Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ferguson Ariva 200 HD

losos (2977)|30.1.2011 04:49
Díky všem za postřehy, bádám nad tím...je zde jedna možnost, že nějakou chybu způsobuje ta moje nová Ariva. Třeba u ní ukládání souboru Dump.abs na flešku nepracuje správně ?
Zapracuji na tom s mou starou Arivou, třeba se to spraví...ještě se ozvu, až dokončím celý setting.

Setting pro Arivu 200 HD pro 37 družic s firmware V2.08B4patch aktualizován 30.1.2011 v 09:00 hod. (Celkem 2.290 TV programů + 58 rádií)
Nejsou v něm naladěny programy UPC Direct na 1°W, Sport 2 na 4°W nefunguje, na 39°E funguje paket Bulsat, na 19,2°E funguje paket ORF i Austriasat.
Je na str. 12. zde : https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=325496&postcount=173

Tentokrát jsem použil jinou Arivu 200 HD - tu osvědčenou, na které jsem vyráběl předchozí settingy. Doufám, že by mohly zmizet všechny problémy...vyzkoušejte setting, prosím, a napište co a jak. Děkuji předem.
stefos (57)|30.1.2011 10:04
[QUOTE=losos;. Doufám, že by mohly zmizet všechny problémy...vyzkoušejte setting, prosím, a napište co a jak. Děkuji předem.[/QUOTE])





No dobre ale kde jse ten settings?? Zapoumnel jsi ho sem dat!!!!!
losos (2977)|30.1.2011 10:09
kudma611 (702)|30.1.2011 11:04
Mám základ skylink.teraz si tak prepínam a Brava hdtv a Diskovery Hd my ide.Ide to aj vám momentálne.Skúste ty ćo máte základ.
----------------------------------------------------
JK90-dík.Pripravujem si setting od lososa idem testovať.
JK90 (3)|30.1.2011 11:22
[quote=kudma611;327128]Mám základ skylink.teraz si tak prepínam a Brava hdtv a Diskovery Hd my ide.Ide to aj vám momentálne.Skúste ty ćo máte základ.[/quote]

Ano ide to aj mne.
stefos (57)|30.1.2011 11:37
[quote=losos;327108]Jako vždy, je na str. 12. zde :
https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=325496&postcount=173[/quote]

Ok vyzkousim a dam vedet




Mám základ skylink.teraz si tak prepínam a Brava hdtv a Diskovery Hd my ide.Ide to aj vám momentálne.Skúste ty ćo máte základ.


Ano momentalne vysilaji volne takze to hraje vsem
Piller (2)|30.1.2011 13:17
Chlapi,všude se tu píše,jak někdo pokorně odstranil starý V2.08B4patch...a vrátil se ke starému V1.07B1patch,a já bych se k němu vrátil taky,ale nemužu zde ani za zlaté prase najít JEDINÝ ODKAZ ODKUD TO STÁHNOUT.Už jsem z toho na nerv.Muže mi někdo dát odkaz?Ale nechci setting,ale fw.Dík
A za druhé:dá se do arivy 200 zadat ručně klíče na ORF?

Z tohoto důvodu jsem setting odstranil, aby se dál nešířil nesprávně fungující soubor. Pokud někdo přesto chcete V2.08B4patch používat, musíte si vše vytvořit sami na vlastní riziko.
Já jsem s tímto firmware definitivně skončil a pokorně se vrátil k V1.07B1patch. :)
(A tolik mi to dalo práce... :D )[/QUOTE]
panasonic650 (1124)|30.1.2011 13:30
[quote=kudma611;327128]Mám základ skylink.teraz si tak prepínam a Brava hdtv a Diskovery Hd my ide.Ide to aj vám momentálne.Skúste ty ćo máte základ.[/quote]
Ide a plati to aj pre TV tuner
kudma611 (702)|30.1.2011 13:38
Zatiaľ ide všetko ok na lososovom poslednom settingu z fw 2.08B4p.Skúšam bez karty cez cccam skylink asi 1 a pol hodiny-neprejavujú sa žiadne problémy.
CharlieXXX (77)|30.1.2011 14:09
Takže já vyzkoušel lososovo seting 2.08B4 a po cca týdnu bezproblémového chodu mi přestala ariva reagovat na DO, a nereagovala ani na tlačítka na panelu, tak jsem ji musel vypnout vzadu vypínač a znovu zapnout, pak zas vše ok. Jinak mi na tom FW v nastavení zoberazení je jen velké rozlišení, takže veškeré informace o programu nejdou přečíst jak jsou malinké (mám menší televizi). Takže se asi také vrátím k FW 1.07B, dá se tu ještě někde stahnout?
stefos (57)|30.1.2011 14:51
[quote=kudma611;327175]Zatiaľ ide všetko ok na lososovom poslednom settingu z fw 2.08B4p.Skúšam bez karty cez cccam skylink asi 1 a pol hodiny-neprejavujú sa žiadne problémy.[/quote]

