Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nákup plazmy přes internetový obchod

twins (37)|18.2.2011 00:21
Zdravím,plánuji nákup plazmy Panasonic TX-P50G20E přes int.obchod.Chtěl jsem se zeptat,jaké máte kdo zkušenosti s podobným nákupem a jak se bát nabo nebát dopravy přes např.PPL.Nejlepší by bylo vyzvednout to osobně,ale do auta se to nevejde.S jakým obchodem jste byli nejspokojenější ? Díky všem za postřehy.
xwing (58)|18.2.2011 11:34
Ja som objednal cez MALL a osobne na druhy den som si ho vyzdvihol.
Kupil som 42", ale mas pravdu, musel som rohy krabice trochu deformovat, aby som ho dostal do Fabie COMBI :)
RossiD (1271)|18.2.2011 14:35
Pred vanoci jsem kupoval LCD 55" z Absolut ELEKTRO, tusim ze TV vezl z Pardubic prepravce od PPL a vse dopadlo k naproste spokojenosti.
Vzdy jsem si pro TV jezdil osobne, lec pro tentokrat jsem z nedostatku casu /rekonstrukce bytu/ musel vyuzit sluzby e-shopu a nelituji.
Bile zbozi /sporak,mycku,stojici mrazak,lednicku - oboji cca 2m vyska,atd../ jsem pres internet objednaval bez obav, proto volba zaslani LCD pro mne byla mozna jednodussi.
mersa72 (37)|18.2.2011 16:47
Já jsem kupoval LCD Samsung přes eshop MALL.CZ-TV dorazila druhý den,dovezl jí přepravce z PPL a vše proběhlo v naprostém pořádku.
petr301 (42)|19.2.2011 10:49
Loni jsem kupoval plazmu 60" přes Mall ( přepravu dělal Gebr. weiss ) a vše proběhlo v naprostém pořádku.