přehrávání z HDD.po této době se na obrazovce objeví údaj,že "mašinka"vzala na vědomí kartu a s výše uvedenými chybami začne fachčit! p.s.upscalink sd progr.nic moc-dvd rek.panasonic s dvb-t tunerem umí lepší, mám ho tři týdny.budu ho vracet.[/quote]

Naprosto stejnou závadu to vykazuje i mě ... ale co sem vypozoroval, evidentě je něco na "cestě" mezi televizí a satelitem. Co máš za televizor?
vsvoboda (16)|4.8.2011 21:11
[quote=khradsky;360446]Naprosto stejnou závadu to vykazuje i mě ... ale co sem vypozoroval, evidentě je něco na "cestě" mezi televizí a satelitem. Co máš za televizor?[/quote]

mám lcd mascom 32"s jedním HDMI vstupem-používám svitch pro připojení dvd rek. a satel.přijímače-obraz z rekordéru(dvb-t)je perfektní a bez problémů.zkusím vynechat svitch a připojím sat.přímo-hdmi kabel=1.m.délky.dám zprávu jak to dopadlo.díky za tip-svoboda v.
khradsky (12)|5.8.2011 09:44
[quote=vsvoboda;360533]mám lcd mascom 32"s jedním HDMI vstupem-používám svitch pro připojení dvd rek. a satel.přijímače-obraz z rekordéru(dvb-t)je perfektní a bez problémů.zkusím vynechat svitch a připojím sat.přímo-hdmi kabel=1.m.délky.dám zprávu jak to dopadlo.díky za tip-svoboda v.[/quote]

Já mám LG 42LV5500 poslední firm. 4.0018, včera sem si s tím hrál ... pokud začneš přepínat kanály šipkama ... a nějak víc rychle ... dojde u mě k téhle závadě. Pokud je vybírám přes nabídku tlač. OK ... chvíly to ještě jede ... Zkusil sem tam i nahrát ještě nový firm. č. 19 a stejně to za chvíli blbne. Jediné co pak pomůže je ho vypnout a zapnout v pasivním režimu nebo pak tovární nastavení.

Je to fakt na mašli ...
vsvoboda (16)|5.8.2011 19:32
[quote=khradsky;360610]Já mám LG 42LV5500 poslední firm. 4.0018, včera sem si s tím hrál ... pokud začneš přepínat kanály šipkama ... a nějak víc rychle ... dojde u mě k téhle závadě. Pokud je vybírám přes nabídku tlač. OK ... chvíly to ještě jede ... Zkusil sem tam i nahrát ještě nový firm. č. 19 a stejně to za chvíli blbne. Jediné co pak pomůže je ho vypnout a zapnout v pasivním režimu nebo pak tovární nastavení.

Je to fakt na mašli ...[/quote]

s tou mašlí nás asi bude víc! zkusil jsem vyřadit svitch a propojit satel.přij.0.5m.krátkým hdmi kabelem-a žádné zlepšení! naopak,mašinka se naštvala a teď se "sekají"všechny programy vysílané v HD.všechny předchozí neduhy si samozřejmě ponechala.prozatím jsem vybral kanály bez HD,aby bylo na co koukat,ale to není řešení-proč mít HD přijímač a čučet na SD?"teploměr,co ukazuje kvalitu signálu,osciluje mezi 98a100%-tudíž závada bude na našem přijímači!!!mám jej tři týdny a budu ho muset reklamovat-vrátit už nejde,potvora, o které pouze čert ví kdo ji stvořil!!! Závada asi odstraněna-chybně nastavené rozlišení---přepnul jsem na 1080i a zatím se hd kanály nesekají!!! doufám,že jsem to nezakřikl. svoboda v.
ezra03 (1)|10.9.2011 21:31
[quote=vsvoboda;360703]s tou mašlí nás asi bude víc! zkusil jsem vyřadit svitch a propojit satel.přij.0.5m.krátkým hdmi kabelem-a žádné zlepšení! naopak,mašinka se naštvala a teď se "sekají"všechny programy vysílané v HD.všechny předchozí neduhy si samozřejmě ponechala.prozatím jsem vybral kanály bez HD,aby bylo na co koukat,ale to není řešení-proč mít HD přijímač a čučet na SD?"teploměr,co ukazuje kvalitu signálu,osciluje mezi 98a100%-tudíž závada bude na našem přijímači!!!mám jej tři týdny a budu ho muset reklamovat-vrátit už nejde,potvora, o které pouze čert ví kdo ji stvořil!!! Závada asi odstraněna-chybně nastavené rozlišení---přepnul jsem na 1080i a zatím se hd kanály nesekají!!! doufám,že jsem to nezakřikl. svoboda v.[/quote]

Zdar, mam uplne stejne problemy. Ted to jede na starsi TV pres SCART a tvrdne to. :-( snazil jsem se sehnat firmware a bohuzel nic. Pres satelit taky nic. Za par dni prijde nove LCD a pak uvidim, jestli porad stejny problem. Potom bohuzel jedine reklamace -resp poslat zpet obchodnikovi. E