Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: LG 50KP750 prehravani filmu z USB

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Tak jsem si poridil tuhle novou TV a musim rict ze jsem spokojenej jak obraz tak prehledny menu atd. Jen nejak nemuzu prijit kde je chyba pri prehravani filmu z ext. hdd pres usb mi nejedou jen nektere MKV pise ze soubor je poskozen ale pritom film na PC jde normalne pustit a funguje.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

HI
    LG toho umí přehrat celkem dost jak lonske modely vedly v podpoře. mkv mov avi mp4, ne-!WMV !.
    jenže ty bereš tv jako Pc se softwarem coz sice na pul je ale taky ma hranice. HW nenáí možny aby umela vše přehrat tak jak PC s kodeky. kde mas vetší volnost. pomuže upgrade FW ale ne vždy.

pak musíš rozlišovat MKV na Levely (4.0 4.1 5.1 a i iframe !. zjistiš přes informace přes přehravač a jine...
    a zvuk. kodeky. není podporovan jak DTS a vetší bitrate než je v manualu. mp3 ACC a jine najdeš v inf o LG. jinak bud nejaky Multimedialní server od jine značky ale ani tam nemas vše na 100% ale vetší možnosti jak v TV ano.
    ahoj

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Ahoj diky za radu uz jsem na to prisel po precteni nekolika rad na jinem foru.

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-11-2011, 07:46
  2. přehrávání filmů z flešky
    Od tonenimozny v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 21-02-2011, 17:08
  3. Přehravani filmu z USB
    Od krtecek909 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-06-2010, 09:58