Ja jsem zase toto stesti nemel ..asi po pul hodine experimentovani , prechazeni z druzice na druzici
a zapinku me zase Ariva zamrzla,,Navic Bulsat nejede ..Nejspis tam nenatahnul keys!!!!!
satelit1 (23)|30.1.2011 15:04
[quote=Piller;327170]Chlapi,všude se tu píše,jak někdo pokorně odstranil starý V2.08B4patch...a vrátil se ke starému V1.07B1patch,a já bych se k němu vrátil taky,ale nemužu zde ani za zlaté prase najít JEDINÝ ODKAZ ODKUD TO STÁHNOUT.Už jsem z toho na nerv.Muže mi někdo dát odkaz?Ale nechci setting,ale fw.Dík[/quote]

odtud: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
nebo: http://ariva.net.pl/viewforum.php?f=9
nebo: http://laki.dvhk.pl/download/files/laki.php?dir=Ferguson_Ariva/Ariva200
kudma611 (702)|30.1.2011 15:07
Mne v pohode načítal key z bulsatu.Emu treba zapnúť-7799 a emm na zapnuto.Trochu som tiež preśiel od bulsatu po thor.Mne to zatiaľ klape.V cccam spustené aj zdieĺanie aj vplug.Bulsat som skúšal bez vplug.
Až teraz som si všimol pillera.Keď už ani na ab-fóre nevie nájsť fw-tak neviem ako by ho hľadal tu.satelit1-dobra práca-no ktovie ešte na koľkých fórach okopíroval príspevok.A jemu ani zlatá šviňa nepomože-ako sám uviedol.
A ešte ma napadlo.Aj v bucharových projektoch a hlavne pri lososových settingoch-jak na to u arivy na samom konci-užitočné odkazy.Ale kto by to už čítal-že?Je jednoduchšie sa to spýtať.Aj pri stavbe domu treba najprv základ a tu pre základnú znalosť okolo arivy je práve návod pri arive,alebo dotatočné skúsenosti v skratke v jak na to u arivy.
stefos (57)|30.1.2011 18:36
[QUOTE=kudma611;327195]Mne v pohode načítal key z bulsatu.Emu treba zapnúť-7799 a emm na zapnuto.




Samozrejme ze jsem EMU mel zapnute ale prece jenom me Bulsat nesel...a navic Ariva me vytuhla..... Dokonce me vytuhla ,,kdyz jsem si chtel stahnout UPC na Thoru po chvili jsem si vsimnul ze nejak dlouho scenuje a hleda ,,,pak me napadlo ze zamrzla Vyzkousim to jeste jednou treba jsem prece jenom neco prehledl udelat Vycistim poradne Arivu pres sw origo +tovarko a po sleze az tam znovu natahnu posledni setttings od Lososa a Uvidime Sdileni jak pres Newcamd tak i pres cccam slo v pohode
kudma611 (702)|30.1.2011 18:49
Ja som v set edit pridal fav skupinu v lososovom settingu.Uloźil ako abs.Otvoril v ariva editore ako userdb a uloźil ako userdb a potom ako defaultdb.Nahral cez allcode+bootloader-pred nahraním aj po továrko-reštart-natiahol allshares.dat a nastavil motor.Asi po 4 hod okolo 16-tej som mal prepnuto na Dance Tv HD a po 15 min som sa vrátil a nereagoval ovladač,ale nedalo sa vypnúť ani predným vypinačom-len zadným.Už som nahral naspäť svoj setting.
stefos (57)|30.1.2011 19:15
[quote=kudma611;327243]Ja som v set edit pridal fav skupinu v lososovom settingu.Uloźil ako abs.Otvoril v ariva editore ako userdb a uloźil ako userdb a potom ako defaultdb.Nahral cez allcode+bootloader-pred nahraním aj po továrko-reštart-natiahol allshares.dat a nastavil motor.Asi po 4 hod okolo 16-tej som mal prepnuto na Dance Tv HD a po 15 min som sa vrátil a nereagoval ovladač,ale nedalo sa vypnúť ani predným vypinačom-len zadným.Už som nahral naspäť svoj setting.[/quote]




