Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek TV2000 XP Expert nefachčenko do mp3

vOid (181)|8.3.2005 12:48
cao lidi sem tu poprve tak me neukamenujte

takze kdyz chci nahravat bud z TV nebo FM tak proste nahravani do mp3 vubec nejde (zkousel sem k-lite kodek a jeste Fraunhoffer nebo nejak tak), vzdycky me to chodilo bez problemu az ted
divny je to ze me to chodilo bez problemu, donesl jsem si novej hadr tak sem nainstaloval system a co se nestalo ZASE TO SAMY!!!!
proste uz nevim co mam delat
provizorne zachytavam do PCM 176kb/s
jestli nekdo vite tak poradte (mozna sem lama takze me nebite :-D )
thx 2 all
Ivo Mašek (10205)|8.3.2005 19:13
vzdycky me to chodilo bez problemu az ted
Tak si vzpomeň, cos prováděl v PC před tím, než ti to přestalo chodit.
Napsal jsi to hezky, ale celkem z toho nevím nic.
vOid (181)|8.3.2005 23:50
no prave ze nevim, delsi dobu sem to nepouzival
ale po nove instalaci widli a winfast softu me to chodilo (na to si vzpominam) ale ted ne, nechapu to
co nevis, proste kdyz si ulozim profil aby ukladal do avi s kompresi divx a zvukovou kompresi v mp3 tak potom nejde zvuk jako kdyby tam vubec nebyl
ve winfast fm se tvari ze nahrava (stejne jako u TV) ale neulozi nic jen prazdnej soubor
nevim co bych k tomu vic rekl :-(
k prvnimu prispevku: aha sry sem si to ted precetl a divim se co sem tam vyplodil :D
Ivo Mašek (10205)|9.3.2005 09:05
ukladal do avi s kompresi divx a zvukovou kompresi v mp3
Když si nahráváš jakýkoli videosnímek z tv (teď zapomeň na mp_3), tak je to v pohodě ?
mirekp (3)|9.3.2005 12:47
Mam stejny ci podobny problem. Vse mi fungovalo OK. V lednu me zdechnul disk a po kompletni instalaci mam nasledujici problem:

Televize normalne funguje a v okamziku, kdy chci nahravat, tak televize stichne a nahravka je bez zvuku.
VCodec-MPEG1, ACodec-MPEG1 LayerII. Po volbe jineho Video Codecu v nastaveni FinFastu mi stichne i televize a pomuze az restart WinFast.
Jedine co jsem delal jinak (pokud si pamatuji) tak bylo poradi instalace

Funkcni minula: WinXP ->WinFast->SP2
Nefunkcni soucasna: WinXP->SP2->WinFast

Tez budu rad za kazdou radu
Ivo Mašek (10205)|9.3.2005 12:52
Stáhnout ovladače / aplikace, kde se počítá s SP_2.

Také nezapomeň, že pro grabování je nutné nastavit ne jenom "video kodek", ale také "audio kodek"
vOid (181)|9.3.2005 15:07
Když si nahráváš jakýkoli videosnímek z tv (teď zapomeň na mp_3), tak je to v pohodě

jsou ruzny zvukovy kodeky (ale vetsina nepouzitelna) [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
ale chodi zaroven s videem jen PCM
ale ted jsem zjistil, ze urcitej bitrate (u MP3) chodi (zvuk se nahraje ale zase nejede obraz, misto obrazu tam je zeleno :-k ) = jsou tam asi 2 mp3 kodeky, u ostatnich kodeku tj podobny az na PCM
daji se ty mp3 kodeky nejak uplne odstranit?
:-(((
Ivo Mašek (10205)|9.3.2005 15:25
Pokud si je s sebou přinesla aplikace WinFast, tak normálně nikoli. Šlo by to zákazem v příslušném registru (registr dat). To adresování já ale neznám. Pokud se aplikace odkazuje (přebírá) kodeky z WinAmp (například), tak odinstalovat program, to zase není řešení.
Nevím jak z toho ven. Ten Servis Pack_2 tam něco "překopává", (když to před tím fungovalo). Tak detailně to zase neznám.
Já osobně bych to řešil regulérním odinstalováním WinFast, restart PC - ten si řekne o software ke kartě, instalace aplikace. Prostě ta tv karta musí být poslední v řadě všech instalací.
vOid (181)|9.3.2005 18:21
no prave je to haluz
to uz sem zkusil nainstalovat jinou verzi Winfastu i jiny ovladace ale HOWNO, tyhle fatality me fakt dostavaj
Ivo Mašek (10205)|9.3.2005 18:29
:-E se nerozčiluj
Ještě je tu možnost. Při instalaci aplikace se ti objeví zafajfkované kodeky. A anglický dotaz, jestli je chceš a zároveň upozornění, že by si je chtít měl. U těch kodeků, které nechceš, zruš zafajfkování.
vOid (181)|9.3.2005 23:55
no jasne vim
a v cem mi to pomuze? :OO tohle bych jako reseni nevidel (pokud ty kodeky co instaluje winfast jsou posrany coz asi ee :-? )
nevim nevim :-I uz sem toho zazil hooodne 8-) asi tohle pribyde do sbirky totalnich fatalnich haluzi ktery nejdou vysvetlit (no. 1 to sice nebude ale stejne :-D ) kazdopadne dikec za snahu ;)

