Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Onkyo BD-SP308 vs. PANASONIC DMP-BD65EG

Dejv6 (28)|23.6.2010 15:34
Dobrý den, rozhoduji se mezi PANASONIC DMP-BD65EG a také Onkyo BD-SP308. Přehrávač chci připojit do AV receiveru Onkyo SR508 resp. HT-S6305 a následně k němu připojit plasmovou televizi Panasonic TX-P42V10E. Na přehrávači Panasonic mě láká zkrácená doba nutná k načtení disku, pro Onkyo hraje především kvalitní zpracování. Jaký přehrávač byste mi v tomto případě doporučili? Díky předem za odpovědi
rajs (21)|29.9.2010 18:38
No jelikož Onkyo BD-SP308 B vlastnímtak mohu říci že spuštění přístroje trvá 21 sekund,načtení bluray různých vyzkoušeno na 16 různých titulech od 30s-40s,co se týká zpracování je tichoučký a ovládání je jednoduché funguje na něj ovladač od receiveru mám 308,obraz při přepnutí 24hz je super,upscalink na dvd je také perfektní,divx titulky zvládá perfektně v češtině jak má......
http://www.us.onkyo.com/download/software.cfm zde je odkaz na posledí firmware.Naprostá spokojenost,co se týká Panasonicu ten rychlý start 0.5 jsem v praxi neviděl a ani mu nevěří tyto finty už známe z rekorderů kdy musel zůstat v podstatě puštěný a nastartoval hned jen to žralo hodně energie.
Golmanek (154)|20.12.2010 21:36
[quote=rajs;298637]No jelikož Onkyo BD-SP308 B vlastnímtak mohu říci že spuštění přístroje trvá 21 sekund,načtení bluray různých vyzkoušeno na 16 různých titulech od 30s-40s,co se týká zpracování je tichoučký a ovládání je jednoduché funguje na něj ovladač od receiveru mám 308,obraz při přepnutí 24hz je super,upscalink na dvd je také perfektní,divx titulky zvládá perfektně v češtině jak má......
http://www.us.onkyo.com/download/software.cfm zde je odkaz na posledí firmware.Naprostá spokojenost,co se týká Panasonicu ten rychlý start 0.5 jsem v praxi neviděl a ani mu nevěří tyto finty už známe z rekorderů kdy musel zůstat v podstatě puštěný a nastartoval hned jen to žralo hodně energie.[/quote]

Pokud mohu poprosit, jak je na tom tento přehrávač jako příležitostní CD přehrávač? Jde vůbec použít BR přehrávač jako slušný CD přehrávač srovnatelný třeba se základními CD přehrávači Onkyo? Děkuji.