Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG M2362D chyba firmwaru?

funks (1)|29.10.2010 17:30
Zdravím.
Prosím o radu ohledně LCD Televize/Monitoru LG M2362D. Ráno jsem ji pustil a zobrazí pouze bílou obrazovku, na které pobíhá nejspíš číslo verze firmwaru "V3.10.0". Ovládací prvky nefungují, televize se zapne sama po zasunutí vidlice do zásuvky.
psv1 (458)|29.10.2010 23:13
Už jsem to taky viděl. Jedině SERVIS
mira_tempx1 (2)|2.3.2013 19:24
Tak nedávno jsem pořídil tenhle přístroj. Když se tam objeví tohle je to v debug modu. Pokud nepomůže vytažení ze zásuvky a opětovné zaptnutí je třeba asi přehrát firmware.


Dále dodávám nový návod jak u tohoto přístroje zprovoznit divx přes sériové rozhraní. Musíte mít sériový křížený kabel. Ten zapojíte do RS232 zásuvky monitoru a PC.
Otevřete hyperterminál Windows. Nové připojení comX. Nastavíte datový tok 9600 nebo 115200 a změníte řízení toku na žádné , pokud nemáte plný kabel. Jinak vše ponecháte. Mělo by se vypisovat Screnn ON Screnn nebo něco takového. Při přepnutí kanálu informace o změně.
Pokud jste v tomto stavu stačí zadat na klávesnici 0 ab 0 13ce a enter měli by jste zpětně dostat nějaký výpis kde je 13ce OK.
Pak již stačí vypnout a zapnout TV a v USB vám přibyde přehrávání filmů. Tento návod je pouze pro přístroj M2362D-PZ firmware 3.10 nebo nižší !!!!!!


Opravy firmware TV LG Saturn 4 modelů a některých Saturn 6 modelů.