Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

lcd internet????

marekpevný (29)|11.6.2010 15:25
Ahoj jsem laik.Zajímá mě jak funguje ten internet na lcd telkách.Je to pouze a jenom na přehrávání videii třeba z youtobe?????)jestli jsem to teda dobře pochopil)nebo se tam dají běžně prohlížet internetové stránky?díkes za odpověd
marekpevný (29)|14.6.2010 13:45
no táik.Písnite mi otom někdo něco.
Pitomec (10211)|14.6.2010 15:57
A co se takhle použít Google a podívat na parametry dané TV, ha? 9-)
jps7410 (133)|14.6.2010 16:10
Pokud si tam dodatečně nainstaluješ prohlížeč tak si můžeš prohlížet www stránky, ale než zadáš adresu na DO tak je to fakt otrava.
Sečteno podtrženo je to k ničemu, raději bych aby uměla hahrávat na připojený HDD to je daleko užitečnější funkce než toto.
geronimoh (2327)|14.6.2010 16:12
[quote=marekpevný;285393]Ahoj jsem laik.Zajímá mě jak funguje ten internet na lcd telkách.Je to pouze a jenom na přehrávání videii třeba z youtobe?????)jestli jsem to teda dobře pochopil)nebo se tam dají běžně prohlížet internetové stránky?díkes za odpověd[/quote]

Většinou jsou předem dané stránky, které lze prohlížet. Jinak si podle modelů televizorů, které tě zajímají najdi vlákna týkající se přímo těchto modelů a v nich se o tom diskutuje. Případně polož svůj dotaz přímo majitelům konkrétních modelů televizorů.