Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung HT-C5550 špatné zobrazení titulků u DivX

nessi (19)|22.6.2010 14:01
Chtel bych pozadat o radu ohledne titulku. Titulky pro DivX musi byt ve formatu .SMI a nazvany stejne jako film napr. avi. Zaroven i byt v jedne slozce - to je vse ok. Pokud toto vse mam, tak se sice titulky zobrazuji, ale neni spravne zobrazena cestina tznamena, ze nektere pismena s hacky apod. jsou zobrazeny uplne jinak. Poradi mi prosim nekdo jak bych mohl toto napravit? Predem dekuji. Jinak FW mam posledni.
griel (24)|22.6.2010 15:59
[quote=nessi;286875]Chtel bych pozadat o radu ohledne titulku. Titulky pro DivX musi byt ve formatu .SMI a nazvany stejne jako film napr. avi. Zaroven i byt v jedne slozce - to je vse ok. Pokud toto vse mam, tak se sice titulky zobrazuji, ale neni spravne zobrazena cestina tznamena, ze nektere pismena s hacky apod. jsou zobrazeny uplne jinak. Poradi mi prosim nekdo jak bych mohl toto napravit? Predem dekuji. Jinak FW mam posledni.[/quote]

Ahoj nemam sice přesně HT-C5550, ale HT-C450 a myslím si, že to bude stejné.

Aby se ti zobrazovaly háčky a čárky, tak zkus v menu nastavit jazyk titulku na češtinu a mělo by to pomoci, ja měl ten stejný problém a moje domácí kino čte v poho i titulky s příponou .srt?

Máš také menu v angl. nebo už v češtině?

Griel
nessi (19)|23.6.2010 09:51
Griel: ahoj, diky za tip. Musim se podivat az budu doma, to me ale nenapadlo ;o) ze by mohl byt problem prave v tomto. Jinak .srt jsem zatim nezkousel. Mel jsem driv LG a tam to fungovalo bych rekl lip. Zaprve precetl defacto vsechny druhy titulku a navic vybirani titulku a videi v menu bylo podobne slozkam ve windows. Proste prehlednejsi. Tady u Samsungu muzu jen dat po vyberu slozky play a pak pres dalsi tlacitko pri spustenem filmu spustit i titulky a doufat ze tam budou .
griel (24)|23.6.2010 10:33
[quote=nessi;286994]Griel: ahoj, diky za tip. Musim se podivat az budu doma, to me ale nenapadlo ;o) ze by mohl byt problem prave v tomto. Jinak .srt jsem zatim nezkousel. Mel jsem driv LG a tam to fungovalo bych rekl lip. Zaprve precetl defacto vsechny druhy titulku a navic vybirani titulku a videi v menu bylo podobne slozkam ve windows. Proste prehlednejsi. Tady u Samsungu muzu jen dat po vyberu slozky play a pak pres dalsi tlacitko pri spustenem filmu spustit i titulky a doufat ze tam budou .[/quote]


Ahoj,

to s těma titulkama jak píšeš je divné, mě se zatím vždy načetli automaticky k filmu a zatím jsem je nikdy nespouštěl dalším tlačítkem.

Tak snad jsem ti pomohl a bude to fungovat dej pak info.

A jak to menu maš také v angl? nebo už v češtině?

Griel
nessi (19)|23.6.2010 12:47
Griel: spatne jsem to napsla, tim dalsim tlacitkem to spise jen kontroluju jestli tam jsou. Je pravda, ze v tabulce je napsano Aktivni. Takze asi to bude ok a nemusim tlacitko pouzivat. Jinak to menu mam tusim v cestine ale radsi dnes skouknu. Kupoval jsem i novou TV a trochu se mi to plete dohromady.
griel (24)|23.6.2010 20:18
[quote=nessi;287015]Griel: spatne jsem to napsla, tim dalsim tlacitkem to spise jen kontroluju jestli tam jsou. Je pravda, ze v tabulce je napsano Aktivni. Takze asi to bude ok a nemusim tlacitko pouzivat. Jinak to menu mam tusim v cestine ale radsi dnes skouknu. Kupoval jsem i novou TV a trochu se mi to plete dohromady.[/quote]

Ahoj, aha ted už to chapu.

A mohu se zeptat jakou tv jsi si koupil?

Griel
nessi (19)|25.6.2010 09:30
Griel: koupil jsem Samsung LE55C670. Zatim jsem nadmiru spokojen. Obraz je opravdu excelentni.
Tomá?01 (12)|16.11.2010 15:41
Ahoj, chci se jen zeptat jakým nejlepším způsobem připojit k tomuto domácímu kinu Tv ( mám Panasonic TX-L42D25E které mám jak usb konektor tak HDMI a VLAN
A druhá otázka co si myslíte o dom. kinu Samsung HT-BD7200. je lepší než 5550??
Předem díky.
Tomá?01 (12)|28.12.2010 21:33
Ahoj,
sleduji diskuzi a mám na Vás otázku. Zkoušel jste už někdo propojit toto dom. kino s externím HDD ??
Mě to nedalo a objevil jsem ho v jednom obchodě a prodavač svolil s připojením (Extr. HDD 1TB WD formát exFAt). Exter. HDD kino sice poznalo, ale filmy na HDD nahrané nepoznalo. Psalo to "nebyli nalezeny žádné kompatibilní soubory" . Nevíte kde může být problém. Toto kino se mi líbí i parametry se zdají být ok a recenze jsou ve směs pozitivní. Tohle je , ale docela zádrhel.