Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LAN připojeni obecně. Samsung PS50C670 vs. LE46C570

Belasi (2)|20.11.2010 22:08
Dobry den,
muze mi prosim nekdo vysvetlit jak mam rozumnet LAN pripojce na TV?

Potreboval bych pripojit dva stolni pocitace k TV. Jeden prakticky stabilne jako HTPC, druhy prilezitostne predevsim jako monitor pri hrani her (ma lepsi HW nez to HTPC)-idealne bezdratove (mam Wifi router n). Lze pouzit LAN pripojku na TV timto zpusobem (tj. k pousteni obrazu z PC) nebo je to jen moje mylna prestava a lze toto jen pres HDMI?

Rad bych take poprosil o srovnani vyse uvedene plazmy a LCD. TV bude vyuzivana takto: na pousteni filmu (predevsim Divx) 50%, displaj pro pc (na net + hry) 20%, bezny TV signal 20%, v blizkem budoucnu satelitni prijem (10%).

Klonim se spise k tomu LCDcku (videl jsem ho i nazivo a nijak me na prvni pohled neodradilo). U plazmy, kterou jsem nazivo nevidel, se mi vsak teoreticky libi vetsi uhlopricka, dale je to vyssi rada samsungu..., obavam se vsak chveni pri statickem obraze (prohlizeni netu) jez jsem mel dnes taktez moznost videt napr. na dvojnasob drahe plazme Panasonic. Jinak, cena je prakticky stejna cca 21tKc.

Dekuji za Vase rady a nazory.
Pitomec (10211)|21.11.2010 13:52
Jako monitor pro hraní her to připojíš přes HDMI, DVI nebo D-Sub, ale určitě ne přes LAN, které slouží tak pro surfování na netu, přehrávání videí z YT a nějakého vlastního multimediálního obsahu (kde bych ovšem volil taky spíš HDMI).
Belasi (2)|21.11.2010 16:06
dekuji, uz jsem na to taky prisel. mam doma ted to lcdcko, ale trochu si drbu hlavu, protoze bych urcite snesl tu vetsi uhlopricku plazmy. uvazuju, ze ji jeste vyzkousim. jinak bych nemel vyhrad.