EDIT: tak sem na to kapl :-!!! bylo to posranym K-Lite codec packem!
ja to porad instaloval a zil v domeni ze to je trosku na urovni a vono to neni ani funkcni :-D fakt lol, konkretne bud MP3 nebo lame_MP3
zvlastni ze kdyz sem si nainstaloval fraunhoffer kodek (standartni widlackej kodek je max do 56kb/s a to jeste myslim ze v 11kHz max) i pred tim tak to stejne nejelo no kazdopadne to ted jede a jsem spokojenej (a hlavne to neni nejakou haluzi ze bych instaloval neco jinyho bez u predchozi instalace widli)
2Mirek: musis se uplne zbavit (u me to jinak neslo nez reinstalem widli) mp3 kodeku a pak tam nakopnout neco slusnyho

8-) tj pohoda fsechno slape jak ma jeste nezasvinenej system Yo
mirekp (3)|10.3.2005 02:44
Dotaz, existuje nekdo, komu se to povedlo instalovat standardni cestou Winxp->SP2->WnFast? Proc ten kram funguje na prehravani a ne na nahravani. HW jsem nemenil a SW streckuje
vOid (181)|10.3.2005 02:57
na SP2 ser stahni si jen pak nejaky aktualizace (jen tak aby se nereklo :D)
ja mel s SP2 spis problemy
zlaty SP1
mirekp (3)|10.3.2005 03:10
:to vOid bohuzel jsem nainstaloval SP2 nez jsem instaloval vse ostatni. ted mam comp plnej veci, ktery preinstalovat je na 3 dni prace. takze nemam moc sil na to vse zrusit a zacit od nuly. spis je otazka jestli nekdo nema podobny problem ktery se mu podarilo vyresit nejak. (viz napr muj NTBK, ktery nechtel hibernovat dokavad sem mu nezmenil par dll z win bez SP)
Ivo Mašek (10205)|10.3.2005 10:40
...a všem tu říkám, nedávejte si do PC Codek_packy.

vOid:
Kdybych věděl, že tam ten CodekPack ještě máš, tak by ti o jeho odstranění řekl hned.

mirekp:
Bez reinstalu to asi nepůjde.
vOid (181)|11.3.2005 13:30
jo to ja sem nevedel, ze to je takova "sracka" stejne sem ho pouzil ale neinstaloval mp3... :-I
vOid (181)|11.3.2005 13:32
nj ja sem zkousel i jiny, problem byl v tom ze se to uz nedalo odstranit (preinstalovat necim jinym-nevim proc ale neslo to)
lema (2)|12.3.2005 04:39
Je to politika Microsoftu! (Aj tak su mp3 lepsie ako sračky wma)

Mal som tiež ten problem a na webe som našiel odpovede. Karta Leadtek Winfast TV2000 XP Expert používa kodek l3codeca.acm (C:WINDOWSsystem32), ten je neprofesionalny a naschvál nekvalitný. Kodek l3codecp.acm je profesionálny a má aj vyššie frekvencie a bitrate. Postup je napriklad na: http://www.looprecorder.de/tut_l3codec.php
Nainštaluj si Windows Media Player 10 a potom uprav v registroch toto:
-------------------------------------------------------------------------------

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionDrivers32]
"msacm.l3acm"="l3codecp.acm"
"msacm.l3codec"="l3codecp.acm"

[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersiondrivers.desc]
"l3codecp.acm"="Fraunhofer IIS MPEG Layer-3 Codec (professional)"

-------------------------------------------------------------------------------
Alebo to medzi čiarami zkopiruj, vlož do prázdneho textového súboru a súbor prepiš na: l3codecp.reg a spust ho.

[email]kimba@naex.sk[/email]; [email]kimba@orangemail.sk[/email]
vOid (181)|12.3.2005 11:33
je to tak jak rikas, prave sem resil, ze kdyz natahnu fraunhofer kodek tak "mi jede, jen do te doby nez se restartuje system" cumel sem na to
fakt super dikec Lemo B-) :-E