Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Poradte výber komponent parabola a to ostatní.

drto (341)|26.7.2011 20:10
[quote=Pitomec;358643]Vím a bohužel to ví i provozovatelé vysílání a chystají nepěkné věci :-((([/quote]

njn nic nevydrzi vecne. ani priatelstvo so sovietskym zväzom nam nevydrzalo :D a preto si to treba uzit dokedy sa da :)
shanex (23)|27.7.2011 19:56
No a co tedy ten sat. tuner (HD) v tom panasonicu, je dobrej?nebo na nic?
Pitomec (10211)|27.7.2011 20:42
Použít se dá. Bohužel ale při souběhu s kabelovkou chybí další CI slot pro CAM a kartu.
shanex (23)|27.7.2011 21:41
[quote=Pitomec;358929]Použít se dá. Bohužel ale při souběhu s kabelovkou chybí další CI slot pro CAM a kartu.[/quote]

kabelovku bych zrusil, byl by jenom satelit, nebo jestli radeji prikupit nejaky stb
Pitomec (10211)|27.7.2011 21:57
STB umí nahrávat (někdy i v nepřítomnosti :-) ), takže je to oproti TV jasné plus.
shanex (23)|27.7.2011 22:32
Tak ona ta tv taky umi nahravat na disk pres usb, takze to by bylo v pohode,jen mi jde o to,jestli ten tuner jako takovy zvladne ten prijem v pohode, i programy v hd. nebo jestli se treba neseka ci ja nevim nejaka jina vada, která byla hodne na škodu. Či jestli ten tuner neni jen takova nouzovka. Pač mit jen jeden ovladac misto dvou, a o další zařízení mín..
RossiD (1271)|27.7.2011 23:10
[quote=shanex;358981][COLOR="Red"]Tak ona ta tv taky umi nahravat na disk pres usb[/COLOR], takze to by bylo v pohode,jen mi jde o to,jestli ten tuner jako takovy zvladne ten prijem v pohode, i programy v hd. nebo jestli se treba neseka ci ja nevim nejaka jina vada, která byla hodne na škodu. Či jestli ten tuner neni jen takova nouzovka. Pač mit jen [COLOR="red"]jeden ovladac misto dvou[/COLOR], a o další zařízení mín..[/quote]

To jsem si jeste nedavno rikal take, bohuzel jsou zde jista omezeni v podobe fixace nahravaneho kanalu a nemoznosti sledovat kanal jiny, dale mi docela dost vadi nepritomnost infa o vysilanem poradu pri prepnuti, musim jej vyvovalavat extra plus dalsi "drobnosti", coz vyustilo v pomale vycouvani od integrovaneho tuneru k externimu ...
Jedno z velkych pozitiv All In One TV je opravdu jeden ovladac na vse ...
vivid.sk (11472)|27.7.2011 23:12
Jedno z velkych pozitiv All In One TV je opravdu jeden ovladac na vse ...

....jedine :)
Pitomec (10211)|28.7.2011 12:43
[quote=shanex;358981]Tak ona ta tv taky umi nahravat na disk pres usb, takze to by bylo v pohode,jen mi jde o to,jestli ten tuner jako takovy zvladne ten prijem v pohode, i programy v hd. nebo jestli se treba neseka ci ja nevim nejaka jina vada, která byla hodne na škodu. Či jestli ten tuner neni jen takova nouzovka. Pač mit jen jeden ovladac misto dvou, a o další zařízení mín..[/quote]
A jak ta TV nahrává v nepřítomnosti? Jestli ve vypnutém stavu, tak OK - ale pokud v zapnutém, tak to je úplně mimo.
RossiD (1271)|28.7.2011 12:54
[quote=Pitomec;359072]A jak ta TV nahrává v nepřítomnosti? Jestli ve vypnutém stavu, tak OK - ale pokud v zapnutém, tak to je úplně mimo.[/quote]

Nahrava i ve vypnutem stavu ...
drto (341)|28.7.2011 13:59
to RossiD:
pozri na plnohodnotne vyuzitie vsetkeho mozneho si kup sat prijmac a najlepsie nejaky linux a budes maximalne spokojny. sat-tuner v tv si nechaj ako zalohu keby nieco. to ze budes mat 2 ovladace je nejaky problem????? ja trebars ovladac od TV pouzivam len na zapnutie a vypnutie TV na nic ine ho nepouzivam a vsetko ostatne is uz riesim cez ovladac satelitu :)
golfLC (1941)|28.7.2011 14:41
Pripadne uz pri tych inteligentnejsich si sat prijimac cez HDMI TV zapne, po vypnuti vypne.... To iste plati aj opacne - TV-Sat.prijimac :-)-
RossiD (1271)|28.7.2011 17:10
[quote=drto;359088]to RossiD:
pozri na plnohodnotne vyuzitie vsetkeho mozneho si kup sat prijmac a najlepsie nejaky linux a budes maximalne spokojny. sat-tuner v tv si nechaj ako zalohu keby nieco. to ze budes mat 2 ovladace je nejaky problem????? ja trebars ovladac od TV pouzivam len na zapnutie a vypnutie TV na nic ine ho nepouzivam a vsetko ostatne is uz riesim cez ovladac satelitu :)[/quote]

Jasne, vsak to take jiz resim zde ;) :
[code]https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=29007[/code]
Na linuxovy prijimac se kazdopadne chystam, jeste zvolit ten pravy :confused: .Problem s vicero DO osobne nemam, je to vetsinou zdroj potizi nasich drahych polovicek a jako lek na tyto bolesti preventivne pouzivam Harmony One.
All In One TV a jeden ovladac jsem zminoval jako pozitivum u tohoto tipu reseni, tedy ne ze bych v nem videl hlavni a jedinecnou vlastnost proc jej koupit a pouzivat a jak jiz jsem zde na foru nekde psal, prisel jsem k nemu zcela nahodou a za cenu modelu bez integrovaneho tuneru /no nekupte to/ ... Na druhou stranu mi tato TV pomohla rozhoupat se k odchodu od IPTV a nahodit opet po dlouhych letech satelit.Je jiz jinou veci a trosku i mou povahou, ze bych se rad zase v necem stoural a vcelku bezproblemovy prijem se zabudovanym prijimacem "opepril" necim s OS ...