Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung UE46C8000 či PS50C7000?

homieG (20)|20.7.2010 16:29
Potřeboval bych znát opravdu uživatelské postřehy těchto dvou TV,jelikož do jedný z nich asi půjdu..Doufám,že mi někdo moudře poradí,protože jsem pro plazmu rozhodně,ale stále váhám...Díky!
peatro (1054)|22.7.2010 20:20
[quote=homieG;289844]Potřeboval bych znát opravdu uživatelské postřehy těchto dvou TV,jelikož do jedný z nich asi půjdu..Doufám,že mi někdo moudře poradí,protože jsem pro plazmu rozhodně,ale stále váhám...Díky![/quote]

U te plazmy netmavne do ztracena obraz pres 3D bryle pri na kloneni hlavy jak u toho LED LCD a obrazove urcite lepsi.... a za ty penize konverze z 2D..............PANASONIC zaspal dobu, samsung 37.000 panak 60.000, sbohem panasonicu i s tvym THX :-)
homieG (20)|16.8.2010 16:49
[QUOTE=peatro;290171]U te plazmy netmavne do ztracena obraz pres 3D bryle pri na kloneni hlavy jak u toho LED LCD a obrazove urcite lepsi.... a za ty penize konverze z 2D..............PANASONIC zaspal dobu, samsung 37.000 panak 60.000, sbohem panasonicu i s tvym THX :-)[/QUOTE

To jsem uz taky od dost lidi precetl,ale jde mi taky o vypalování obrazu vzhledem ke hrani na konzolich coz u me muze byt nekdy vubec a nekdy hodne...a pokud v tom zas takovy rozdil nebude,necham se po shlednuti obrazu (HD,SD,atd) na vlastni oci mozna zlamat na tu UE46C8000.
Zatím ale stále nevím,jen ten strach ci nejistota ze se neco vypali ci nevypali....
fareten (2)|23.8.2010 02:56
[quote=homieG;292980][QUOTE=peatro;290171]U te plazmy netmavne do ztracena obraz pres 3D bryle pri na kloneni hlavy jak u toho LED LCD a obrazove urcite lepsi.... a za ty penize konverze z 2D..............PANASONIC zaspal dobu, samsung 37.000 panak 60.000, sbohem panasonicu i s tvym THX :-)[/QUOTE

To jsem uz taky od dost lidi precetl,ale jde mi taky o vypalování obrazu vzhledem ke hrani na konzolich coz u me muze byt nekdy vubec a nekdy hodne...a pokud v tom zas takovy rozdil nebude,necham se po shlednuti obrazu (HD,SD,atd) na vlastni oci mozna zlamat na tu UE46C8000.
Zatím ale stále nevím,jen ten strach ci nejistota ze se neco vypali ci nevypali....[/quote]

Tak asi před měsícem jsem si koupil PS50C7000.Byla to moje první plazma,když jsem si přečetl info na netu a poradil jsem se s kamarady kteří mě většinou ubezpečovali o tom že vypalování statického obrazu je již minulostí tak jsem šel do plazmy.Jenže když jsem si plazmu přinesl domů tak jsem žačal s testováním.Nejprve jsem plazmu napojil k pc a pustil jsem si avatara v 1080p.Čuměl jsem jako péro z gauče jak jsem byl ohromen kvalitou barev a hlavne plynulostí pohybu.Konverze z 2d na 3d je prakticky nepoužitelna.Jinak 3d blu ray přehrávač jsem neměl.Zhruba po 2 dnech sledování tv se mi neustale vypalovalo logo prima,nova,atd.nechtělo to zmizet ani po 2 hodinách v řežimu off.Takže jsem dostal psycho a druhy den jsem se rozhodl že jí vrátím a místo toho koupím lcd abych nemusel řešit tyto sragory.Ani jsem ji radeji druhy den nezapínal aby se tam zase nejake to logo nevypalilo.Je mi jasny že plazma byla nová a že se musí 200h nechat zajet,srazit kontras,neustale přepínat atd,prostě shit,,
Kdyz jsem se konečně zbavil toho hororu jménem plazma tak jsem se rozhodnul koupit nejlepší lcd led,co se parametru tíče:,vybral jsem tedy philips 46PFL8605H/12 a v porovnání s PS50C7000 mi nepřišel moc velky rozdil,plazma mi přišla trošku plynulejší,jinak co se barev tyče,tak philips ma 17 bit rgb,takže barvy nadherný.Moje rada je LCD..
homieG (20)|24.8.2010 19:57
[quote=fareten;293742][quote=homieG;292980]