Takze uz to tam nebudu znovu zkouset natahnout po tomhle je jasne ze to nema cenu
kudma611 (702)|30.1.2011 19:25
Jedno je pravda-aspoň v posledných dvojkových fw-mať svoj setting.
Cez translátor citát od Tygrysi@tko :si nikdy nemôžeme spoľahnúť na zoznamoch iných ľudí, pretože každý má iné nastavenia, okrem toho, že sa mýli v nastavení arivkach transpondéra, čo ďalej komplikuje veci.
brkulin (33)|30.1.2011 19:34
Tak jsem včera vyčistil Arivu originálem v208B4, nahrál patch a natáhl z lososova setingu jen userdb.
Zatím se mi to kouslo jen jednou a to hned na začátku, když se aktualizovali na Bulsatu keysy. Jinak to zatím šlape.
Porovnával jsem setingy od losose a kudmy a našel jen jeden rozdíl: V nastavení družic má kudma: Tuner "Non" a losos: Tuner1_valid. Nevím proč to tak je, ale nemůže být v tomhle problém?
Když totiž nahraju do "čistého" firmwaru oficiální seznam kanálů za stránek Fergusonu (ch_list_20012011_slovak.abs), tak je tam taky Tuner Non. A kudmovi jeho seting funguje.
Možná je to hloupý postřeh, ale hledám a pátrám a chytám se kde čeho.
JK90 (3)|30.1.2011 19:34
Lososov posledný setting zamrza pri aktivnejšom prepínáni programov a družíc. Ariva mi vytuhla aj päťkrát za cca.15 minút.
Ale ja predsa používam lososov setting 2.08B4-skoršia verzia, ktorý som si upravil, doplnil o TP a programy UPC. A táto verzia mi spolahlivo funguje. Uvedený setting prikladám môžte ho vyskúšať.
Môžem prepínať a ladiť nezamrza.....Som len laik nedokážem to odborne vysvetliť. Príčina problému bude možno v pamäti Arivy.
Piller (2)|30.1.2011 19:36
Diky satelitovi za odkazy.Perfektní.Díky!
medve? (7)|30.1.2011 22:31
[quote=kudma611;327175]Zatiaľ ide všetko ok na lososovom poslednom settingu z fw 2.08B4p.Skúšam bez karty cez cccam skylink asi 1 a pol hodiny-neprejavujú sa žiadne problémy.[/quote]

