Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Adobe after effects cs5

Karffe (28)|20.5.2011 09:23
Zdravím máte někdo zkušenosti s tímto programem a hlavně s nástrojem puppet tool? Snažím se puppet pin lasem připojit jeho hodnoty pohybu na jiný puppet pin při animaci figury ale nemohu na to přijít pomocí nějakého výrazu nejspíš, protože pomocí lasa se mi kopíruje vlastnost umístění uplně... když chci aby se mi obě kolena hýbaly stejně dostran tak mi to pomocí lasa dá na stejné místo. Máte zkušenosti? Za radu moc díky
MartasKP (710)|22.5.2011 07:45
Nevim,jestli je laso ten spravny nastroj. Bohuzel to nemuzu ted vyzkouset,ale mozna by spis pomohlo spojit ony konkretni spendliky nebo spendlik takovym tim yavinacem. tak bz mel jeden kopirovat pohyb drujyho.
Karffe (28)|31.5.2011 17:25
Ten zavináš je laso, nicméně jsem tento postup zkoušel jako první:) Jenže je problém že v nabídce u puppet pinu v rozbalené nabídce efektu možnost lasa není, jsou jen stopky na expressions... nicméně stále tápu - kdyby přeci jenom někdo věděl - budu moc vděčný! Zdá se že tady na fóru se moc after effect s neřeší :) :(
MartasKP (710)|31.5.2011 22:17
Mas pravdu ... ja to psal v nemocnici,kde jsem mel ntb,kterej je jen na takove to domaci poserfovani ;) ... nevim presne o co ti konkretne jde,ale da se ta animace delat jednoduchym oznacenim onech spendliku a pak zmenou polohy jednoho menis i polohu druhyho. Samozrejme musis mit prispendlenej zbytek obrazku aby se ti s nohama nehybaly i usi. Ale nejsem si jist,jestli jsem ti timto pomohl :D