Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Aku pan. plazmu namiesto lcd philips

insania (37)|18.11.2010 18:46
Ahojte mam philips 37´´ 8404

idem to predat a chcem namiesto toho plazmu panasonic.

Uhlopriecka 42

a neviem sa rozhodnut medzi modelmi

viete mi poradit ktory si mam vybrat?

TX-P42X20E alebo TX-P42U20E


X je HD , 100Hz mi staci ale je tam Vreal5

U je FHD 400Hz ( nepotrebujem sport nemusim) Vreal 3

aky je medzi nimi rozdiel okrem tohoto, ktoru by ste mi doporucili,, na Géčko ani nekukám,,,

a TX-P42S20E by som s odretymi usami financne zvladol.

TV chcem iba ako zobrazovač plus DVB T
planujem k tomu kupit xtreamer , cize vsetko pojde odtial. tv cisto zobrazovač, usb nepotrebujem, na philipse mi je celkom na dve veci...

dakujem za akekolvek info
pavelvon (11)|18.11.2010 18:57
[quote=insania;308205]Ahojte mam philips 37´´ 8404

idem to predat a chcem namiesto toho plazmu panasonic.

Uhlopriecka 42

a neviem sa rozhodnut medzi modelmi

viete mi poradit ktory si mam vybrat?

TX-P42X20E alebo TX-P42U20E


X je HD , 100Hz mi staci ale je tam Vreal5

U je FHD 400Hz ( nepotrebujem sport nemusim) Vreal 3

aky je medzi nimi rozdiel okrem tohoto, ktoru by ste mi doporucili,, na Géčko ani nekukám,,,

a TX-P42S20E by som s odretymi usami financne zvladol.

TV chcem iba ako zobrazovač plus DVB T
planujem k tomu kupit xtreamer , cize vsetko pojde odtial. tv cisto zobrazovač, usb nepotrebujem, na philipse mi je celkom na dve veci...

dakujem za akekolvek info[/quote]
Nejlepší bude Philipa neprodávat
garb7 (1189)|18.11.2010 19:02
Pokud budete nad 2m od TV doporučuji P42X20, pro náročnějšího uživatele G , To X si obrazově jesnoduše poradí s SD a na HD bude super obraz,
insania (37)|18.11.2010 19:06
teraz mam FHD a este som to ani nevyuzil , nemal som ziadny prehravac ktory FHD zvladne, ale hd som tam mal a ok. sledovat to budem z 3 metrov, no a maly trojrocny syn rozpravky asi z 2,5 m ,, inak ten P42X20 je moj favorit. vzdy som bol pre plazmu , ale nejako som sa nechal nabulikat na lcd, ze plazma je zla pre deti ci co, ale hlavne koli zapojenie pc,, pc som tam mal zapojene iba obcas, cizo to nevyuzivam, dakujem za info, ale keby boli supy tak idem do Gečka
SPAWN (744)|19.11.2010 13:12
[quote=insania;308209]teraz mam FHD a este som to ani nevyuzil , nemal som ziadny prehravac ktory FHD zvladne, ale hd som tam mal a ok. sledovat to budem z 3 metrov, no a maly trojrocny syn rozpravky asi z 2,5 m ,, inak ten P42X20 je moj favorit. vzdy som bol pre plazmu , ale nejako som sa nechal nabulikat na lcd, ze plazma je zla pre deti ci co, ale hlavne koli zapojenie pc,, pc som tam mal zapojene iba obcas, cizo to nevyuzivam, dakujem za info, ale keby boli supy tak idem do Gečka[/quote]

No vidis dospel si nakonec ke stejnemu nazoru jako ja a dalsi co meli tu cest s prechodem z CRT na LCD a pak nasledovala PDP. Ja bych se podival na FULL HD TX-P42S20E(je v akci) se spojenim s Xtreamer PRO to bude dobra volba.
garb7 (1189)|19.11.2010 17:04
[quote=insania;308209]P42X20 je moj favorit. vzdy som bol pre plazmu , ale nejako som sa nechal nabulikat na lcd, ze plazma je zla pre deti ci co, ale hlavne koli zapojenie pc,, pc som tam mal zapojene iba obcas, cizo to nevyuzivam, dakujem za info, ale keby boli supy tak idem do Gečka[/quote]

Tak jako děti se 25let dívali na 10x víc blikající CRT a taky to přežily a jestli je horší PDP nebo LCD jsem se snažil dozvědět u očního ani se nedozvěděl ale je fakt , že děti by měly běhat venku a ne se hrbit u TV/PC
insania (37)|19.11.2010 17:56
TX-P42S20E som chcel kupit ale je trosku drahsia, a FHD ani nepotrebujem staci mi HD.. ale este uvidim co a ako,

no a aky je rozdiel medzi xtreamer a xtreamer pro??