Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 19

Téma: Dotazy k Panasoniku

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Ahoj,
    koupil jsem si novu TV Panasonic je to 32" LCDčko, letošní model.
    Jsem úplný lajk, proto bych na Vás měl takové lamerské otázky , takže se za ně předem omlouvám .
    Týkají se hlavně zvuku. Nechci si novou TV nějak zničit a v návodu jsem na to nenašel odpověď. Jakou max. hlasitost můžu tak použít dlouhodobě, aby nedošlo k zničení TV ? Teď používám něco kolem 30-35, není to už moc ?
    Další, kamarád mi říkal, že prý Panasonic měl dřív nějaké omezení ohledně toho jejich V-Audio( V-Audio Surround ), že se nesměla použít větší hlasitost než 30, je to pravda, případně platí to ještě vůbec ?
    A ještě jak funguje nastavení toho Audio balance, kdy se nastaví buďto levý nebo pravý kanál ? Znamená to, že z obou repro bude hrát třeba levý kanál nebo je to tak, že bude hrát třeba jenom levé repro ? A je to pro TV třeba při větší hlasitosti problém ? Myslím, jestli se může nějak repro nevratně zničit, myslím velkou zátěží ?
    Fakt se omlouvám, jsou to lamerský otázky, ale prostě se o novou telku bojím a nechci si ji jakkoliv zničit.
    Díkes za pomoc .
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Fakticky nikdo neví ?

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

pridávať hlasitosť môžeš dovtedy, pokiaľ sa to bude dať aj počúvať. Väčšinou už pri väčšej hlasitosti začne všetko v tv rezonovať a zvuk prejde to cenovej IV. skupiny. Nerieš to. TV nie je na domácu diskotéku....

Je tu pořád Avatar uživatele panasonic650
    Registrace
    Feb 2010

Ja mam vzdy len tak 11-12 z interneho tunera.... viacej iba zo zdroja co ide slabo zvuk aby som vykompenzoval hlasitost.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Ale při hlasitosti 30 by TV snad ještě neměla rezonovat, ne ?
    Ale to co jsem potřeboval vědět, můžu TV nějak zničit, když ji nechám dlouho hrát hlasitě ? Dejme tomu těch 30-35 ?

Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od velky.lajk Zobrazit příspěvek
    Ale při hlasitosti 30 by TV snad ještě neměla rezonovat, ne ?
    Ale to co jsem potřeboval vědět, můžu TV nějak zničit, když ji nechám dlouho hrát hlasitě ? Dejme tomu těch 30-35 ?
    Ak chces pocut dohady tak mozno ano. Mam netbook ktory som cez rok mal skoro denne zapnuty repracik na max kazdy den a uz nefunguje. U TV pokial je v zaruke tak by som si s tym hlavu nerobil. Pokial vsak mas nutkanie mat TV na 30 (skusil som a krici to ze ma usi rozboleli) tak radsej popremyslaj nad zapojenim nejakych normalnych reprakov napriklad cez AV Receiver. Urcite bude ten zvuk krajsi nez z tych mini repracikov v telke.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Citace Původně odesláno od panasonic650 Zobrazit příspěvek
    Ak chces pocut dohady tak mozno ano. Mam netbook ktory som cez rok mal skoro denne zapnuty repracik na max kazdy den a uz nefunguje. U TV pokial je v zaruke tak by som si s tym hlavu nerobil. Pokial vsak mas nutkanie mat TV na 30 (skusil som a krici to ze ma usi rozboleli) tak radsej popremyslaj nad zapojenim nejakych normalnych reprakov napriklad cez AV Receiver. Urcite bude ten zvuk krajsi nez z tych mini repracikov v telke.
    No, takhle, mě to stačíá na cca 16-17 z interního DVB-T tuneru, z ostatních zdrojů jako USB občas 12, občas taky 30 ( a hraje to stejně silně jako na 12 ) .
    Na 30-35 jsem to vždy zkoušel jen párkrát chvilkově, cca 5-10 minut , o to mi jde, jestli se mohli ty repro nějak porušit nebo znehodnotit ? Já vím, je to lama otázka, ale je to můj první plochý televizor a chci vědět, co si k němu můžu dovolit .

Registrace
    Feb 2010

... chci vědět, co si k němu můžu dovolit .
    Reproduktori su standardne.... Takza to iste ako s radiom, notebookom, CRT telokou.... atd.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Jasně, ale jak sem psal, nebudu tu TV používat na hlasitost 30-35 ( když to nebude potřeba, ext. zdroj ), ale zajímalo mě hlavně to, jestli : "Na 30-35 jsem to vždy zkoušel jen párkrát chvilkově, cca 5-10 minut , o to mi jde, jestli se mohli ty repro nějak porušit nebo znehodnotit ( zdroj byl DVB-T ) ( bylo to kvůli testování ) ?" Tohle potřebuju vědět.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Nikdo neví ?

Registrace
    Jul 2007

Nikdo neví ?
    pochopil si, že ti nikto neporadí, pretože hodnota 30-35 neznamená nič, nikto nevie, čo je to za hodnotu. naviac mi tvoj thread pripadá ako hlúposť...
    nemáš nič iné na robote ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

No, tak hodnota 30-35 je podle mě asi hlasitost, když se tady jedná o hlasitost !
    Roboty mám dostatek, o to se starat nemusíš, psal jsem že jsou to lama otázky, prostě se v tom nevyznám, proto jsem čekal, že někdo poradí.

Registrace
    Jul 2007

No, tak hodnota 30-35 je podle mě asi hlasitost, když se tady jedná o hlasitost !
    Roboty mám dostatek, o to se starat nemusíš, psal jsem že jsou to lama otázky, prostě se v tom nevyznám, proto jsem čekal, že někdo poradí.
    ale čo je to tá hodnota 30-35. pochop, že v každom TV hodnota na OSD znamená inú hodnotu. čo to je ?

už som ti písal, menič v každej TV je len na okrasu, nechápem vôbec, čo s tým chceš sledovať, že koľko to znesie. si ako malý chalan. proste ak to začne chrčať, rezonovať, stišujem zvuk. čo iné riešiš ?
    Veď si to kľudne odskúšaj doma, zvyšuj hlasitosť a keď to náhodou menič nevydrží, buď taký rýchly a nezabudni si opísať hodnotu OSD, kedy sa to stalo. aspoň nám tu hodnotu napíšeš.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

No, v dB tu hladinu zvuku opravdu nevím, jedinné co vím, že 30-35 ze 100, ale i tak to asi nebude nic znamenat. Fakt se v tom nevyznám, sry , tak mě za to nekamenujte.

Nechci vědět kolik snese, ale zajímalo mě, jestli se na úrovneň hlasitosti 30-35 ( ze 100 ) může repro v TV poškodit, jen jsem zkoušel, jaký má TV zvuk a bojím se toho, jestli jsem jí nemohl nějak poškodit, když jsem ji vystavil párkrát na chvíli ( 5min ) vyššímu zatížení. Nezajímalo mě, do jaké hodnoty se TV hned odpálí, atd, to je mi upřímě jedno.

To bylo jedinné, o co mě šlo.

Registrace
    Jul 2007

tak tú hodnotu určite znesie aj dlhodobo.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Samsung dva dotazy...
    Od sqwer v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 18-10-2012, 17:16
  2. DVD mechanika u Panasoniku DMR EH55
    Od jurino v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 15-10-2012, 18:38
  3. Dotazy