Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: multimedialni centrum?

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Zdravim. Jelikož jsem po pročtení internetu a vsech možných přispěvku víc a víc zmatený, obracím se k vám zkušenějším s prosbou o radu. Poridil jsem si tuto televizi : http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4008I0271QYXVR a rad bych si vytvoril mensi multimedialni centrum, ale opravdu nevim jak na to. Funkce, Které požaduju:
    -moznost prehravani vsech standartne pouzivanych formatu videa vcetne bluray, audia, titulku a to predevsim z flash karty a externiho disku (dany pristroj nemusi mit integrovany)
    -rekorder k nahravani programu z tw (at mohu zaroven nahravat a pritom sledovat jiny program + nastavit casovac nahravani v urcity den v urictou hodinu)
    -moznost napojeni repro - vybral jsem si neco takoveho http://www.alfacomp.cz/php/product.p...40085000000HZB.
    Avsak v jednom tematu na tomto foru jsem se docet ze to neni vhodne propojovat k tw. Tak nevím. Kupovat si domaci kino za nejakych 10 000 pro me neni z financniho hlediska moc realne, když vezmu v potaz, ze i tak bych musel dokoupit nejaky ten multimedialni prehravac.
    Docela se mi zalibilo neco takoveho : http://shop.atoselektro.cz/ferguson-...rny_d5688.html a na to pak pripojit ty geniusy 5.1. To mi zas vsak chybi rekorder. Set top box je pro me zbytecne kupovat, jelikoz televize DVB-T ma a z toho, co jsem se docetl to neni zrovna idealni moznost nahravani(sekany obraz atd.)i. Moje pozadavky nemusi splnovat jeden pristoj, hlavne at je to funkcni a cenove dostupne. Ocenim jakekoliv rady, zkusenosti. Předem moc dekuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele jarod72pm
    Registrace
    Feb 2007

Pro fullHD docela málo 81cm uhlopříčka to u toho budeš sedět na jeden metr?
    Ty bedny Genius znám až moc dobře pro domácí kino jsou absolutně nevhodné ,když už PC bedny tak aspoň Logitech X-540 nebo nějaké Creative.(Genius= pazvuk)
    Čím budeš nahrávat když to centrum neumí a další krabičku už nechceš kupovat když to někdo pohaní na foru? Stejně ti nic jiného nezbyde než koupit něco s nahráváním.

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Sledovat budu ze vzdalenosti cca 2 m. Díval jsem se na ten Logitech X-540 a mohla by to byt dobra koupe. Akorat problem je v tom, ze ty geniusy v sobe maji integrovany zesilovac. Logitech pokud se nemylim tak ne. Coz je problem. K tomu nahravani - asi mi nezbyde nic jineho, nez pak koupit pripadne jinou krabicku. V prve rade bych ted rad k televizi nejakym zpusobem pripojil repro predevsim na sledovani filmu. Ty geniusy + vyse zmineny Ferguson Ariva HD Player 150 mi prislo jako jedno z realnych reseni. Co mi poradis?

Podobná témata

1. Multimedialni centrum s DVB-C
    Od bopa v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 10-05-2013, 07:22
  2. Multimediální centrum?
    Od Bryancze v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2011, 20:48
  3. Multimediální centrum k TV
    Od Hantronix v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray