Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HD satelit

Dagy2 (3153)|15.9.2010 17:52
[quote=rudlus;296903]si predstav ze mi po vcerajsom laili volali...dnes...a ziaden problem...ponuklio mi este lepsiu cenu ako som mal doteraz..takze nie je o com[/quote]
Dotaz bol, či môžeš v sobotu po 22hod zavolať na UPC aby ti aktivovali nejaký dodatočný balík programov tak, aby si stihol ešte 22.10hod pozerať ?

P.S.
Až ti zavolajú že je to úplne zadara, tak daj vedieť :)
rudlus (539)|15.9.2010 21:07
[quote=Dagy2;296949]Dotaz bol, či môžeš v sobotu po 22hod zavolať na UPC aby ti aktivovali nejaký dodatočný balík programov tak, aby si stihol ešte 22.10hod pozerať ?

P.S.
Až ti zavolajú že je to úplne zadara, tak daj vedieť :)[/quote]

dost trapna reakcia...
Dagy2 (3153)|15.9.2010 22:04
OK, tak si to teda trápne zhrňme:
1/ UPC linka je funkčná v pracovné dni 8÷22hod, víkendy 10÷22hod. Cez Vianoce a Nový rok predpokladám že to bude ako víkend. Čiže ak chceš rozšíriť ponuku nedá sa to medzi 22hod a 8hod ráno. Tých 22h v mojom dotaze som len tak strelil a vidím teraz na webe že to bolo do čierneho.
Ale to nie je až tak zlé v porovnaní s T-comom. Ale u SkyLinku sa nepotrebujem vybavovať s nikým ani čakať kým sa dostanem k operátorovi. (Pre tých čo sa naopak v tomto vyžívajú doporučujem skúsiť sa dopátrať na nejakého technika T-mobile SK).

2/ Predpokladám, že si na začiatku kúpil kartu a podpísal zmluvu a teraz platíš mesačný pravidelný poplatok. Sám si písal, že "to príde v ďalšej faktúre".
To, že máš svoj prijímač je zase plus v porovnaní s T-comom.

Tak sumasumárum, je to presne ako som písal úplne na začiatku -> UPC = zmluva.
To, že to tebe vyhovuje a mne nie je uznáš úplne v poriadku.

Nech ti dobre slúži UPC aj prijímač!
rudlus (539)|16.9.2010 13:55
[quote=Dagy2;296986]OK, tak si to teda trápne zhrňme:
1/ UPC linka je funkčná v pracovné dni 8÷22hod, víkendy 10÷22hod. Cez Vianoce a Nový rok predpokladám že to bude ako víkend. Čiže ak chceš rozšíriť ponuku nedá sa to medzi 22hod a 8hod ráno. Tých 22h v mojom dotaze som len tak strelil a vidím teraz na webe že to bolo do čierneho.
Ale to nie je až tak zlé v porovnaní s T-comom. Ale u SkyLinku sa nepotrebujem vybavovať s nikým ani čakať kým sa dostanem k operátorovi. (Pre tých čo sa naopak v tomto vyžívajú doporučujem skúsiť sa dopátrať na nejakého technika T-mobile SK).

2/ Predpokladám, že si na začiatku kúpil kartu a podpísal zmluvu a teraz platíš mesačný pravidelný poplatok. Sám si písal, že "to príde v ďalšej faktúre".
To, že máš svoj prijímač je zase plus v porovnaní s T-comom.

Tak sumasumárum, je to presne ako som písal úplne na začiatku -> UPC = zmluva.
To, že to tebe vyhovuje a mne nie je uznáš úplne v poriadku.

Nech ti dobre slúži UPC aj prijímač![/quote]

tvoje argumenty na volbu toho spravneho operatora su veeeelmi zavazne a podstatne-to ze budem ja chciet niekedy volat o 22 vecer...to je fakt dovod velky a podstatny ako Brno..fakt...
tu sa proste uz nevie ako a cim by sa kydalo na tych druhych..ti co nemaju co mas ty...
o fakturach sa tu nikto nebavi..co to do toho montujes???bavili sme sa o baliku hd a jeho moznosti objednania po telefone...co do toho pleties kraviny tohoto typu ako si pisal ty???
mna vyjde zaklad+plus+hd balik rovnako ako pri Skylinku Multi HD balik mesacne...tak o com to tu pleties???
to ze ti staci tych par programov co je v Skylinku zadara-a to ani nevies dokedy to tak bude-to je akoze nejaka vyhra???
ked zoberieme cenu a hodnotu Skylink baliku Multi HD a UPC zaklad+plus+HD....ktore je vyhodnejsie ked mna vyjdu rovnako????kde je vacsia hodnota za rovnake peniaze????
na toto nieco povedz..nie na to ze ty mas zadara par programov...
Dagy2 (3153)|16.9.2010 23:10
Rudlus, Rudlus.
Povedal tu niekto v tomto vlákne, že UPC je naprd alebo drahé??? Ceny si sem začal montovať ty.
Jarino ti dokonca pochválil že máš HD za 5 EUR a je to dobrá cena, len si dovolil poznamenať že pre neho nemajú význam ale pre zvyšok populácie včítane teba to môže byť zaujímavé. Tak čo tu pletieš o tom, že sa ti niekto vysmieva z vysokej ceny.
Spomenul tu niekto, koľko stojí SkyLink? Nie, tak čo tu pletieš.
Zaželal som ti ešte aj dobrý obraz. Ja sa nepotrebujem s tebou hádať čo je lepšie a čo horšie, pretože UPC som mal. Ak si si nevšimol, tak som niekde predtým napísal, že som mal ročnú predplatenú kartu. Tak čo tu pletieš o nejakom doghadovaní čo je lepšie a čo horšie.

Objektívny fakt je, že u UPC musíš mať zmluvu a platíš pravidelne mesačne nejaký poplatok. Objednávať si programy môžeš cez telefon a to v Po-Pia 8÷22 a cez víkendy 10÷22h

Objektívny fakt je, že u SkyLink nemáš zmluvu a keď náhodou vidíš, že napr.HBO dáva nejaký film tak si cez internet objednáš balík a zaplatíš kartou. Hocikedy.

Čo komu viac vyhovuje, včetne výberu programov to si vyberie. Nebuď vzťahovačný.
Pytkin (7947)|17.9.2010 00:16
Dagy : ja hovorim ze UPC je na prd .. a drahe ..
jarino1978 (8045)|17.9.2010 16:41
taktiež sa pripájam k Pytkinovi...
vprint (136)|18.9.2010 21:36
[quote=jarino1978;297221]taktiež sa pripájam k Pytkinovi...[/quote]
Aj ja sa pripájam.
Iba niekoľko drobností.
Dagy2, prečo sa pýtaš tazateľa, načo mu je HD, keď tu niet čo pozerať? Je čo pozerať. Aj na Skylinku, veď si môže platiť HD balíky. Dajme tomu na Vianoce si to zaplatím, aby som mal pekné sviatky. A podruhé, Skylink nie je naveky, ako si písal, ale iba do skončenia životnosti karty, čo je veľmi zaujímavé slovné spojenie.
Ale inak s tebou súhlasím.
Ja som mal skoro rok cigitv na fucktúru a len tak tak som sa s nimi rozkmotril. Niekto mi spomínal, že cigi sk kúpil UPC a detoxikačná procedúra rozväzovania sňatku skutočne nesie znaky UPC od ktorého som mal kedysi internet.