Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Problém se zvukem u TV karty

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Ale mělo by to jít přes ten line-out z té TV-karty do zvukovky, ale to jsem propojil a nic.Nemůže to být třeba chyba v nastavení?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Bohužel návod nemám...Ale přece přes ten line out v té TV kartě by to mělo jít ne?

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

line out v TV kartě znamená, že signál jde ven. Ve zvukovce to musí jít na line in. A potom ve zvukovce to najít, respektivě "zařídit" to tak, aby si tv karta a audio karta rozuměly. To se musí ve zvukovce nastavit / dohledat. (věřím, že to jde na nervy a svatá trpělivost nutná)

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    line out v TV kartě znamená, že signál jde ven. Ve zvukovce to musí jít na line in. A potom ve zvukovce to najít, respektivě "zařídit" to tak, aby si tv karta a audio karta rozuměly. To se musí ve zvukovce nastavit / dohledat. (věřím, že to jde na nervy a svatá trpělivost nutná)
    ...no ale i když se to nakrásně zadaří, tak je to tak jen na koukání. To synchro ze ZK bych si nejdříve změřil, jak má přesný krystal hodin. Má stará dobrá Crystal Media má delay 0,002 ms, ale Creativy na tom byly o mnoho hůř a o ZK na desce se nemá cenu vůbec bavit. A to i přes vnitřní Aux In/Out.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

No zvukovku mám:SoundMAX Integrated Digital Audio.A kdyby to alespon nějak šlo přes ní tak bych to ocenil ale já nevím jak tu TV kartu s tou ZK kartou mám softwarově ''zkamarádit''.Nevíte někdo?Díky..

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Problem se zvukem
    Od StormX360 v sekci Editace audia
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-04-2011, 20:22
  2. Problém se zvukem
    Od fonsii v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-08-2009, 09:50
  3. Problém se zvukem