Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung C670 problem při přepnutí na sat a zpět

dogs (351)|15.10.2010 09:34
Zdravím všechny přítomné,

rád bych se zeptal na dvě věci:

1 - Dnes jsem zapojil satelit a pokud přepnu na satelit, koukám a přepnu zpátky na anténu nejde mě Nova HD a ČT HD, hlásí žádný signál. V automatické diagnóze mě to píše úroveň bitové chyby 2000, síla signálu 0. Pokud TV vypnu a zase zapnu píše to úroveň bitové chyby 0 a síla signálu je 82 a programy běží v pořádku.
Setkal se někdo s tímto jevem ?? Dá se to nějak řešit ?

2 - Použil jsem 80 cm parabolu, LNB-Monoblok singl Inverto IDLB-SINM23-KAR43-8PP, mám ho uchycený za pravou stranu, pokud stojím za talířem, to je snad dobře. V TV mám nastaveno Astra 19,2 DiSEqC 1/4 a Astra 23,5 DiSEqC 2/4
bohužel chytím signál jen na 19,2 cca 63 % a Astra 23,5 vůbec nic, hrál jsem si s tím a prostě tu druhou Astru nenaladím, zkoušel jsem i přehodit DiSEqC v TV, ale to potom není signál nikde....Poradí někdo co s tím ?

Firmware 2002.0

Díky moc
LE46C670
SlavoF (834)|15.10.2010 10:54
1. možno soudruzi ze Samsungu někde udělali chybu
2. "mám ho uchycený za pravou stranu, pokud stojím za talířem" - to zanamena že na stred si dal Astru 23,5
Skús v TV nastaviť iba jeden DiSEq na Astru 23,5 -> postupne ho meniť a točiť, aby si naladil najskôr Astru 23,5
Ak chceš ešte niečo vyskúšať bez točenia, tak prehod LNB na lavu stranu a bude na stred 19,2 -> polaborovať z nastavením DiSEq - a ak ti 23,5 naskočí , tak si ju mal predým otočenú moc na západ - potom ak chceš mať na stred skutočne 23,5 - tak prehod spat LNB a toč na východ - do lava
dogs (351)|15.10.2010 22:43
[quote=SlavoF;301519]1. možno soudruzi ze Samsungu někde udělali chybu
2. "mám ho uchycený za pravou stranu, pokud stojím za talířem" - to zanamena že na stred si dal Astru 23,5
Skús v TV nastaviť iba jeden DiSEq na Astru 23,5 -> postupne ho meniť a točiť, aby si naladil najskôr Astru 23,5
Ak chceš ešte niečo vyskúšať bez točenia, tak prehod LNB na lavu stranu a bude na stred 19,2 -> polaborovať z nastavením DiSEq - a ak ti 23,5 naskočí , tak si ju mal predým otočenú moc na západ - potom ak chceš mať na stred skutočne 23,5 - tak prehod spat LNB a toč na východ - do lava[/quote]

Díky zkusím, jinak ad 1) dnes jsem to znovu zkoušel asi na 8 programech a dělá to jen když tam nechám eurosport a přepnu antenu ......divné, napíšu Samsungu