Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Aky HD prijímač (Skylink) na panasonic TX-P46G20E

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Dobrý deň,

chcel by som si kúpiť nový HD prijímač keď že plánujem kúpiť aj v nadpise spomínaný televízor. Momentálne používam obyčajný prijímač od Optiboxu na CRTčku.
    Taktiež chcem prejsť od DIGI ku Skylinku. Prečítal som si niekoľko príspevkov-tém no mám z toho dosť guláš a keď mám pravdu povedať tak sa tiež do toho moc nevyznám.

Vopred ďakujem

Jaroslav
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele jarod72pm
    Registrace
    Feb 2007

Podle ceny
    nejlevnější je Ariva 200 solidní výbava a pak už rozhoduje cena.
    V praxi ale obrazově rozdíl moc nepoznáš spíš poznáš výbavu a možnosti přístroje tedy čím dražší tak většinou má víc možností a funkcí.(značka jako taková ,mno je to už všechno na jedno brdo)

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

nedavno som si kupil Dreamox 800 a musim povedat ze som s nim maximalne spokojny ..

http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=13861112

V podstate by ale mohla stacit aj 500vka .. nema displej (to je nepodstatne) a neda sa dat dnu disk , len z vonku USB ..

http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=14717612

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

zalezi co cakas od daneho prijmaca. ak chces len cisto sledovat programy tak ti postaci aj uplne lacny prijmac trebars ariva200 ako uz bolo spomenute alebo satelita2000HD. ak chces s pristrojom prevadzat aj nejake ine narocnejsie operacie tak potom sa popozeraj po niecom lepsom a najlepsie uz s linuxom. ale podla toho co si pisal vo svojom prispevku tak si myslim ze ti postacia aj tie lacne prijmace a zalezi aj od toho kolko si ochotny do toho investovat.

Podobná témata

1. Plazma: Panasonic TX-P42G20E, TX-P46G20E, TX-P50G20E, TX-P54G20E
    Od SlavoF v sekci Panasonic
    Reakcí: 2326
    Poslední příspěvek: 06-01-2019, 16:52
  2. Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 01-01-2012, 20:36
  3. Přijímač pro Skylink ev. CSlink
    Od Puamik v sekci DVB-S
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 19-11-2011, 13:03