Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Doporučte TV 42/46"

standa0100 (6)|12.5.2011 20:10
[quote=Pitomec;345265]Když to má přístup na archiv TV Nova, Skype atd., tak to je tam v menu nějak napevno navolený a nedá se se dát svoje adresa (třeba si udělat svůj FTP)? No jestli ne, tak škoda...[/quote]

Je to vlastně "jen" přístup do Viera Connect Marketu, kde v tuto chvíli jsou web. aplikace a hry zdarma.., časem má přibýt i placená nabídka..
Na YouTube jsou i nějaká videa.. (pokud jsem v pravidlech místního fóra přehlídl zákaz takovéhoto linkování, dejte vědět, upravím ten příspěvek)
Pitomec (10211)|12.5.2011 20:32
Nezkoušels čistě náhodou navolit jinou zemi než ČR, jestli se ukáže něco jinýho (dost pochybuju, že by to např. při volbě SRN nabízelo archiv TV Nova...) ?
standa0100 (6)|12.5.2011 20:51
[quote=Pitomec;345285]Nezkoušels čistě náhodou navolit jinou zemi než ČR, jestli se ukáže něco jinýho (dost pochybuju, že by to např. při volbě SRN nabízelo archiv TV Nova...) ?[/quote]

Nezkoušel.., ale předpokládám že se nabídka bude lišit podle zvolené země..
Harris23 (180)|12.5.2011 20:55
[quote=Pitomec;345217]Tak do toho! 8-) Hlučnost (má větráčky?!), využití LAN, rychlost přepínání programů a dál tě třeba něco napadne 8-)[/quote]
Síce to nebolo určené mne, ale troška prispejem. Bol som (zdôrazňujem minulý čas) na týžden majiteľom TX-P46G30. Veľa som toho nestihol vyskúšať, tak len skrátka. Pripojený 1TB USB disk, nanom 7 mkv filmov. Šli 3 (Snatch a dve rozprávky), zvyšok zjavne z dôvodu vysokého dátového toku (mkv malo 20GB) nestíhal a sekal. Škoda, lebo mi to prišlo ako veľmi komfortné prehrávanie. Dá sa zvoliť aj zvuková stopa aj titulky. Vzhľadom nato ale, že to nejaké filmy neprehrá, akoby neprehralo nič.
No a druhá záležitosť. Ako som tu už v inej téme písal. 3m pozorovacia vzdialenosť, hlasitosť na 10tke a evidentné rušenie bzučaním. Telku som bohužial vrátil, pričom zase obrovská škoda, obraz je totižto excelentný.
Pitomcovi: viac krát už spomínaš tie vetráčky a ja s Tebou súhlasím, že radšej o ten jeden cm hrubší panel aby tam nemuseli byť, ale skutočne mi neprišlo toto ako hlavný problém. Poviem Ti to takto, radšej aj 8 tých vetráčkov, ak by nebzučala. Tie vetráčky totižto vydávajú zvuk podobný miernemu vánku, nie je to proste také rušívé. Samozrejme, v akom stave budu za rok dva, to je iná vec.
A teď babo rad.
Ísť do g20tky, alebo to risknúť s ešte jedným modelom G30. Ten obraz je totižto neodolateľný.
Pitomec (10211)|12.5.2011 21:14
Když cena té TV spadla někam k 13t.Kč, tak co bude za 2 roky už osobně řešit nebudu 8-)
Harris23 (180)|12.5.2011 21:33
[quote=Pitomec;345301]Když cena té TV spadla někam k 13t.Kč, tak co bude za 2 roky už osobně řešit nebudu 8-)[/quote]
Heh, to je vlastne tiež pravda.
Inak, panasonic nezavrhujem ani omylom. Skúsim to ešte s jedným kusom, dúfajúc že natrafím na lepší kúsok. A keď nie, smola, budem musieť mať hlasitosť na vyššej úrovni.
Inak je zaujímavé, jak skoro nie je žiadny cenový rozdiel medzi minuloročnými a tohtoročnými modelmi panasonic.
Pitomec (10211)|12.5.2011 21:41
Že by konkurenční prostředí? Aspoň něco :D
intel810 (27)|29.5.2011 08:00
[quote=Ladys;343927]To uz je trochu mimo misu ne ?

Ja zase rad varim, sezenes mi nejakej recept od neandrtalcu ? :)[/quote]


Pokud chceš, mohu ti jich pár poslat. Mamut na přesličce, to se budeš ještě dlouho olizovat.