Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: stereoscopic player

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Zdravím, vedel by niekto poradiť mám projektor benq w600+ k tomu aktívne okuliare 3d, podarilo sa mi rozbehnúť mkv 3d filmy s uvedeným playerom, 3d efekt je super ale obraz trhá procesor ako keby nestačil. Môj procesor je Athlom dual core 3800+ co by nebolo niečo extra ale grafická karta ATI 5750 HD , preto sa pýtam či sa nedá v tomto playeri rozbehať hardwarová akcelerácia karty ako v prípade iných playerov. 3D mkv mi nejde na na powerd dvd 11ultra ani total theatre 5. Brýle su aktívne, grafika musí byť do projektoru nastavená na 120Hz a jedine stereoscopic player s nastavením soft page filpping umožní 3d Efekt. MKV sú 3D half SBS. Dík za každú radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Skús v nastavení stereoplayera zmeniť kodeky pre prehrávanie MKV na ffdshow dxva. Potom by to malo prehrávať s pomocou GPU ak to grafika podporuje. Ja to tak mám nastavené aj kvôli zobrazovaniu titulkov, v ffdshow sa dajú nastaviť tak, aby v 3D obraze boli v strede spojené. Veľa úspechov
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. BD player či multi player
    Od qasadai v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-01-2011, 21:22
  2. DVD player downmix
    Od Chatař_oldd v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 27-10-2010, 10:36
  3. VLC player
    Od fibi v sekci SW přehrávače