Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 14 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 202

Téma: Potrebuji poradit se satelitem.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

Dobry den,ted budu delat novy rozvod sat.televize v novostavbe. Moje predstava je,ze na strese bude stozar,na nem parabola 85cm, konvektor na dve druzuce Astra 19,2 a Astra 23,5. Pujde to do 4 pokoju. Parabolu uz mam koupenou a ted resim konvektor. Nevim jestli mam koupit s 0,1db 0,2db nebo 0,3db. Pak jeste uvazuji o klasicke antene na pozemni digital a to taky nevim jaky typ. Da se to pak nejak sloucit,aby mi sel jen jeden koaxial do zasuvek v pokojich? A posledni vec co resim je nakup koaxialniho kabelu,chci nejaky kvalitni,ale zase ne moc drahy. Poradi nekdo?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

ano su take make krabicky, ktorymi zlucis antenu a sat a jednym koaxom to tahas dole do izby .. samozrejme potrebujes z anteny rozmnozit signal 1na 4 aby si fo 4och zasuviek mohol zlucit signal ..

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

A jak mam teda sloucit signal z klasicke anteny na 4 pokoje?

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

no musis mat LNBcka so 4mi vystupmi .. bud das jeden monoblock , alebo 2 sastatne LNB .. ak mono blok , tak ti idu von 4 kable .. ak das 2 lnb , mas 2x 4 kable .. za ne zaradis 4 kusy diseq prepinacov 2na1 .. a mas 4 kable ako v pripade monobloku .. teraz mas signal z anteny .. ten rozbocis na 4 signaly .. a teraz zoberies 4 kusy zlucovacov SAT + ANT .. a zlucis vzdy signal zo SAT + ANT a posles dole do izby .. 4x ..

da sa to asi aj poriesit cele jednou krabicou .. to ti tu napise pitomec .. ten to ma v malicku ..

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

Je lepsi jeden monoblok nebo dva LNB? A jak je to s tema db? Je lepsi 0,1 nebo 0,3 db? Cim rozbocim s te anteny na 4 signaly? A pak slucovac SAT+TV. Muzes mi dat prosim odkaz primo na ty dily co potrebuji? Diiiiky moc.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

To už bych raději řešil multiswitchem a 2 quattro LNB multifocus, mít tisíc krabiček na půdě není moc dobré řešení.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Přesně tak a jenom dodám, že multiswitch bych pro sichr vzal 9/8 (http://www.omko.cz/technisat-gigaswi...g-s-napajecem/). Pokud jde o kabel, tak s Beldenem H125 je to jistota.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

Proc multiswitch 9/8 ? to je na 8 tv prijmacu a ja budu mit 4,neni to zbytecne? Je celkem drahy.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

A co je 2 quattro LNB multifocus? Zkus mi to prosim vysvetlit jak blbcovi))

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od martin_a4 Zobrazit příspěvek
    Proc multiswitch 9/8 ? to je na 8 tv prijmacu a ja budu mit 4,neni to zbytecne? Je celkem drahy.
    Třeba proto, že si koupíš dvoutunerový receiver a bude se to hodit. Jinak argument o ceně jsem čekal a už sem se těšil jak napíšu, že řešit v novostavbě za pár mega nějaký switch za pár tisícovek je pěkná haluz

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od martin_a4 Zobrazit příspěvek
    A co je 2 quattro LNB multifocus? Zkus mi to prosim vysvetlit jak blbcovi))
    Na tom mým odkazu (http://www.omko.cz/technisat-gigaswi...g-s-napajecem/) máš všechno dole jak na dlani - parabolu, multifocus držák a Quattro konvertor (ten použiješ x2)

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

Uz to zacinam chapat,ale jeste dotaz na ty konvektory co mi doporucujes,ty potrebuji dva? A co kdyz tam dam jen jeden dvojity? Treba tento? http://www.adshop.cz/monoblok-quad-mascom-m4-qs03.html Je to horsi varianta?

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Třeba proto, že si koupíš dvoutunerový receiver a bude se to hodit. Jinak argument o ceně jsem čekal a už sem se těšil jak napíšu, že řešit v novostavbě za pár mega nějaký switch za pár tisícovek je pěkná haluz
    Jakou to ma souvislost s dvoutunerovym receiverem? Nejak to nechapu(( Ale s tou cenou mas pravdu,barak za 3 mega a to jeste neni komplet hotovy((

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

na dvojtunerovy primac potrebujes stiahnut dole 2 koaxy .. keby si chcel v 4och izbach dvojtunerove primacem potrebujes 8 vystupov .. do kazdej izby 2 koaxy stiahnut ..

Je tu pravidelně Avatar uživatele peco
    Registrace
    Jun 2005

Nikdy som neriesil DVB-T, ale momentalne ma to zaujima. Pokial pouzijem zlucovac DVB-S a DVB-T, resp. ten multiswitch, tak do miestnosti privediem koax so zlucenym signalom. Ako ten signal zas rozdelim pre DVB-S a DVB-T prijimac? Vdaka.

Strana 1 z 14 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Potrebuji poradit s vyberem TV
    Od crosshair v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 28-03-2011, 20:38
  2. Potrebuji poradit
    Od nicnic v sekci DVB-S
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 04-12-2010, 17:30
  3. Potřebuji poradit s výběrem rekordéru