Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung LE32C550

Kuki10 (1)|17.2.2011 13:32
Zdravím, chtěl bych poprosit o radu.
Mám LCD Samsung LE32C550 a chtěl jsem ji propojits pc.
Grafickou kartu mám nvidia gts 450.
Přes HDMI se mi to nepodařilo rozchodit.
Na netu jsem našel, že pokud nemají obě zařízení HDCP tak to nepujde a někde zas bylo že to půjde ale v horší kvalitě.
Chtěl bych se zeptat, jakto teda je a pokud to přes HDMI nepujde, tak jak to propojit, aby byl co nejlepší obraz i zvuk?
Děkuji za pomoc.
mman (12)|6.3.2011 19:10
[quote=Kuki10;330822]Zdravím, chtěl bych poprosit o radu.
Mám LCD Samsung LE32C550 a chtěl jsem ji propojits pc.
Grafickou kartu mám nvidia gts 450.
Přes HDMI se mi to nepodařilo rozchodit.
Na netu jsem našel, že pokud nemají obě zařízení HDCP tak to nepujde a někde zas bylo že to půjde ale v horší kvalitě.
Chtěl bych se zeptat, jakto teda je a pokud to přes HDMI nepujde, tak jak to propojit, aby byl co nejlepší obraz i zvuk?
Děkuji za pomoc.[/quote]

na konkretnu NVIDIA Ti odpoveď nedám. Ja mám prepojené PC s TV cez HDMI a je tam plný prenos vo fullHD, samozrejme aj so zvukom. Akurát kartu mám ATI. Celé nastavenie bolo v ovládacom paneli pre grafiku (ATI catalyst), podobné niečo má aj NVIDIA ale nespomeniem si na ten balíček.

Toto zapojenie som mal hneď po poskladaní PC zostavy a bez problémov fungovalo zobrazenie od prvého štartu (samozrejme v nižšom rozlíšení). Zvuk som spojazdnil až po nainštalovaní balíka CATALYST a nastaveniach samotnej karty a zvukového výstupu Windows