Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vantage

jupol (94)|9.2.2011 19:04
Kvôli funkčnosti nových kódov na Austria sat + ORF, som zmazal všetky staré v sekcii CRW a tým pádom sa mi zrušila aj samotná kolónka CRW. ( nepočítal som s tým) Natiahol som na novo neof. SW 025201, ale kolónka CRW sa neobnovila, zostala vymazaná. Ako vložím nové kódy a obnovým sekciu CRW (ostatné zostali), má niekto s týmto skúsenosti?
Ďakujem
jarino1978 (8045)|9.2.2011 21:22
niekde som už zachytil tvoj dotaz ( parabola, satcentrum ). Zadaj ručný reset kľúčov, nahraj nový softcam cez vantage maker 2.5b
jupol (94)|10.2.2011 18:49
Reset kľúčov sa dá urobiť až keď si už v kolónke napr. CRW. Mal som CRW vymazaný, tak tam nešlo ísť, ale stiahol som si Vantagemaker 2.5, nahral na flešku a v prijímači po natiahnutí nešli otvoriť softcam key, musel som si to v PC najprv upraviť až tak to Vantage natiahol. Len je to chudobnejšie na kľúče ( pôvodne som tam mal až 95 kľúčov a teraz je 8), ale nevadí, hlavne, že ide CRW, to čo som chcel :-)
VlaDamorava (466)|10.2.2011 20:20
Pánové, dnes jsem po roce opět vytvářel setting pro Vantage 8000. Pro ladění jsem to prosmyčkoval a nasledně přepnul volbu nastavení tunerů na "Stejný signál". Zaboha si nemůžu spomenout jak se přepínají jednotlivé tunery. Víc a víc zapomínam a na přijímač "si šáhnu" jen jednou za rok. Pokud ho zákazník zbortí, při pokusu o aktualizaci přes NET.
Poraďte prosím.
Saidxxx (104)|10.2.2011 21:19
VlaDamorava.

Zdravim pane,jsem vlastníkem jednoho kusu tohoto stroje...ja si myslím že děláte právě chybu v tom prosmyčkování.(druhý tuner se probere až připojením druhé anteny).
Musí se to navolit :

1) V menu tuner 2 (po otevření uplně dole tuner )
2) Tuner: šipkama na ovladači ,do leva nebo do prava navolit "oddělené" nebo "smyčka"
VlaDamorava (466)|10.2.2011 22:21
Podle logiky bych ale pak musel ladit a uspořádat Setting 2 krát. A to se mi nezdá. Musí to jít nějak "zkopírovat" do 2.tuneru? Před rokem a 1/2 , když to byla poměrně novinka na trhu, si matně pamatuji, že bylo v Seznamu kanálů označení T1,T2.

Ono to není již "aktuální". Zákaznik si přístroj odvezl a večer volal, že nastavení včetně motoru je plně funkční. Ja mu zdůrazňoval nutnost připojení obou přívodů od Twin LNB! Takže to nemůžu vyzkoušet přímo na přístroji, snad za rok? HiHiHi

Samozřejmě za radu moc děkuji!

EDIT: Když tak přemýšlím, tak právě volba "odděleně" udělá možná tu kopii 1.tuneru. A nebo NE.
OT: Po dlouhé době, sledování kvality obrazu současných "šunek" na trhu, jsem se zase pokochal kvalitním obrazem!
Reminescence: "Zase jste se kochal, žejo pane doktore?"