Tak asi před měsícem jsem si koupil PS50C7000.Byla to moje první plazma,když jsem si přečetl info na netu a poradil jsem se s kamarady kteří mě většinou ubezpečovali o tom že vypalování statického obrazu je již minulostí tak jsem šel do plazmy.Jenže když jsem si plazmu přinesl domů tak jsem žačal s testováním.Nejprve jsem plazmu napojil k pc a pustil jsem si avatara v 1080p.Čuměl jsem jako péro z gauče jak jsem byl ohromen kvalitou barev a hlavne plynulostí pohybu.Konverze z 2d na 3d je prakticky nepoužitelna.Jinak 3d blu ray přehrávač jsem neměl.Zhruba po 2 dnech sledování tv se mi neustale vypalovalo logo prima,nova,atd.nechtělo to zmizet ani po 2 hodinách v řežimu off.Takže jsem dostal psycho a druhy den jsem se rozhodl že jí vrátím a místo toho koupím lcd abych nemusel řešit tyto sragory.Ani jsem ji radeji druhy den nezapínal aby se tam zase nejake to logo nevypalilo.Je mi jasny že plazma byla nová a že se musí 200h nechat zajet,srazit kontras,neustale přepínat atd,prostě shit,,
Kdyz jsem se konečně zbavil toho hororu jménem plazma tak jsem se rozhodnul koupit nejlepší lcd led,co se parametru tíče:,vybral jsem tedy philips 46PFL8605H/12 a v porovnání s PS50C7000 mi nepřišel moc velky rozdil,plazma mi přišla trošku plynulejší,jinak co se barev tyče,tak philips ma 17 bit rgb,takže barvy nadherný.Moje rada je LCD..[/quote]
Díky za reakci,už jsem definitivně rozhodnut pro LCD...ale chci tam mit funkci 3D.tudíž se mi stále jako nejlepší volba jeví Samsungy nových řad C7000,C8000...Neměl jsem zatím tu možnost vidět jakýkoli phillips,ale chtěl bych třeba porovnat ve stejne cenove kategorii
ROBOTIK (2)|8.9.2010 17:35
Ja mam c7000 a fakt som s toho vedla. Obraz je neskutocny, 2D - 3D funguje podla mna celkom dobre. Aspon pre mna co som nic lepsie zatial nevidel. V kazdom pripade nelutujem. Nepozeram na nom beznu televiziu na to som si nechal CRT, ale na HD filmy je to neskutoca vec. Pozrel som si full HD videa o prirode od BBC a nieco tak krasne a detailne som ja osobne este nemal moznost vidiet. Jediny problem kt. zatial mam je s titulkami pri prehravani s HDD.
homieG (20)|22.9.2010 23:32
No ja byl minuly tyden mrknout znovu na tu 46" LEDku C8000 a obraz me osobně přijde totálně úžasnej....na všech možných formátech a kvalitách ...ještě se mi moc líbí poslední philipsy...ještě jsem chtěl vidět novej Aquos ale zatím jsem neměl tu čest....sice je to taky EDGE,ale pri testech na HD Nation se podivovali nad kvalitou podsvícení,že je dle nich prý nejlepší co zatím u EDGE LED viděli,tak si to chci jit porovnat...ale myslim,ze jen tak me nic neodradi od C8000 :-)....Vyplatí se poradit,jelikož bych doma pak měl plazmu od Sama a zatím to vypada,ze v tomto ohledu mají stále navrch plazmy od Panasonicu...i dle mych oci pri "ocumovani"

[quote=ROBOTIK;295875]Ja mam c7000 a fakt som s toho vedla. Obraz je neskutocny, 2D - 3D funguje podla mna celkom dobre. Aspon pre mna co som nic lepsie zatial nevidel. V kazdom pripade nelutujem. Nepozeram na nom beznu televiziu na to som si nechal CRT, ale na HD filmy je to neskutoca vec. Pozrel som si full HD videa o prirode od BBC a nieco tak krasne a detailne som ja osobne este nemal moznost vidiet. Jediny problem kt. zatial mam je s titulkami pri prehravani s HDD.[/quote]
lerby (906)|23.9.2010 09:38
[quote=homieG;297892]No ja byl minuly tyden mrknout znovu na tu 46" LEDku C8000 a obraz me osobně přijde totálně úžasnej....na všech možných formátech a kvalitách ...ještě se mi moc líbí poslední philipsy...ještě jsem chtěl vidět novej Aquos ale zatím jsem neměl tu čest....sice je to taky EDGE,ale pri testech na HD Nation se podivovali nad kvalitou podsvícení,že je dle nich prý nejlepší co zatím u EDGE LED viděli,tak si to chci jit porovnat...ale myslim,ze jen tak me nic neodradi od C8000 :-)....Vyplatí se poradit,jelikož bych doma pak měl plazmu od Sama a zatím to vypada,ze v tomto ohledu mají stále navrch plazmy od Panasonicu...i dle mych oci pri "ocumovani"[/quote]

Mrkni aj na PS63C7000 je skoro za rovnaky peniaz ako 46" LEDka. 63" verzia ma iny kvalitnejsi panel ako 50" a v porovnani s VT20 je niektorych obrazovych parametroch dokonca aj lepsia.