Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV 32"-37" s DVB/S s "user friendly" ovládáním ??

ford.explorer (4)|23.7.2010 17:36
Sháním pro své prarodiče TV s tunery (DVB-T/S) v úhlopříčce 32-37 palců.

Po nečekaném zhrození po koupi samsungu 32C670 jsem se rozhodl požádat zde o radu. Důvod je až triviálně směšný a to ten že zmíněný samsung neumí dát do JEDNOHO SEZNAMU programy z různejch tunerů. KATASTROFA. důvodem koupě mělo být usnadnění ovládání , když stávající kombinace CRT televize a externího Tuneru (SAT+DVB-T v jednom) byla díky 2 ovladačům (jeden TV,druhý externí tuner) pro mé prarodiče již kompplikovaná. Zhrození přišlo při 4 hodinovém zkoušení zmíněného samsungu. Prostě neumí seřadit programy z různých tunerů do jednoho seznamu ( tak jak to s přehledem původní externí tuner Golden interstar zvládal) a je nutné programy měnit komplikovaně přes menu. ....

Uvažuji nad panasonicem tx-l32V10e případně tx-l37g15....případně nějakou ze sony, ale ta už je při 100hz(které taky vyžaduji) již dost přes 20tis.....

díky za debatu nad mým dotazem a vaše postřehy.. po druhé již bych se napálit nechtěl nechat..samsung mám notebook, je super ale tohle s telkou fakt nechápu. ingenýři v samsungu asi nejsou zcela při smyslech ..
Ryan Giggs (688)|23.7.2010 18:11
[quote=ford.explorer;290340]případně nějakou ze sony, ale ta už je při 100hz(které taky vyžaduji) již dost přes 20tis..... [/quote]
Sony 32EX505 (DVB-S aj 100 Hz) ma do 20 tis. ďaleko: http://www.televiznistolky.com/tv--prehravace--kina/sony-bravia-kdl-32ex505.
ford.explorer (4)|24.7.2010 14:45
[quote=Ryan Giggs;290348]Sony 32EX505 (DVB-S aj 100 Hz) ma do 20 tis. ďaleko: http://www.televiznistolky.com/tv--prehravace--kina/sony-bravia-kdl-32ex505.[/quote]

dík za tip. vypadá hezky ta sony . zajímalo by mne , jestli s ní nemáte zkušenosti. nebo s jinou od sony s DVB-S tunerem. jak je tam přizpůsobeno přepínání mezi tunery? umí dát různé programy z různých tunerů do jednoho seznamu??