Chcem sa opýtať, je lepšie používať cccam alebo newcamd?
kudma611 (702)|30.1.2011 23:20
Lcd,alebo plazma?Každému sedí iné.Záleži na serveri.Mne viacej sedí cccam.
rudlus (539)|30.1.2011 23:23
jeden problem predsa len je...
nechce mi ariva nahravat v hd...vypisuje ze je too low speed...na 1tb s 32mb chache,...nechapem.. na cerepny usb to islo ..akurat ze odisiel on..xix
medve? (7)|30.1.2011 23:31
kudma611
U mňa plazma. Inak server umožňuje aj aj. Dá sa to poznať?
kudma611 (702)|30.1.2011 23:38
S tým tv som myslel len ako príklad.Ešte na 1.07B1p som testoval cez newcamd a mal so občas kraťučké záseky a odvtedy idem len cez cccam.Niekomu lepšie sedí newcamd-niekto nemá na výber.Ťažko povedať čo je lepšie.Newcamd ako klient je na arivách už dávno-cccam na arive je v puberte,ale ja som spoko.
-----------------------------
rudlus s tým diskom je to zaujímavé.
medve? (7)|30.1.2011 23:47
Rozumiem. Ja idem stále na 1.07B1p, newcamd bez "najmenších" problémov, dva dni nazad večer asi 3x zásek v priebehu hodinky na cca 3-5 sekúnd. Inak OK. Možno skúsim cccam.
kudma611 (702)|30.1.2011 23:56
Presne tak.Darmo ti budem niečo odporúčať.Najlepšie poskúšať sám a porovnať ktorý protokol ti viacej vyhovuje.
panasonic650 (1124)|30.1.2011 23:58
Ja mam stale v2.07B8p a okrem uz zmienovanych problemov (hlavne EPG) nemam ziadne zasekavianie. V arive mi bexi NewCamd Server kde zdielam svoju kartu do HTPC.
losos (2977)|31.1.2011 03:23
[quote=brkulin;327259] Porovnával jsem setingy od losose a kudmy a našel jen jeden rozdíl: V nastavení družic má kudma: Tuner "Non" a losos: Tuner1_valid. Nevím proč to tak je, ale nemůže být v tomhle problém?
Když totiž nahraju do "čistého" firmwaru oficiální seznam kanálů za stránek Fergusonu (ch_list_20012011_slovak.abs), tak je tam taky Tuner Non. A kudmovi jeho seting funguje.
Možná je to hloupý postřeh, ale hledám a pátrám a chytám se kde čeho.[/quote]
Díky za tento postřeh, také jsem si toho valid všiml, ale pokud tam ponechám to none, tak Ariva potom "tuner nevidí", musíme vejít do Menu/Satelity, každé družici odstranit srdíčko, uložit a znovu označit srdíčkem (tím se tam opět zapíše to "valid"), jinak nelze vstoupit do ladění atd...
Takže tím to není, respektive to u tohoto firmware nelze takto udělat. U starších firmware to tak bylo.

Jen ještě dodám, že ta moje nová Ariva má nějaký problém asi s infračidlem, protože na DO někdy reaguje a někdy ne...zkoušel jsem to u různých firmware a dělá to u všech (na tlačítka na panelu reaguje správně). Takže nějaký studeňák, či co, nevím...stalo se to někomu ?

A ještě něco - zásadně nesouhlasím s názorem, že do každé Arivy si musí každý vyrobit sám vlastní setting. To je pěkný nesmysl. Mám dvě Arivy (a co když jich budu mít deset ?) - snad si nemyslíte, že budu dělat nový setting pro každou zvlášť ? Jsem sice možná blázen, ale tak velký zase ne ! :D

Je jen třeba vyrobit vždy bezpečný setting a vypracovat správnou metodu jeho nahrávání, aby fungoval každému ! A vo tom to je ! ;)
Pokud se to u některého firmware nedaří, tak děláme někde chybu, nebo je chybný firmware a nezbývá, než se vrátit k V1.07B1patch, kde tyto problémy nejsou !
Díky všem, kteří svými postřehy pomáhají, snad se to nakonec podaří. I kyž u tohoto firmware si nejsem jist, zda se to povede...(nemám ho rád).
Mně ten setting ze str. 12. zatím funguje na obou Arivách bez poruch už jeden a půl dne...

Nemám pro to jiné vysvětlení, než to, že snad někde v paměti Arivy zůstává něco z minulých firmware (či settingů), co se novému firmware nelíbí. Proto jsem se snažil její paměť maximálně vymazat, což se mi snad konečně podařilo.

