Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-P42GT20e

golfLC (1941)|12.11.2011 20:47
V každom prípade áno, na obraze nič také rušivé byť nemá, skúsil by som však ešte pre istotu iný zdroj signálu (mmc, dvd, ...) , nakoľko ako píšeš, používaš DIGI, kde to môže spôsobovať aj ten ich slávny prijímač v kombinácií s ich " kvalitnými " scart káblami...
geronimoh (2327)|12.11.2011 20:51
Přesně jak píše "golfLC", nic takového v obraze být nemá, ale nedá se to posuzovat na signálu z přijímače od DIGI :rolleyes:
merk (76)|12.11.2011 21:41
dakujem vam
skusim iny zdroj a dam vediet
merk (76)|14.11.2011 22:03
fuu, ci mi odlahlo - je to problem digi tv - na inom zdroji je to v poriadku
KemaBV (42)|16.11.2011 16:46
Zdravím všechny.

Před rokem jsem si koupil televizi TX-P42GT20E. Dlouho jsem laboroval s tím, jak zprovoznit 1080p filmy v .mkv na přenosném HDD.

Toto se nakonec podařilo, bohužel firmware na této televizi má problém s přehráváním .mkv. Přehraje zhruba jen 3 z 10 filmů.

Kamarád si před týdnem pořídil Panasonic TX-P42GT30e a v televizi je samozřejmě nový současný firmware. A s přehráváním filmů, která já nepřehraji on nemá problém.

Máte někdo zkušenost s přehráváním firmwaru? Jak se to dělá, kde stáhnout, jak dostat do televize?

Díky za všechny rady a každou pomoc. (můžete i na [email]musilkamil@seznam.cz[/email])
Luboss.cv (1)|27.12.2011 10:27
dostal jsem od Ježíška k této TV i http://www.gogen.cz/produkty/digitalni-prijimace/full-hd-media-box-gogen-mb-381-record-500.html
většina filmů v mkv mi jedou, ale ve 3D mi jede jen Avatar, dalších asi 10 3D filmů mi stále píše nepodporovaný formát :-(
jak koukáte na 3D filmy vy?
ramirez69 (3)|1.1.2012 13:32
Dobry den potreboval by som poradit ako nastavit 3d na TX-P42GT20e, okuliere ty-ew3d2me
som nabil samozrejme zapol :) 3d film mi tv prehra ale neukazujemi 3D efekt
ramirez69 (3)|1.1.2012 13:49
[quote=Karel72;330638]Ahoj.Taky přemýšlím nad touto TV.3D by mělo být možné přehrát kterýmkoliv multimediálním přehrávačem aspon to co je na internetu ke stažení.Popřípadě soubory MKV prohnat programem multiavchd a přehrávat přes usb.Pokud se tady najde majitel této televize prosím potrvrdte nebo vyvratte moje informace co jsem získal. děkuji[/quote]

ahoj mam tuto tv z usb mi prehra 3d film v MKV ale 3D efekty nezobrazuje :( mohol bys poradit dakujem
ramirez69 (3)|1.1.2012 13:52
ahoj mam tuto tv z usb mi prehra 3d film v MKV ale 3D efekty nezobrazuje :( mohol bys poradit dakujem
SlavoF (834)|1.1.2012 18:10
pozri tuto video:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=30672
jedná sa o 3D formátu SBS - Side By Side - po spustení videa sa zobrazí obraz zdvojený na 2 polovice, následne ho TV detekuje a upozorní na taký obsah, tlačítkom 3D na dialkovom (akým iným samozrejme :D) dáš TV pokyn aby ho zobrazovala v požadovanom tvare - nerozdelený ale prekrývajúci sa čo zase bez brýlí moc pozeratelné nie je, cez zapnuté a funkčné brýle by to už malo byť ok - s 3D efektom

to aké video máš ty a ako ti ho zobrazuje si nenapísal, tak ťažko konkrétne radiť, ak máš také čo zobrazí rovno na celú obrazovku a vidno tam ten prekrývajúci sa efekt - a je vidno že je taký zeleno-červený tak to je niečo iné, vtedy prvý odstavec neplatí - to je video s 3D robeným na zeleno-červené "papierové" brýle, s tými by si 3d efekt videl, ale odpuručil by som ti radšej stiahnúť iné video - SBS