Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: TV + SAT + NET rozvod v novostavbě

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jimm22 Zobrazit příspěvek
    Po přečtení spousty diskusí jsem zredukoval svoje požadavky a zároveň mi není jasné ještě pár věcí.
    [COLOR=red]Jaké kombinace družic je rozumné chytat na multifokus?[/COLOR]
    Jde to zapojit jako Twin LNB a přepínač 2+2/2, pak sloučit s TV a kabelem k zásuvce? Nebo je lepší řešení, předpokládám že dvě družice budou pro chytání většiny českých programů stačit (sport, dokumenty). [COLOR=red]Jak (čím) rozdělit signál z antény na 6 zásuvek?[/COLOR]
    Takové, z jakých chceš přijímat požadované programy. Pro někoho to může být kombinace Astry s Astrou, pro jiného Astry s Hotbirdem, Astry z Thorem, Hotbirdu s Thorem atd. Nebo i víc družic naráz (Astra+Astra+Hotbird+Thor apod.).

http://www.eltasat.cz/rozbocovace/rozbocovac-6x-vystup
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Lze nějak jednoduše řešit rozvod na 2TV když budu mít multifokus na 3 popř. 4 družice? Vím že to umí multipřepínač, ale lze to i jinak jednoduše zapojit? Šlo by použít dva přepínače pro každou TV jeden?
    Ten rozdělovač na 6 už jsem našel, zarazilo mě že v eshopu byl na max 4, ale to jsem špatně hledal.
    No šlo mi hlavně o to, jaké kombinace družic lze chytat současně a jaké ne, ale z odpovědí jsem pochopil, že u těch běžných je to jen na mně co si vyberu.
    děkuji za trpělivost

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Přepínač DiseqC 4/1 (u příjmu na dvou TV bys musel koupit 2ks) je asi nejlevnějším a nejjednodušším řešením.

http://www.omko.cz/?kod=COPMAX4

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Rozvod po bytě
    Od mj007 v sekci DVB-C
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 16-10-2012, 13:41
  2. rozvod/anténa dvb-t/vkv
    Od matyyy v sekci DVB-T
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-05-2010, 19:00