Aby se odstranily případné pozůstatky z jiných firmware, doporučuji setting s V2.08B4patch nahrávat do Arivy takto :

1. Tovární nastavení
2. Vypnout do Standby a potom na čtvrt minuty zadním vypínačem
3. Nahrát do Arivy jen firmware V1.02B1 (originál firemní)
4. Tovární nastavení
5. Vypnout do Standby a potom na čtvrt minuty zadním vypínačem
6. Nahrát jen firmware V1.05B1 (originál firemní)
7. Tovární nastavení
8. Vypnout atd...
9. Nahrát jen firmware V2.08B4 (originál firemní)
10. Tovární nastavení
11. Vypnout atd...
12. Nahrát do Arivy setting s V2.08B4patch přes Allcode+bootloader
13. Tov. nastavení již nedávat, jen vypnout do Standby a zad. vypínačem na půl minuty.

Pokud to nepomůže napoprvé, nedejte se odradit a udělejte to znovu - já to také prováděl několikrát...dělám to vždy při každé změně firmware, či settingu s jiným firmware.

P.S. - Právě teď (31.1. v 08:00 hod.) jsem setting na str. 12. opět aktualizoval - přiladil jsem programy UPC Direct na 1°W. Protože však nemám jejich kartu, nemohu zaručit, že tam jsou všechny, takže si to musíte doupravit sami.
stefos (57)|31.1.2011 05:54
[quote=medve?;327303]Chcem sa opýtať, je lepšie používať cccam alebo newcamd?[/quote]

Myslim si ze to neni o tom ktery protokol je lepsi nebo horsi ale s jakym nebo o proti jakemu serveru to chces pouzivat a jestli dany server s danym protokolem umi spolupracovat...Pokud se jedna o server ktery zvlada oba dva tak potom uz to je jenom na tom ktery tobe vice vyhovuje jak ti napsal i Kudma .......
stefos (57)|31.1.2011 05:56
[quote=JK90;327260]Lososov posledný setting zamrza pri aktivnejšom prepínáni programov a družíc. Ariva mi vytuhla aj päťkrát za cca.15 minút.
Ale ja predsa používam lososov setting 2.08B4-skoršia verzia, ktorý som si upravil, doplnil o TP a programy UPC. A táto verzia mi spolahlivo funguje. Uvedený setting prikladám môžte ho vyskúšať.
Môžem prepínať a ladiť nezamrza.....Som len laik nedokážem to odborne vysvetliť. Príčina problému bude možno v pamäti Arivy.[/quote]




Vyzkousel jsem a muzu konstatovat ze od vcerejska to slape bez jedineho problemu
stefos (57)|31.1.2011 07:08
[QUOTE=losos;327343]A ještě něco - zásadně nesouhlasím s názorem, že do každé Arivy si musí každý vyrobit sám vlastní setting. To je pěkný nesmysl. Mám dvě Arivy a snad si nemyslíte, že budu dělat nový setting pro každou zvlášť ? Jsem sice možná blázen, ale tak velký zase ne ! :D

Je jen třeba vyrobit vždy bezpečný setting, který bude fungovat každému ! A vo tom to je !




