Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: 2 amaterske dotazy k sony vegas

Nováček
    Registrace
    May 2010

Prosim o rady: potrebuju upravit layout, presneji ukotvit okna preview a trimmeru. Nedari se mi je upevnit v dolni casti, a navic, spousteci panel play, stop, pauza, je upevneny v dolnim okne a nemuzu ho posunout do horni casti. audio a video stopy se mi povedly premistit.
    a dalsi dotaz, je mozne vlozit volne misto na zacatek stopy nebo pripadne ukotvit vsecky upravene veci a posunout najednou? mam jiz upraveny nejaky cas a potrebuju upravit uvod.

diky, vim, ze jsou to absolutne lamacke dotazy, ale nemuzu nikde najit odpovedi
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2010

Citace Původně odesláno od stubby Zobrazit příspěvek
    Prosim o rady: potrebuju upravit layout, presneji ukotvit okna preview a trimmeru. Nedari se mi je upevnit v dolni casti, a navic, spousteci panel play, stop, pauza, je upevneny v dolnim okne a nemuzu ho posunout do horni casti. audio a video stopy se mi povedly premistit.
    a dalsi dotaz, je mozne vlozit volne misto na zacatek stopy nebo pripadne ukotvit vsecky upravene veci a posunout najednou? mam jiz upraveny nejaky cas a potrebuju upravit uvod.

diky, vim, ze jsou to absolutne lamacke dotazy, ale nemuzu nikde najit odpovedi

toz prvni se mi povedlo nejako nevim jak, ale mam to. ted budu zkouset to druhe. tak se omlouvam.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Pro posun všech eventů naráz zapni "Auto Ripple" (Ctrl+L, jedna z ikon nahoře). Před použitím nastav u ikony "All Tracks...". Pak už stačí chytit a táhnout první event na časové ose.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    Pro posun všech eventů naráz zapni "Auto Ripple" (Ctrl+L, jedna z ikon nahoře). Před použitím nastav u ikony "All Tracks...". Pak už stačí chytit a táhnout první event na časové ose.
    diky moc, ze sem to nevyzkousel
    omlouvam se vsem ostatnim za spam.

Podobná témata

1. Sony Vegas Pro vs. VEGAS Movie Studio HD PLATINUM ?
    Od krucipisek_oldd v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-10-2011, 13:37
  2. Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 10-01-2011, 13:06
  3. kamera pro amatérské filmy?
    Od tommmyt v sekci Videokamery
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 10:26
  4. Existují amatérské DV kamery s vyšším počtem fps
    Od fricoolinek v sekci Videokamery
    Reakcí: 2