Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WDTV Live HD podpora USB DVB-T

yety (2)|8.6.2011 15:01
Nemá někdo zkušenosti s možností použití DVB-T tuneru (USB dongle) pro WD TV live HD ?
golfLC (1941)|8.6.2011 17:12
Kombinujes nemozne....
yety (2)|8.6.2011 17:34
Proč myslíš? Mám projektor a některé pořady by bylo dobré si pustit /sportovní přenosy atd/
golfLC (1941)|8.6.2011 18:49
Nemozne technicky, nie ze by to nebolo dobre, aby to fungovalo :)
golfLC (1941)|8.6.2011 18:57
Este ku kompatibilite.... aj dnes mas pri poslednom ofi. pripadne upravenom fw zoznam len podporovanych wifi adapterov, nie je ich az tak vela.... Vies si predstavit, ako a kam by zakomponovali programatori sw usb dvb-t zariadení do fw WDTV plus ich ovladace a kolko ich je? Chces kombinovat dve uplne samostatne zariadenia pracujuce na vlastych a hlavne odlisnych sw....
stani (1647)|13.6.2011 13:32
Připomíná mi to, jak se Homer Simson pokoušel "klonovat" - hodil kočku a psa do jednoho pytle a ten zavázal...
matusco (376)|13.6.2011 14:22
[quote=yety;350362]Nemá někdo zkušenosti s možností použití DVB-T tuneru (USB dongle) pro WD TV live HD ?[/quote]

To, ze nejake zariadenie ma USB konektor este neznamena, ze don mozes "strcit" hocijake ine zariadenie s USB konektorom. No, strcit mozes, ale to bude asi tak vsetko...

Dalsi priklad: XBMC. Takmer dokonaly multimedialny software, ktory mozes nainstalovat na lubovolny PC - nema vsak podporu tunerov (ani DVB-T, ani DVB-S). USB porty su pre tento ucel nepouzitelne.