Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Záloha systému

Barto (317)|20.11.2005 17:41
Ja pouzivam Acronis a pohoda B-) 9-) :-R
wendy (260)|28.11.2005 17:33
V tomto vlákně jsem si udělal přehled o praktických zkušenostech s některými "backup" programy.
Sehnal jsem si autoboot-ovací disketu s Ghost 2003 a vyzkoušel asi třikrát vytvořit image vybrané partition. Zpětnou funkci jsem si zatím neověřoval (nebyl důvod, ale rád bych jednou tu zkoušku udělal)

Dnes jsem si připravil jednu partition s WinXP SP2 (virová kontrola, clean-utility, Spy-,Ad-aware, odinstalace nepoužívaných programů, defragmentace) o celkové velikosti cca 8GB, ale když jsem chtěl vytvořit její image, tak po spuštění procesu v režimu komprese (high, popř. fast) jsem dostal hlášení ABORT:662 Cannot create image file.
Vysvětlení příčiny, nevím kde hledat. Někde přímo na "nortonovských" stránkách ???
Nejdřív se zkusím zeptat zde.
Děkuji za brzkou informaci.
Jarda H. (43)|29.11.2005 21:54
Používám Acronis True Image a mám dotaz, zda lze nějak nastavit, aby se při inkrementálním zálohování netvořil nový soubor, ale aby se přepsal ten poslední z inkrementální zálohy ? Zálohuji 2 partition z jednoho HDD na druhý čistý HDD a štve mě, jak na něm každý den přibývají jednotlivé soubory s inkrementální zálohou. Full backup mám nastaven 1x za měsíc. Poradí někdo, co ty na to "luky" ?
Jarda H. (43)|1.12.2005 23:47
Luky, poradíš mi, jestli lze nastavit ty inkrementální zálohy tak, aby se přepisovaly a zůstala vždy ta poslední aktuální. Díky.