S tim plne souhlasim Pokud settings vyrobeny na danem fw a natahnuty do stejneho fw musi to pracovat na kazde Arive Opak by nemel zadnou logiku
kudma611 (702)|31.1.2011 10:24
No logiku to nedáva ani mne.Ako som písal setting som ešte mierne upravil v sededit a v ariva editore len otvoril a uloźil do defaultu.Neviem moźno to spôsobím ja.No ale keď my vćera sekol ten už mnou upravený setting od lossosa tak som hneď na to cez allcode+bootloader nahral môj dump z 6fav.Asi po dvoch hod. ariva sekla natvrdo.Išiel som cez cccam.Lan kábel odpojil a vložil som kartu,ale sek a zase sek skoro každých 5 min.Pozerali sme film tak som čakal na reklamu.Zase som nahral 1.07B1p z naladenými programamy,aby som mohol dopozerať.Hodinu iślo ok,ale po filme som odznova dal uź poriadne-tovarko-1.04B3 origo-tovarko-2.08B4p čistý-továrko a zase dump 6fav z 2.08B4p fw.A odvtedy ide ok.Večer eśte 4 hod na kartu a teraz 3 hod cez cccam.Takže keď som len hneď nahral cez allcode+bodloader bez origo,alebo niektorého jednićkového niećo ostalo v pamäti-keď to mrzlo ďalej.Odteraz bez origo a továrkach sa ani nepohnem.A potvrdilo sa my to už 3 x na 100% a lososovi tiež.Kde je chyba-čo spôsobuje záseky neviem a ani nemám chuť to zisťovať.Či setedit,alebo fw.Stabilný ako 1.07B1p čo je vlastne posledný origo 1.06B7 nie je.Má svoje muchy.Musím vydržať bez lososovho settingu,alebo vrátiť sa k 1.07B1p.Už dlho idem na jeho settingom a bol som vždy spokojný a preto ma to štve,že sa nechce v tomto fw moja ariva kamarátiť z jeho.Už to nechám tak a počkám na nový fw.
Veľa zdaru.
leo1983 (0)|31.1.2011 11:09
nahral som lososov setting ten najnovsi takisto my to parkrat zamrzla a stalo sa to vždy ked som vitvaral FAV skupiny dostal som sa po tretiu a vždy zamrzla skušal som to celu noc bez fav to zamrzlo až po dvoch hodinach to su moje postrehy
losos (2977)|31.1.2011 11:12
Nenechávej to tak, zkus to znovu - třeba podle toho návodu ode mne a třeba ještě jednou...
Když se to podařilo mně, mělo by to jít i tobě.
Obě Arivy mi stále jedou OK. Schválně je mám zapnuté obě, abych to mohl kontrolovat... (už 3 dny OK, bez jediného záseku, či zamrznutí - a to přepínám jako divý na různé družice a programy).
juurosik (117)|31.1.2011 11:22
skúste:
Astra3, TP12051/V/27500
asi 8 programov Bulsat
losos (2977)|31.1.2011 11:27
Pěkná tma ... :D
Asi jsem přišel pozdě.
kudma611 (702)|31.1.2011 13:35
Ale išlo.Treba prevetrať tp-ečka.
robo21 (1)|31.1.2011 20:03
Losos,chcel by som sa spýtať či v tvojom poslednom settingu V2.08B4patch funguje tlačítko SAT
už ok?
Ďakujem robo21
JK90 (3)|31.1.2011 20:37
[quote=robo21;327568]Losos,chcel by som sa spýtať či v tvojom poslednom settingu V2.08B4patch funguje tlačítko SAT
už ok?
Ďakujem robo21[/quote]
Tlačítko SAT nefunguje dobre. Dá sa použiť len po stlačení OK.
losos (2977)|1.2.2011 02:29
[quote=robo21;327568]Losos,chcel by som sa spýtať či v tvojom poslednom settingu V2.08B4patch funguje tlačítko SAT
už ok?[/quote]
Původně na str. 12. u settingu byla i věta o tlačítku SAT, ale jak je vidět, tak jejím odstraněním vznikl mylný dojem, že je to již OK. Není to opraveno a pochopitelně ani nebude.
Takže tlačítko SAT a taktéž FAV stisknout VŽDY AŽ PO stisknutí tlačítka OK. Nejlepší je nemačkat ho vůbec. To platí, tuším, o všech dvojkových firmware. Prostě to programátoři zmršili...
(Tu větu jsem tam vrátil... ;) )

Pro leo1983
možná i tvůj problém způsobilo to tlačítko FAV ? Nevím. Jak je známo, já FAV vůbec nepoužívám a žije se mi fajn i bez nich. :)

