Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TX-P42v20e špatný obraz, bolest očí.

Mischellman (3)|12.1.2011 13:10
Zdravim, potřebuju poradit s moji TV Tx-p42v20e. Když jsem si ji přivezl domu (cca 1 měsíc) byl jsem štestím bez sebe, že jsem si vybral tento modedl. Barvy, ostrost,plynulost prostě vše bylo super, ale po cca 14 dnech problem.. Když se dívam na jakýkoli program a neděje se ic rychleho tak obraz je super, ale když je něco rychlejšího tak se obraz rozostří (např. fleky když pohne někdo rukama, jsem amater v tomhle tak nevim jak to nazvat)a neda se na to divat. Bolí mě z toho oči, jak musim furt zaostřovat jakoby 600Hz vubec nefungovalo, proto se chci zeptat jestli se to dá v TV nějak nastavit nebo jestli to prostě odešlo nebo co.. Prosím pomoc jsem na prášky z toho..
bavorak (1494)|12.1.2011 18:31
600Hz urcite neodislo :-) .... nikam. Skus si najprv vypnut vsetky vylepsovace obrazu a skus to, malo by to byt OK a potom ak chces tak si poskusaj sam co zapnes a co nie.
jaguar000 (123)|12.1.2011 20:39
Vím o čem píšeš :-(
Také se mi to jednu dobu zdálo, ale teď to už nevnímám. Buď se to samo zlepšilo zahořením nebo si oči zvykly. Fakt si nevzpomenu, kdy se to změnilo. Ale byl jsem naštvaný hodně......
Používá ji od června 2010.
IFC (600Hz) vypnuto
ECO vypnuto
24p Smooth film vypnuto
zlepšení rozlišení vypnuto
Mischellman (3)|17.1.2011 12:32
[quote=jaguar000;322835]Vím o čem píšeš :-(
Také se mi to jednu dobu zdálo, ale teď to už nevnímám. Buď se to samo zlepšilo zahořením nebo si oči zvykly. Fakt si nevzpomenu, kdy se to změnilo. Ale byl jsem naštvaný hodně......
Používá ji od června 2010.
IFC (600Hz) vypnuto
ECO vypnuto
24p Smooth film vypnuto
zlepšení rozlišení vypnuto[/quote]
Tak po vypnutí IFC se mi na to mnohem lip kouka, ale obraz stále neni plynulý jak bych si přál. Tak nevim.. Se zapnutým IFC se mi obraz zdá o něco lepší, ale bohužel se na to nedá koukat.
juurosik (117)|18.1.2011 17:51
Mischellman
"byl jsem štestím bez"
Štestí je krátkodobá zaležitosť. Dostal si dve odpovede, ja Ti dám však jednu otázku a podľa odpovede sa môžeme baviť o probléme. Čo je zdrojom signálu pre Tvoju TV ????????????
Mischellman (3)|18.2.2011 22:03
[quote=juurosik;324236]Mischellman
"byl jsem štestím bez"
Štestí je krátkodobá zaležitosť. Dostal si dve odpovede, ja Ti dám však jednu otázku a podľa odpovede sa môžeme baviť o probléme. Čo je zdrojom signálu pre Tvoju TV ????????????[/quote]
Omlouvám se za zdržení.. Přijem přes kabel upc. SD i HD programi. Všude jsem čet, že sd programi na plazmě jsou lepší, ale např. Cool a vlastně všechny Sd kanaly jsou dost neostrý a prostě hnus.. HD super
hrasko777 (68)|19.2.2011 12:01
Mischellman:
Keby si mal moznost vratit cas spat, kupil by si si tuto telku znova, alebo na tie sd kanaly z kablovky je lepsie CRTcko - napr. Panasonic TX-29PM1?
Jan10 (836)|19.2.2011 20:54
[quote=;][/quote]
Aspoň trochu kvalitní CRT je na SD vždycky lepší než plazma nebo LCD ... - nativní rozlišení a "nativní" zobrazení v případě prokládaného videa udělá svoje ...
xmarek (60)|19.2.2011 21:13
Doporučuji stáhnout jas. Měl jsem podobný problém, který jsem pozoroval už v prodejně.