Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung UE46C6000 pamat interneho prehravaca

tondiego (8)|26.4.2011 09:26
Mam LED Samsung UE46C6000 a vsimol som si jednu zvlastnu vec. Pri volbe Media Play -> Video, ked zvolim zoradenie (modre tlacidlo D) v prehlade suborov na USB, ci inom zariadeni a dam akekolvek ine zoradenie mimo zakladneho (napr. podla mena, datumu,...), tak vidim historiu vsetkych doteraz prehravanych suborov (aj s ulozenymi screenshotmi), aj tych ktore sa na danom pripojenom zariadeni uz nenachadzaju. Ked na taky subor kliknem, tak samozrejme vypise, ze ho nevie najst. Proste ponuka vsetko, co sa kedy na tom televizore prehravalo. Nieco ako historia intenetoveho prehliadaca, len s tym rozdielom, ze som doteraz neprisiel na to, akym sposobom ju vymazat. Je to dost otravne nieco hladat, ked si to zotriedim podla mena napriklad a mam tam kopec veci, ktore som uz videl a davno vymazal. Zvlastne, ze pri obrazkoch to nerobi a pri akomkolvek zoradeni zobrazi len to, co sa nachadza aktualne na zariadeni. Da sa s tym nieco robit? Mate s tym niekto skusenosti? Za radu vopred dakujem.
oom (36)|30.4.2011 07:11
o této funkci sem nevěděl vyskouším ji ale chtěl jsem se zeptat víc než polovina mkv píše nepodporovaný kodek tak že asi čekat na nový firmware nebo dá se to nějak řešit
jito (999)|30.4.2011 07:22
Upravit film v MKVMerge nebo Haali Media Spliter