P.S. - dnes jsem si při třídění programů na 1°W všiml, že některé zakódované programy SD jdou volně. Celkem jsem jich napočítal 45, včetně českých HBO, Sport 1, Sport 2, Eurosport 2 atd (vše asi z UPC Direct)... Ze zakódovaných HD kanálů nejde volně ani jeden.
Nevím, jak dlouho to již jde, tuto družici nesleduji..., pokud je to stará informace, tak sorry... ;)
rudlus (539)|1.2.2011 08:57
potvrdzujem HBOcz,HBO HU filmbox family cz a filmbox extra 1 cz----.+stv1,2,marikza doma,joj,ct1,2,cize skoro zaklad komplet okrem premiovych a tych co som uz napisal..ano su to z upc balika veci nie z digi
CharlieXXX (77)|1.2.2011 16:39
to losos: Já kupoval druhou Arivu v půce září 2010 a problém s reakcí na DO je tam také, někdy jde hned a někdy na něj nechce zareagovat a pak zas funguje normálně, přesně jak píšeš ty. Takže tento problém mám také, ale zatím jsem to nijak neřešil. A FW je tam s tvým setingem a je to 1.07B1patch
rudlus (539)|1.2.2011 16:44
[quote=CharlieXXX;327758]to losos: Já kupoval druhou Arivu v půce září 2010 a problém s reakcí na DO je tam také, někdy jde hned a někdy na něj nechce zareagovat a pak zas funguje normálně, přesně jak píšeš ty. Takže tento problém mám také, ale zatím jsem to nijak neřešil. A FW je tam s tvým setingem a je to 1.07B1patch[/quote]

mne to robi lcd...ked som mal plazmu tak v poho...robi mi to ten setriaci program abo co...ked ho prepnem tam a spat do ide uplne okej...
CharlieXXX (77)|1.2.2011 18:27
No já to mám na plazmě Panasonic Viera.
medve? (7)|1.2.2011 18:46
[quote=CharlieXXX;327775]No já to mám na plazmě Panasonic Viera.[/quote]

Ja mám tiež plazmu od Panasonic, TX-42G20E, Arivu 200 umiestnenú tesne pod telkou, FW 1.07b1* a DO v pohode.
kudma611 (702)|1.2.2011 19:27
TNT cez vplug-server-ok.Treba si len stiahnúť Viaccess.mdl a prepísať existujúci v zložke /vModules.
losos (2977)|2.2.2011 04:51
[quote=CharlieXXX;327758]to losos: Já kupoval druhou Arivu v půce září 2010 a problém s reakcí na DO je tam také, někdy jde hned a někdy na něj nechce zareagovat a pak zas funguje normálně, přesně jak píšeš ty. Takže tento problém mám také, ale zatím jsem to nijak neřešil. A FW je tam s tvým setingem a je to 1.07B1patch[/quote]
Ano, původně jsem se domníval, že to dělá jen to firmware V2.08B4patch, ale tak to není, dělá to i u V1.07B1patch.
Marně se snažím odhalit v tom nějakou zákonitost, dnes mi pomohlo přepnout na jinou družici a po chvíli zase zpět, ale možná je to tím, že se Ariva mezitím rozehřála, nebo tím, že přepnutí tlačítka spojilo lépe nějaký ten studeňák ?
Mluvil jsem o tom i s prodejcem, je to zřejmě nějaká chyba, prodejce byl tak laskav, že mi Arivu umožní vyměnit za jinou, z "jiné várky", kterou má za pár dnů dostat. Tak uvidíme potom...
Pro ty, co mohou Arivu dát od TV aspoň o půl metru dál, to problém není, ale já ji potřebuji mít těsně pod obrazovkou a v tom je problém.
Včera mi Ariva na DO reagovala správně celý den, vše bylo připojeno stejně, atd...
Naprosto nechápu, proč to někdy blbne a někdy ne...
Moje rok stará Ariva to nedělá, tahleta nová je ten nový typ, možná to dělají jen ty nové typy, nevím, nemám jich víc k dispozici, abych to mohl vyzkoušet.
jadam (42)|2.2.2011 07:15
[quote=rudlus;327678]potvrdzujem HBOcz,HBO HU filmbox family cz a filmbox extra 1 cz----.+stv1,2,marikza doma,joj,ct1,2,cize skoro zaklad komplet okrem premiovych a tych co som uz napisal..ano su to z upc balika veci nie z digi[/quote]

Zdravím, ještě to funguje? Neumím to rozjet. Díky

Aha, OK, díky losos (viz. níže)
losos (2977)|2.2.2011 09:53
Podle info na Ab-foru to skončilo včera někdy odpoledne.